Juniorzy starsi

Walczymy dalej! Juniorzy starsi wygrywają niezwykle ważny mecz w MLJS! Pokonujemy na własnym stadionie Kalwariankę Kalwaria Zebrzydowska!  Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu! Strzeliliśmy aż 4 bramki i to bez naszego najlepszego strzelca sezonu - Patryka Wielgusa.  Szacunek dla całej drużyny oraz Trenera Konrada za tak okazałe zwycięstwo! Za tydzień w sobotę kolejny mecz w Korzennej, podejmować będziemy drużynę Górnika Wieliczka!

Więcej…

Seniorzy remisują mecz z Sokołem Stary Sącz! Zagraliśmy tego dnia słabiej niż w poprzednim meczu. Chyba odczuwaliśmy jeszcze w nogach zmęczenie, które pojawiło się po niedzielnym spotkaniu z Rytrem. Pierwsza połowa dla Sokoła, druga zdecydowanie dla Korzennej. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, aczkolwiek obydwie drużyny miały szansę zdobyć tego trzeciego gola, który mógłby decydować o zwycięstwie.  Bardzo dziękujemy Sokołowi za fajny mecz! Za kilka dni spotkanie w Korzennej, naszym rywalem będzie Biegoniczanka Nowy Sącz!

Więcej…

Juniorzy starsi U-19 po bardzo dobrym meczu w ich wykonaniu przegrywają z Limanovią, która tego dnia nie zasłużyła na zwycięstwo! Niestety taka jest piłka i tutaj liczy się to, kto więcej zdobył goli. Niestety w tym elemencie byliśmy słabsi. Ciekawostką jest, że wszystkie gole decydujące wpadły w doliczonym czasie pierwszej połowy. Za tydzień kolejny mecz, tym razem w Korzennej podejmować będziemy Kalwariankę Kalwaria Zabrzydowska!

Więcej…

Juniorzy starsi U-19 walczą dzielnie o utrzymanie w MLJS! Wygrywamy w Krakowie na stadionie Pogonii Kraków! Zagraliśmy dobrze, aczkolwiek pod koniec meczu, kiedy z boiska zszedł kontuzjowany Patryk Wielgus pojawiła się ogromna nerwówka! Wspomniany kapitan Wielgus zdobył w tym meczu wszystkie trzy bramki! Brawo dla całej dzielniej drużyny i Trenera Konrada! Za tydzień kolejny ważny mecz, niestety znów wyjazdowy! Jedziemy do Nowego Targu na pojedynek z sąsiadem z tabeli Podhalem Nowy Targ.

Więcej…

Juniorzy U-19 sensacyjnie ulegli 2:1 w Ochojnie gdzie mierzyliśmy się z AP Profi. Smutny powrót z okolic Krakowa naszej drużyny, przed którą teraz bardzo trudny okres w końcówce tego sezonu!

Więcej…

Zdobywamy punkt w pojedynku z Unią Tarnów! Juniorzy U19 rozegrali dziś znakomite spotkanie ze swoimi rówieśnikami z Tarnowa! Kto był na meczu i oglądał ten nie żałował! Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie tego meczu, kiedy to wpadły obydwie bramki! W drugiej części gry bramki również powinny paść, ale niestety tak się nie stało, Korzenna zmarnowała wiele dogodnych okazji! Mimo wszystko cieszymy się z jednego punktu, który może się nam bardzo przydać! Za tydzień gramy z AP Profi, mecz odbędzie się na boisku w Ochojnie.