Start
Archiwum artykułów
Klub
Informacje / Herb
Stadion
Szalik
Statut
Historia klubu
Redakcja strony
Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Archiwum sezonów
Sezon 2022/2023
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2021/2022
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2020/2021
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2019/2020
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2018/2019
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2017/2018
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Siatka wyników
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2016/2017
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2015/2016
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2014/2015
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2013/2014
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2010/2011
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2009/2010
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
JS U-19
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Archiwum sezonów
Sezon 2022/2023
Terminarz i wyniki
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Sezon 2021/2022
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Sezon 2020/2021
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Sezon 2019/2020
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2018/2019
Baraże 2018/2019
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2017/2018
Baraże 2017/2018
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Wyniki
Siatka wyników
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Sezon 2016/2017
Baraże 2016/2017
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2015/2016
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2014/2015
Baraże 2014/2015
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2013/2014
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Asysty
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2010/2011
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2009/2010
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
JM U-17
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Archiwum sezonów
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2010/2011
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
TR U-15
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty
Archiwum sezonów
Sezon 2023/2024
Sezon 2023 Jesień
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty
Sezon 2022/2023
Sezon 2023 Wiosna
Strzelcy, asysty, kartki
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Sezon 2022 Jesień
Sezon 2021/2022
Sezon 2021 Jesień
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2022 Wiosna
Strzelcy, asysty, kartki
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Sezon 2020/2021
Sezon 2020 Jesień
I Liga Nowy Sącz
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
II Liga Gorlice
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Siatka wyników
Sezon 2021 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2019/2020
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2018/2019
Sezon 2018 Jesień
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2019 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2017/2018
Sezon 2018 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2017 Jesień
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2016/2017
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2015/2016
Baraże 2015/2016
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy i asysty
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2014/2015
Sezon 2015 Wiosna
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2014 Jesień
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2013/2014
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Sezon 2009/2010
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Młoda Korzenna
Młodziki U-13
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2023/2024
Sezon 2023 Jesień
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2022/2023
Sezon 2022 Jesień
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2023 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2021/2022
Sezon 2022 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2021 Jesień
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2020/2021
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Orliki U-11
Żaki U-9
Skrzaty U-7
Galeria
Archiwum galerii
Galeria zdjęć 2023/2024
Galeria zdjęć 2022/2023
Galeria zdjęć 2021/2022
Galeria zdjęć 2020/2021
Galeria zdjęć 2019/2020
Galeria zdjęć 2018/2019
Galeria zdjęć 2017/2018
Galeria zdjęć 2016/2017
Galeria zdjęć 2015/2016
Galeria zdjęć 2014/2015
Galeria zdjęć 2013/2014
Galeria zdjęć 2012/2013
Galeria zdjęć 2011/2012
Galeria zdjęć 2010/2011
Galeria zdjęć 2009/2010
Tapety
NOWE FIO
Liga Okręgowa 2009/2010
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2009/2010
Niedziela, 09.08.2009
Kolejka 1
11:00
Sokół Słopnice
3 - 0
Poroniec Poronin
11:00
KS Zakopane
2 - 1
Dobrzanka Dobra
14:00
Przełęcz Tylicz
2 - 1
LKS Uście Gorlickie
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
3 - 3
Orzeł Wojnarowa
17:00
Jordan Jordanów
0 - 1
Gród Podegrodzie
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3 - 0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:00
Orawa Jabłonka
3 - 1
Poprad Rytro
17:30
ULKS Korzenna
2 - 1
KS Tymbark
Sobota, 15.08.2009
Kolejka 2
14:00
Przełęcz Tylicz
3 - 1
Gród Podegrodzie
17:00
Poprad Rytro
4 - 2
Watra Białka Tatrzańska
17:00
Orawa Jabłonka
0 - 1
KS Zakopane
17:00
Poroniec Poronin
1 - 1
KS Tymbark
17:30
ULKS Korzenna
0 - 4
Dobrzanka Dobra
Niedziela, 16.08.2009
Kolejka 2
14:30
Wierchy Rabka Zdrój
3 - 2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:00
LKS Uście Gorlickie
3 - 2
Orzeł Wojnarowa
17:00
Jordan Jordanów
2 - 3
Sokół Słopnice
Niedziela, 23.08.2009
Kolejka 3
13:00
KS Tymbark
2 - 1
Orawa Jabłonka
14:00
KS Zakopane
3 - 0
ULKS Korzenna
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
7 - 4
Jordan Jordanów
17:00
Gród Podegrodzie
1 - 0
Wierchy Rabka Zdrój
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3 - 0
Sokół Słopnice
17:00
Poroniec Poronin
2 - 2
Poprad Rytro
Środa, 02.09.2009
Kolejka 3
16:30
Orzeł Wojnarowa
2 - 0
Przełęcz Tylicz
16:30
Dobrzanka Dobra
4 - 2
LKS Uście Gorlickie
16:30
KS Tymbark
2 - 0
Watra Białka Tatrzańska
Środa, 26.08.2009
Kolejka 4
17:00
ULKS Korzenna
1 - 3
Orawa Jabłonka
17:00
KS Zakopane
2 - 2
Poroniec Poronin
17:00
Poprad Rytro
4 - 2
Jordan Jordanów
17:00
Sokół Słopnice
2 - 1
Wierchy Rabka Zdrój
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
4 - 1
Przełęcz Tylicz
17:00
Gród Podegrodzie
1 - 0
LKS Uście Gorlickie
17:00
Dobrzanka Dobra
1 - 1
Orzeł Wojnarowa
Sobota, 29.08.2009
Kolejka 5
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3 - 1
KS Zakopane
Niedziela, 30.08.2009
Kolejka 5
14:00
Przełęcz Tylicz
2 - 4
Sokół Słopnice
16:30
LKS Uście Gorlickie
2 - 3
Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
0 - 2
Poprad Rytro
16:30
Jordan Jordanów
0 - 2
KS Tymbark
16:30
Poroniec Poronin
1 - 2
ULKS Korzenna
16:30
Orawa Jabłonka
1 - 2
Dobrzanka Dobra
17:00
Orzeł Wojnarowa
1 - 3
Gród Podegrodzie
Niedziela, 06.09.2009
Kolejka 6
13:00
Poprad Rytro
3 - 2
Przełęcz Tylicz
14:00
Orawa Jabłonka
0 - 2
Poroniec Poronin
14:00
KS Zakopane
4 - 1
Jordan Jordanów
15:00
ULKS Korzenna
1 - 3
Watra Białka Tatrzańska
16:30
Sokół Słopnice
2 - 1
LKS Uście Gorlickie
16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój
5 - 1
Orzeł Wojnarowa
16:30
Dobrzanka Dobra
2 - 2
Gród Podegrodzie
17:00
KS Tymbark
2 - 1
Wierchy Rabka Zdrój
Piątek, 11.09.2009
Kolejka 7
16:30
Watra Białka Tatrzańska
7 - 1
Orawa Jabłonka
Niedziela, 13.09.2009
Kolejka 7
11:00
Przełęcz Tylicz
2 - 0
KS Tymbark
13:30
Jordan Jordanów
3 - 2
ULKS Korzenna
14:00
LKS Uście Gorlickie
4 - 3
Poprad Rytro
16:30
Gród Podegrodzie
3 - 4
Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:30
Orzeł Wojnarowa
3 - 1
Sokół Słopnice
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
0 - 5
KS Zakopane
16:30
Poroniec Poronin
2 - 3
Dobrzanka Dobra
Niedziela, 20.09.2009
Kolejka 8
13:30
Dobrzanka Dobra
2 - 0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
13:30
Sokół Słopnice
1 - 3
Gród Podegrodzie
15:00
KS Zakopane
1 - 2
Przełęcz Tylicz
16:00
ULKS Korzenna
2 - 3
Wierchy Rabka Zdrój
16:00
Poroniec Poronin
2 - 5
Watra Białka Tatrzańska
16:00
Orawa Jabłonka
5 - 2
Jordan Jordanów
16:00
KS Tymbark
0 - 0
LKS Uście Gorlickie
16:00
Poprad Rytro
0 - 0
Orzeł Wojnarowa
Niedziela, 27.09.2009
Kolejka 9
11:00
Orzeł Wojnarowa
1 - 4
KS Tymbark
13:00
Wierchy Rabka Zdrój
1 - 6
Orawa Jabłonka
14:00
Watra Białka Tatrzańska
6 - 0
Dobrzanka Dobra
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 3
Sokół Słopnice
16:00
Gród Podegrodzie
0 - 0
Poprad Rytro
16:00
LKS Uście Gorlickie
2 - 2
KS Zakopane
16:00
Przełęcz Tylicz
0 - 1
ULKS Korzenna
16:00
Jordan Jordanów
3 - 0
Poroniec Poronin
Niedziela, 04.10.2009
Kolejka 10
11:00
Dobrzanka Dobra
3 - 3
Sokół Słopnice
12:00
Poroniec Poronin
5 - 5
Wierchy Rabka Zdrój
12:00
KS Tymbark
1 - 0
Gród Podegrodzie
14:00
ULKS Korzenna
0 - 2
LKS Uście Gorlickie
15:30
Poprad Rytro
2 - 2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15:30
Watra Białka Tatrzańska
4 - 0
Jordan Jordanów
15:30
Orawa Jabłonka
4 - 2
Przełęcz Tylicz
15:30
KS Zakopane
2 - 0
Orzeł Wojnarowa
Sobota, 10.10.2009
Kolejka 11
15:30
Gród Podegrodzie
2 - 0
KS Zakopane
Niedziela, 11.10.2009
Kolejka 11
11:00
Sokół Słopnice
0 - 1
Poprad Rytro
11:00
Orzeł Wojnarowa
2 - 2
ULKS Korzenna
15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
4 - 1
KS Tymbark
15:00
LKS Uście Gorlickie
3 - 3
Orawa Jabłonka
15:00
Przełęcz Tylicz
2 - 4
Poroniec Poronin
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
1 - 5
Watra Białka Tatrzańska
15:00
Jordan Jordanów
4 - 1
Dobrzanka Dobra
Środa, 11.11.2009
Kolejka 12
13:00
Orawa Jabłonka
6 - 0
Orzeł Wojnarowa
Sobota, 27.03.2010
Kolejka 12
15:00
ULKS Korzenna
0 - 3
Gród Podegrodzie
Niedziela, 28.03.2010
Kolejka 12
12:30
KS Tymbark
6 - 0
Sokół Słopnice
14:00
Dobrzanka Dobra
4 - 0
Poprad Rytro
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3 - 2
Przełęcz Tylicz
15:00
Jordan Jordanów
8 - 1
Wierchy Rabka Zdrój
15:00
KS Zakopane
1 - 2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15:00
Poroniec Poronin
1 - 1
LKS Uście Gorlickie
Niedziela, 25.10.2009
Kolejka 13
13:00
LKS Uście Gorlickie
0 - 3
Watra Białka Tatrzańska
14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 0
ULKS Korzenna
14:30
Poprad Rytro
3 - 0
KS Tymbark
14:30
Gród Podegrodzie
4 - 2
Orawa Jabłonka
14:30
Orzeł Wojnarowa
1 - 0
Poroniec Poronin
14:30
Przełęcz Tylicz
4 - 0
Jordan Jordanów
14:30
Wierchy Rabka Zdrój
1 - 2
Dobrzanka Dobra
Niedziela, 21.03.2010
Kolejka 13
15:00
Sokół Słopnice
1 - 1
KS Zakopane
Sobota, 31.10.2009
Kolejka 14
11:00
Wierchy Rabka Zdrój
2 - 3
Przełęcz Tylicz
11:00
Orawa Jabłonka
1 - 2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
11:00
Dobrzanka Dobra
1 - 2
KS Tymbark
14:00
Jordan Jordanów
0 - 1
LKS Uście Gorlickie
14:00
Poroniec Poronin
0 - 3
Gród Podegrodzie
14:00
ULKS Korzenna
2 - 2
Sokół Słopnice
14:00
KS Zakopane
5 - 0
Poprad Rytro
14:00
Watra Białka Tatrzańska
0 - 1
Orzeł Wojnarowa
Niedziela, 08.11.2009
Kolejka 15
11:00
KS Tymbark
1 - 1
KS Zakopane
11:00
Gród Podegrodzie
0 - 3
Watra Białka Tatrzańska
11:00
Orzeł Wojnarowa
2 - 0
Jordan Jordanów
13:30
Poprad Rytro
4 - 1
ULKS Korzenna
13:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój
7 - 0
Poroniec Poronin
13:30
LKS Uście Gorlickie
0 - 4
Wierchy Rabka Zdrój
13:30
Przełęcz Tylicz
2 - 1
Dobrzanka Dobra
14:00
Sokół Słopnice
2 - 4
Orawa Jabłonka
Sobota, 03.04.2010
Kolejka 16
11:00
Dobrzanka Dobra
0 - 2
KS Zakopane
11:00
Gród Podegrodzie
0 - 3
Jordan Jordanów
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1 - 0
Watra Białka Tatrzańska
12:00
Poprad Rytro
5 - 3
Orawa Jabłonka
13:00
Orzeł Wojnarowa
5 - 2
Wierchy Rabka Zdrój
14:00
Poroniec Poronin
0 - 4
Sokół Słopnice
14:00
LKS Uście Gorlickie
1 - 2
Przełęcz Tylicz
14:00
KS Tymbark
0 - 3
ULKS Korzenna
Czwartek, 13.05.2010
Kolejka 17
17:30
Orzeł Wojnarowa
2 - 1
LKS Uście Gorlickie
17:30
Watra Białka Tatrzańska
5 - 2
Poprad Rytro
17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1 - 0
Wierchy Rabka Zdrój
17:30
Gród Podegrodzie
2 - 0
Przełęcz Tylicz
17:30
Sokół Słopnice
2 - 3
Jordan Jordanów
17:30
KS Tymbark
5 - 2
Poroniec Poronin
Piątek, 21.05.2010
Kolejka 17
17:30
KS Zakopane
8 - 1
Orawa Jabłonka
Środa, 26.05.2010
Kolejka 17
18:00
Dobrzanka Dobra
5 - 1
ULKS Korzenna
17:30
Poprad Rytro
5 - 2
Poroniec Poronin
18:00
Orawa Jabłonka
1 - 2
Watra Białka Tatrzańska
Niedziela, 06.06.2010
Kolejka 18
16:00
Przełęcz Tylicz
3 - 2
Orzeł Wojnarowa
11:00
KS Zakopane
5 - 0
Sokół Słopnice
Środa, 09.06.2010
Kolejka 18
18:00
Jordan Jordanów
5 - 0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
18:00
Orawa Jabłonka
3 - 4
KS Tymbark
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
1 - 0
Gród Podegrodzie
18:00
ULKS Korzenna
2 - 1
KS Zakopane
18:00
LKS Uście Gorlickie
0 - 4
Dobrzanka Dobra
Czwartek, 10.06.2010
Kolejka 18
18:00
Sokół Słopnice
3 - 3
Watra Białka Tatrzańska
Środa, 21.04.2010
Kolejka 19
17:30
Orawa Jabłonka
4 - 2
ULKS Korzenna
17:30
Poroniec Poronin
1 - 2
KS Zakopane
17:30
Watra Białka Tatrzańska
3 - 1
KS Tymbark
17:30
Jordan Jordanów
0 - 1
Poprad Rytro
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
3 - 1
Sokół Słopnice
17:30
Przełęcz Tylicz
4 - 3
Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:30
LKS Uście Gorlickie
1 - 1
Gród Podegrodzie
17:30
Orzeł Wojnarowa
2 - 1
Dobrzanka Dobra
Niedziela, 25.04.2010
Kolejka 20
14:30
Dobrzanka Dobra
3 - 0
Orawa Jabłonka
16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 1
LKS Uście Gorlickie
17:00
Gród Podegrodzie
2 - 3
Orzeł Wojnarowa
17:00
Sokół Słopnice
1 - 1
Przełęcz Tylicz
17:00
KS Zakopane
1 - 0
Watra Białka Tatrzańska
17:00
KS Tymbark
6 - 1
Jordan Jordanów
17:00
ULKS Korzenna
3 - 1
Poroniec Poronin
17:30
Poprad Rytro
3 - 2
Wierchy Rabka Zdrój
Sobota, 01.05.2010
Kolejka 21
11:00
Wierchy Rabka Zdrój
0 - 5
KS Tymbark
11:00
Jordan Jordanów
1 - 2
KS Zakopane
11:00
LKS Uście Gorlickie
1 - 1
Sokół Słopnice
14:00
Przełęcz Tylicz
2 - 2
Poprad Rytro
14:00
Poroniec Poronin
2 - 2
Orawa Jabłonka
14:00
Watra Białka Tatrzańska
4 - 0
ULKS Korzenna
16:00
Orzeł Wojnarowa
3 - 1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:00
Gród Podegrodzie
2 - 2
Dobrzanka Dobra
Poniedziałek, 03.05.2010
Kolejka 22
15:00
ULKS Korzenna
2 - 1
Jordan Jordanów
15:00
Sokół Słopnice
2 - 3
Orzeł Wojnarowa
15:00
KS Zakopane
3 - 2
Wierchy Rabka Zdrój
15:00
Dobrzanka Dobra
2 - 3
Poroniec Poronin
16:00
KS Tymbark
4 - 0
Przełęcz Tylicz
16:30
Poprad Rytro
4 - 2
LKS Uście Gorlickie
17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3 - 0
Gród Podegrodzie
Niedziela, 09.05.2010
Kolejka 23
13:30
Watra Białka Tatrzańska
3 - 2
Poroniec Poronin
14:30
Gród Podegrodzie
2 - 0
Sokół Słopnice
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
4 - 3
Dobrzanka Dobra
16:00
Jordan Jordanów
4 - 1
Orawa Jabłonka
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
4 - 1
ULKS Korzenna
17:30
Przełęcz Tylicz
2 - 2
KS Zakopane
17:30
LKS Uście Gorlickie
2 - 4
KS Tymbark
17:30
Orzeł Wojnarowa
2 - 1
Poprad Rytro
Niedziela, 16.05.2010
Kolejka 24
14:30
Orawa Jabłonka
1 - 5
Wierchy Rabka Zdrój
Niedziela, 27.06.2010
Kolejka 24
11:00
Poprad Rytro
1 - 0
Gród Podegrodzie
18:00
KS Tymbark
0 - 3
Orzeł Wojnarowa
18:00
Dobrzanka Dobra
4 - 0
Watra Białka Tatrzańska
18:00
Sokół Słopnice
7 - 1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
18:00
KS Zakopane
0 - 3
LKS Uście Gorlickie
18:00
ULKS Korzenna
3 - 1
Przełęcz Tylicz
18:00
Poroniec Poronin
0 - 5
Jordan Jordanów
Niedziela, 23.05.2010
Kolejka 25
11:00
Sokół Słopnice
3 - 5
Dobrzanka Dobra
11:00
LKS Uście Gorlickie
1 - 5
ULKS Korzenna
16:00
Przełęcz Tylicz
1 - 1
Orawa Jabłonka
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 2
Poprad Rytro
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
6 - 0
Poroniec Poronin
17:30
Gród Podegrodzie
0 - 3
KS Tymbark
17:30
Jordan Jordanów
4 - 0
Watra Białka Tatrzańska
17:30
Orzeł Wojnarowa
0 - 1
KS Zakopane
Sobota, 29.05.2010
Kolejka 26
17:00
Orawa Jabłonka
0 - 1
LKS Uście Gorlickie
Niedziela, 30.05.2010
Kolejka 26
14:30
Poroniec Poronin
1 - 1
Przełęcz Tylicz
15:00
KS Tymbark
2 - 1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:00
Dobrzanka Dobra
3 - 0
Jordan Jordanów
17:30
Poprad Rytro
5 - 2
Sokół Słopnice
17:30
ULKS Korzenna
3 - 0
Orzeł Wojnarowa
17:30
KS Zakopane
4 - 1
Gród Podegrodzie
17:30
Watra Białka Tatrzańska
3 - 1
Wierchy Rabka Zdrój
Czwartek, 03.06.2010
Kolejka 27
13:00
LKS Uście Gorlickie
6 - 1
Poroniec Poronin
15:00
Przełęcz Tylicz
1 - 8
Watra Białka Tatrzańska
15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3 - 1
KS Zakopane
15:00
Sokół Słopnice
0 - 2
KS Tymbark
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
3 - 1
Jordan Jordanów
17:00
Orzeł Wojnarowa
6 - 1
Orawa Jabłonka
18:00
Gród Podegrodzie
0 - 0
ULKS Korzenna
18:00
Poprad Rytro
0 - 3
Dobrzanka Dobra
Środa, 23.06.2010
Kolejka 28
18:00
KS Tymbark
3 - 3
Poprad Rytro
18:00
ULKS Korzenna
2 - 5
Ogniwo Piwniczna Zdrój
18:00
Orawa Jabłonka
0 - 1
Gród Podegrodzie
18:00
Poroniec Poronin
3 - 3
Orzeł Wojnarowa
18:00
Watra Białka Tatrzańska
1 - 1
LKS Uście Gorlickie
18:00
Jordan Jordanów
4 - 1
Przełęcz Tylicz
18:00
Dobrzanka Dobra
2 - 2
Wierchy Rabka Zdrój
Sobota, 12.06.2010
Kolejka 29
18:00
Przełęcz Tylicz
5 - 2
Wierchy Rabka Zdrój
18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 0
Orawa Jabłonka
18:00
LKS Uście Gorlickie
2 - 0
Jordan Jordanów
18:00
Gród Podegrodzie
4 - 1
Poroniec Poronin
18:00
Sokół Słopnice
3 - 4
ULKS Korzenna
Niedziela, 13.06.2010
Kolejka 29
18:00
KS Tymbark
2 - 1
Dobrzanka Dobra
18:00
Poprad Rytro
2 - 0
KS Zakopane
18:00
Orzeł Wojnarowa
3 - 2
Watra Białka Tatrzańska
Niedziela, 20.06.2010
Kolejka 30
17:30
KS Zakopane
2 - 3
KS Tymbark
17:30
Watra Białka Tatrzańska
1 - 1
Gród Podegrodzie
17:30
Jordan Jordanów
2 - 0
Orzeł Wojnarowa
17:30
ULKS Korzenna
0 - 0
Poprad Rytro
17:30
Poroniec Poronin
4 - 4
Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
3 - 3
LKS Uście Gorlickie
17:30
Dobrzanka Dobra
3 - 0
Przełęcz Tylicz
17:30
Orawa Jabłonka
3 - 3
Sokół Słopnice
Najbliższy mecz
Liga Okręgowa 2023/2024 -
Kolejka 20
Niedziela, 05 Maj 2024r.
Godzina: 17:00
Amator Paszyn
-:-
ULKS Korzenna
Ostatnia kolejka
Kolejka 20
sobota, 04.05.2024r.
Ropa
-
Sokół
Gród
-
Kobylanka
niedziela, 05.05.2024r.
Skalnik
-
Poprad R.
Zawisza
-
Biegonice
Amator
-
Korzenna
Łosoś
-
Zyndram
Hart
-
Zagórzany
Menu Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Tabela Seniorzy
#
Druzyna
M
Pkt
1
Gród
19
46
2
Zagórzany
19
45
3
Poprad R.
19
44
4
Skalnik
19
41
5
Hart
19
37
6
Biegonice
19
26
7
Zawisza
19
26
8
Kobylanka
19
24
9
Łosoś
19
22
10
Sokół
19
19
11
Zyndram
19
18
12
Korzenna
19
15
13
Ropa
19
10
14
Amator
19
9
Pelna tabela
Do góry
Copyright © 2009 - 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone -
ULKSKorzenna.pl
| by:
MemfiS