I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2023/2024 - WIOSNA |
Terminarz i wyniki ligi: ULKS Korzenna |
Środa, 15.05.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | ULKS Korzenna | - | Sokół Stary Sącz |
Piątek, 05.04.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Barciczanka Barcice | 0 - 11 | ULKS Korzenna |
Sobota, 13.04.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | ULKS Korzenna | 5 - 0 | Kolejarz Stróże |
Środa, 12.06.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | Zawada Nowy Sącz | - | ULKS Korzenna |
Sobota, 27.04.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | ULKS Korzenna | 1 - 0 | Dąbrovia Wielogłowy |
Sobota, 04.05.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Dunajec II Nowy Sącz | - | ULKS Korzenna |
Sobota, 11.05.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | ULKS Korzenna | - | Poprad Rytro |
Sobota, 18.05.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | LKS Świniarsko | - | ULKS Korzenna |
Sobota, 25.05.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | ULKS Korzenna | - | Biegoniczanka Nowy Sącz |
Sobota, 01.06.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Budowlani Jazowsko | - | ULKS Korzenna |
Niedziela, 09.06.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | ULKS Korzenna | - | Grybovia Grybów |
Niedziela, 23.06.2024 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Poprad Muszyna | - | ULKS Korzenna |
Sobota, 04 Maj 2024r. Godzina: 16:00 | ||
Dunajec II Nowy Sącz |
-:- |
ULKS Korzenna |
# | Druzyna | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Poprad M. | 7 | 15 |
2 | Sokół | 4 | 12 |
3 | Poprad R. | 5 | 12 |
4 | Dunajec | 4 | 12 |
5 | Korzenna | 3 | 9 |
6 | Dąbrovia | 3 | 6 |
7 | Świniarsko | 5 | 6 |
8 | Grybovia | 5 | 6 |
9 | Zawada | 4 | 3 |
10 | Kolejarz | 2 | 0 |
11 | Biegoniczanka | 4 | 0 |
12 | Barciczanka | 3 | 0 |
13 | Budowlani | 5 | 0 |