Korzenna - Poprad 5:3

Młodziki z awansem do ligi regionalnej! W czwartkowe popołudnie pokonujemy bardzo dobrą drużynę Poprad Rytro, której dziękujemy za mecz oraz dodatkowo za mistrzowski szpaler, którym przywitano nas tuż przed meczem! Dziękujemy wszystkim naszym graczom oraz Trenerowi Patrykowi Stawiarskiemu za udaną rundę! Teraz pora na zasłużony odpoczynek, ale już w wakacje wracamy do ciężkich treningów! Przed nami teraz jeszcze większe wyzwania! Do zobaczenia!

Poprad - Korzenna 2:4

Trampkarze U-15 z awansem do Regionalnej Ligi! W swoim ostatnim meczu ligowym wygrywamy z Popradem Muszyna. Jednak aby wygrać, musieliśmy przeciwstawić się bardzo dobrze grającej drużynie gospodarzy! Znowu pokazaliśmy charaktery i mimo tego, że przegrywaliśmy w tym meczu byliśmy w stanie wyrównać a następnie wyjść na prowadzenie i już tego nie wypuścić! Po meczu na stadionie wystrzeliły szampany! Wielkie podziękowania i gratulacje dla całej drużyny za mecz i cały wspaniały sezon! Więcej niebawem!

Barciczanka - Korzenna 1:6

Młodziki U-13 wygrywają swój kolejny mecz i pieczętują zwycięstwo swojej ligi!  Pokonujemy wysoko Barciczankę Barcice, chociaż z początku meczu było dość nerwowo. We czwartek ostatni akord tego sezonu! Nasi mistrzowie zagrają z Popradem Rytro. Po meczu odbędzie się feta! Znając naszych młodzików będzie "grubo" zapraszamy kibiców do przyjścia na mecz! 

Zawada - Korzenna 0:4

Trampkarze U-15 ULKS Korzenna wygrywają swój 7 mecz z rzędu! Tym razem graliśmy z Zawadą Nowy Sącz, na boisku z fatalną murawą.  Spotkanie niezwykle trudne i wymagające. Borykaliśmy się tego dnia z wieloma problemami, ale daliśmy radę!  Charakter to to co nas wyróżnia! Dzięki temu jesteśmy w stanie sobie poradzić w każdych warunkach i z każdym rywalem! Brawo brawo Panowie! Przed nami jeszcze jeden krok, ten ostatni - za tydzień grać będziemy z Popradem Muszyna. Również na wyjeździe! 

Walczymy dalej! Juniorzy starsi wygrywają niezwykle ważny mecz w MLJS! Pokonujemy na własnym stadionie Kalwariankę Kalwaria Zebrzydowska!  Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu! Strzeliliśmy aż 4 bramki i to bez naszego najlepszego strzelca sezonu - Patryka Wielgusa.  Szacunek dla całej drużyny oraz Trenera Konrada za tak okazałe zwycięstwo! Za tydzień w sobotę kolejny mecz w Korzennej, podejmować będziemy drużynę Górnika Wieliczka! 

Więcej…

Juniorzy starsi

Mamy to! Wygrywamy bardzo ważny mecz w I lidze młodzików Nowy Sącz z Biegoniczanką! Teraz dumnie piastujemy fotel lidera i to czy do końca tam będziemy zależy już tylko od nas! Po meczu pełnym walki, na naprawdę wysokim poziomie - strzelamy rywalowi w drugiej połowie dwie bramki, które dają upragnione 3 punkty!  Bohaterem spotkania Bartosz Młynarczyk, to on wykorzystał dwa znakomite podania Michała Jasińskiego i dwukrotnie z zimną krwią pokonał golkipera gości! Warto dodać, że fenomenalnie na bramce spisywał się nasz bramkarz Jan Miczek, który w ważnych momentach popisał się niesamowitymi interwencjami. Wiele kapitalnych parad zaliczył również golkiper z Biegoniczanki! To był ich mecz, fascynujące występy bramkarzy! Jednak brawa należą się wszystkim! Dziękujemy za mecz!  Przed nami jeszcze dwa wymagające spotkania! Już w czwartek mecz wyjazdowy z Barciczanką, zaś za dwa tygodnie ostatni występ naszych chłopców, znowu będzie to mecz decydujący z aktualnym viceliderem Popradem Rytro! Będzie się działo! 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Seniorzy remisują mecz z Sokołem Stary Sącz! Zagraliśmy tego dnia słabiej niż w poprzednim meczu. Chyba odczuwaliśmy jeszcze w nogach zmęczenie, które pojawiło się po niedzielnym spotkaniu z Rytrem. Pierwsza połowa dla Sokoła, druga zdecydowanie dla Korzennej. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, aczkolwiek obydwie drużyny miały szansę zdobyć tego trzeciego gola, który mógłby decydować o zwycięstwie.  Bardzo dziękujemy Sokołowi za fajny mecz! Za kilka dni spotkanie w Korzennej, naszym rywalem będzie Biegoniczanka Nowy Sącz! 

Więcej…

Juniorzy starsi

Kolejny pogrom naszych młodzików U-13 w swojej lidze! Tym razem nie daliśmy żadnych szans swoim rówieśnikom z LKS Świniarsko! Brawo za świetny mecz w którym znowu zagraliśmy na zero w defensywie! Brawo Panowie! Już za kilka dni w piątek niezwykle ważne spotkanie tego sezonu! Podejmować będziemy czołową drużynę ligi Biegoniczankę Nowy Sącz! Liczymy na podtrzymanie dobrej serii! Mecz na stadionie w Korzennej!

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Super mecz zagrali nasi seniorzy, którzy urwali punkty faworytowi Popradowi z Rytra! Nie wiele zabrakło a Korzenna mogła zwyciężyć w tym spotkaniu! Poprad strzelił nam bramkę po stałym fragmencie gry w 92 minucie meczu! Kto był na tym meczu - nie żałował obydwie drużyny rozegrały świetne widowisko! Taką Korzenną chcemy oglądać! Brawo za ambicję i walkę dla graczy z Korzennej! W najbliższą środę gramy mecz z Sokołem w Starym Sączu! Za tydzień znowu spotkanie na stadionie w Korzennej, podejmować będziemy Biegoniczankę.

Więcej…

Seniorzy

Drużyna U-15 idzie za ciosem! Trampkarze wygrywają swój kolejny mecz i umacniają się w czołówce ligowej tabeli!  Dziś bez trzech niezwykle ważnych graczy Błachuty, Jaworeckiego i Mazurkiewicza, daliśmy sobie radę z Biegoniczanką Nowy Sącz.  W podstawowym składzie wystąpiło aż 3 graczy z rocznika 2011. Młodzicy pokazali klasę i dobitnie przyczynili się do zwycięstwa!  To niezwykle cieszy i super rokuje na przyszłość! Znów zagraliśmy na "zero" w defensywie za co należą się brawa dla naszej ekipy! Za tydzień mecz z Budowlanymi w Jazowsku! 

Więcej…

Trampkarze

Nasza ekipa juniorów młodszych zwyciężyła mecz w Brunarach. Po niepewnej pierwszej połowie, w drugiej pokazaliśmy się ze świetnej strony rozwalając rywala na łopatki! Kolejnego hattricka zdobył niezawodny Kacper Olech! Brawo za walkę dla wszystkich naszych graczy! W kolejnym meczu rozgramy z KS Ropą, będzie to niezwykle istotny mecz dla naszej drużyny, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała!

Więcej…

Juniorzy młodsi

Juniorzy starsi U-19 po bardzo dobrym meczu w ich wykonaniu przegrywają z Limanovią, która tego dnia nie zasłużyła na zwycięstwo! Niestety taka jest piłka i tutaj liczy się to, kto więcej zdobył goli. Niestety w tym elemencie byliśmy słabsi. Ciekawostką jest, że wszystkie gole decydujące wpadły w doliczonym czasie pierwszej połowy. Za tydzień kolejny mecz, tym razem w Korzennej podejmować będziemy Kalwariankę Kalwaria Zabrzydowska!

Więcej…

Juniorzy starsi

Juniorzy młodsi podtrzymują swoją dobrą passę i wygrywają kolejne spotkanie! We wtorkowe popołudnie graliśmy w Bieczu, w miejscu gdzie gra się nam niezwykle trudno!  Jednak nasz zespół dał rade, mimo pewnych trudności! Zdobyliśmy w końcówce meczu jedną bramkę, która pozwoliła cieszyć się ze zwycięstwa!  Autorem trafienia Kuba Zwolenik, który już nie pierwszy raz w tym sezonie strzela niezwykle ważnego gola! Brawo za walkę dla całej ekipy! Za kilka dni mecz z Białą! 

Więcej…

Juniorzy młodsi

Pokaz siły naszych młodzików na stadionie w Krynicy-Zdroju!  Świetnie spisaliśmy się w meczu z Mineralnymi, gdzie napieraliśmy na ambitnie grającego rywala cały mecz! Efektem tego było zdobytych aż 7 goli (warto podkreślić świetną postawę bramkarza gospodarzy przez cały mecz)!  Brawo dla całego zespołu za bardzo dobre ambitne granie, które kompletnie nie pozwoliło rywalowi nic dziś ugrać! Taką drużynę chcemy oglądać!  W piątek gramy wyjazdowy mecz w Świniarsku! 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!
Zadanie: "ULKS Korzenna kopalnią młodych talentów"

PATRONAT HONOROWY: TADEUSZ ZAREMBA - STAROSTA NOWOSĄDECKI
Zadanie zrealizowano w ramach konkursu "Sportowe SĄDECKIE - Edycja 2024" przy wsparciu finansowym Powiatu Nowosądeckiego 

 
 

  Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki