Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Nasi juniorzy młodsi wysoko pokonują swojego rywala. Za bardzo nie ma się co rozpisywać nad tym meczem. Po prostu - dominowaliśmy. Szacunek za skuteczność, wśród naszych graczy, rywalom zaś dziękujemy, że dotrwali do końca i że potrafili nam strzelić bramkę, która dał im wiele radości! Za tydzień ostatni mecz tego sezonu - rywalizować będziemy w Bystrej!

Więcej…

Juniorzy młodsi

Charakter i wolę walki pokazali dziś juniorzy starsi ULKSu Korzenna, którzy po świetnym meczu rozstrzelali na wyjeździe Unię Tarnów! Mecz rozgrywany był na fatalnym boisku naturalnym, które niezwykle utrudniało budowanie akcji, dla nas jednak to było szczęśliwe boisko! Co ciekawe - pierwszy raz  w tym sezonie wyjazdowy mecz graliśmy na boisku z naturalną trawą. Stworzyliśmy sobie bardzo wiele dogodnych okazji, aż 5 zamieniliśmy na piękne bramki - trzy ustrzelił kapitalny Patryk Wielgus! Taką Korzenną chcemy oglądać częściej! Dziękujemy rywalom za mecz! Naszym chłopakom gratulujemy zwycięstwa! Brawo dla ekipy i Trenera!

Więcej…

Juniorzy starsi

Trampkarze ULKSu Korzenna przegrywają po raz drugi w tym sezonie! Dobra seria zwycięstw, została przerwana na stadionie w Dąbrowej! Był to bardzo trudny mecz, rywalizowaliśmy z Dąbrovią Wielogłowy o 2 miejsce w tabeli. Przeciwnik z którym dziś graliśmy bez dwóch zdań był najlepszy ze wszystkich, z którymi przyszło się nam mierzyć! Najbardziej szkoda początku meczu, kiedy straciliśmy łatwo dwie bramki i zmarnowaliśmy setkę przy stanie 0:0! Drugą połowę graliśmy już solidnie, ale niestety to było za mało na bardzo dobrego rywala!  Dziękujemy za fajny, szybki mecz i życzymy powodzenia w ostatnim meczu sezonu! 

Więcej…

Trampkarze

Z Rytra wracamy bez punktów! Przez całe spotkanie dominowali gospodarze, którzy znaleźli na nas sposób dopiero w drugiej połowie.  Pierwszą część meczu, graliśmy dobrze w defensywie i nie pozwaliśmy graczom Popradu na pokonanie naszego bramkarza.  Wszystko posypało się zaraz po wyjściu z szatni na drugą połowę! Gratulujemy rywalom zwycięstwa. Przed nami ważne zakończenie rundy, do końca której pozostało już tylko 3 mecze! Za tydzień gramy u siebie z Sokołem Stary Sącz!

Więcej…

Seniorzy

Kolejny raz w lidze MLJS wracamy z Krakowa bez punktów! Tym razem graliśmy w przepięknym miejscu na obiektach Hutnika Kraków z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska (oficjalnie) - a tak naprawdę w tej drużynie występują zawodnicy rezerwowi Hutnika.  Zagraliśmy niezły mecz, jednak nic z tego, to rywal był bardziej konkretny co udokumentował trzema golami zdobytych po stałych fragmentach gry, w tym po dwóch rzutach karnych! Mieliśmy w tym meczu też swoje okazje, niestety nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy w klarownych sytuacjach! Trudno! Kolejna wybiegana, odrobiona lekcja - walczymy dalej! Cieszymy się z małych rzeczy! Kolejny nasi młodzi gracze zadebiutowali na boiskach MLJS! Dziękujemy za walkę! Rywalom gratulujemy zwycięstwa!

Więcej…

Juniorzy starsi

Trampkarze wygrywają swój kolejny mecz! Tym razem pokonaliśmy zespół z Nowego Sącz - Zawadę! Dzięki tej wygranej nasi trampkarze powiększają swoją serie wygranych meczy! Brawo za walkę dla naszych zawodników! Podziękowania dla rywali za mecz! Za tydzień w piątek stracie z Dąbrovią Wielogłowy, zapowiada się trudny mecz w którym powalczymy o drugie miejsce na koniec sezonu! Jest o co walczyć! Do boju Korzenna!

Więcej…

Trampkarze

Juniorzy młodsi U-17 pokonują lidera, który jak dotąd jeszcze nie przegrał! Bez wątpienia był, to najtrudniejszy mecz, Ropa to bardzo silna drużyna, zbudowana w większości z byłych wychowanków Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej! Do tego spotkania podeszliśmy z dużym szacunkiem, zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas nie lada wyzwanie. Jednak daliśmy radę! Zneutralizowaliśmy najmocniejsze punkty rywala i mądrą spokojną grą wypunktowaliśmy go w drugiej połowie! Kto wie jakby to spotkanie mogło by się zakończyć, gdyby nie genialny gol na 1:0 Damiana Hojnora z rzutu wolnego z okolic 25 metrów lub obroniony rzut karny przez naszego kapitana Mateusza Pękałę! Brawo, brawo za wspaniały mecz naszych młodych juniorów! Teraz to Korzenna będzie piastować fotel lidera!

Więcej…

Juniorzy młodsi

Trwają zajęcia z Trenerem z zajęć Unihokeja! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy wtorek i czwartek z Trenerem Waldemarem Śniadeckim! 
 
 

Więcej…

FIO 2022-2023

Jak już wygrywamy w tym sezonie to bardzo przekonywująco! Tak było w pierwszym meczu z Łąckiem i w obecnej kolejce z KS Ropa! Cieszymy się ze zwycięstwa, które na pewno poprawi nam morale przed końcem obecnej rundy. Drugi hattrick w tym sezonie zaliczył Krzysztof Bogdanowicz, jeden z bohaterów tego meczu. Dziękujemy naszym graczom za walkę oraz rywalom za walkę! Za tydzień gramy na sztucznej murawie w Rytrze!

Więcej…

Seniorzy

Trzeci mecz w tym dniu i kolejny bez porażki! Dobrą serie mają również trampkarze, którzy zwyciężyli w Stróżach! Pokonaliśmy Kolejarza na sztucznym boisku po piekielnie trudnym spotkaniu! Brawo za postawę drużyny trampkarzy! Bohaterem meczu Bartosz Bugno, który wywalczył karnego, asystował i strzelił decydującą bramkę! Dziękujemy rywalom za sportową postawę i fajny mecz drużynie ze Stróż!

Więcej…

Trampkarze

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki