Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Juniorzy młodsi idą za ciosem i zbierają kolejne 3 punkty! Bezpośrednio po meczu ich starszych kolegów, na boisku w Korzennej zagrali swój mecz z Biała Brunary. Przewaga w tym meczu naszego zespołu była ogromna, jednak spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości. Kapitan Białej zdobył bramkę życia, kapitalnie huknął z rzutu wolnego z okolic 35 metrów w samo okienko bramki! Wow! Szacunek dla tego chłopaka - za tego pięknego gola! Podziękowania dla naszych zawodników, za dobry mecz i walkę! Już w środę mecz z KS Ropa, patrząc w tabele to zapowiada się meczycho!

Więcej…

Juniorzy młodsi

Juniorzy remisują mecz z Glinikiem Gorlice! Znowu wielka szkoda straconych punktów, ponieważ mogliśmy uniknąć głupich błędów i nie stracić kolejny raz kilku bramek. Niestety, łatwo się mówi, gorzej jest na boisku kiedy rywal też chce zdobywać bramki i wygrywać. Nie raz już o tym przekonaliśmy się w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Ważne, że atakujemy, strzelamy gole! Powoli zbieramy punkty, w tabeli sytuacja nie jest najgorsza, ale musimy być czujni bo bliżej nam do dołu jak do góry zestawienia! Walczymy dalej!

Więcej…

Juniorzy starsi

Trampkarze po bardzo dobrym meczu w swoim wykonaniu pokonują czołową drużynę I Ligi - Poprad Muszyna! Brawa dla całej ekipy, a szczególnie dla naszej defensywy, która grała praktycznie bezbłędnie i nie dała sobie strzelić gola! Wynik mógł być okazalszy, jednak dwukrotnie zamiast w bramkę Wojtek Jaworecki trafił z głowy w Poprzeczkę! Dziękujemy rywalom za sportową postawę i fajny mecz! Za tydzień batalia w Stróżach z Kolejarzem!

Więcej…

Trampkarze

Wracamy z Wieliczki bez punktów! Korzenna przegrywa w kompromitującym stylu. Znowu dziury w obronie, duża ilość straconych goli do tego niestety szwankowała skuteczność. Warto dodać, że rywal od 32 minuty grał w osłabieniu jednego zawodnika! Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i myśleć już tylko i wyłącznie o kolejnym rywalu - za tydzień w Korzennej grać będziemy z Glinikiem Gorlice.

Więcej…

Juniorzy starsi

Juniorzy młodsi wygrywają swój mecz w Szymbarku! Było to łatwe spotkanie rozgrywane w trudnych warunkach, na nierównym i grząskim boisku, gdzie nie trudno o kontuzję! Najważniejsze jednak, że nikt nie nabawił się urazu i wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy do Korzennej! Zadowoleni, ponieważ wynik jaki wykręciliśmy dał nam wiele radości jaki i cały ten mecz! Brawo dla chłopaków za kolejny komplet punktów!

Więcej…

Juniorzy młodsi

Kiepska seria naszych seniorów trwa nadal! Wciąż nie wygraliśmy meczu od spotkania z Zyndramem Łącko, który rozgrywaliśmy w 1 kolejce! Za nami już 8 seria gier, gdzie nieznacznie byliśmy gorsi od Zawiszy Rożnów! Szkoda, bo meczy ubywa, do końca rundy już bliżej niż dalej! Mimo wszystko dziękujemy naszym graczom za walkę w tych trudnych warunkach! Zawiszy gratulujemy kolejnych 3 punktów! 

Więcej…

Seniorzy

We wtorkowe popołudnie rozegraliśmy dwa mecze! Juniorzy młodsi zwyciężyli 3:0 z LKS Wójtowa, zaś młodziki ulegli w Kwiatonowicach 4:0 drużynie Aserekteam. Starsza ekipa rozegrała ciekawy mecz z LKS Wójtowa, był to jednak mecz w którym całkowicie dominowaliśmy. Młodsza drużyna dostała cenną lekcję od klasowego rywala, z którym już nie pierwszy raz przegrywamy na wyjeździe. Dziękujemy za obecność wszystkim naszym graczom!
 

Więcej…

Juniorzy młodsi

We wtorkowe popołudnie rozegraliśmy dwa mecze! Juniorzy młodsi zwyciężyli 3:0 z LKS Wójtowa, zaś młodziki ulegli w Kwiatonowicach 4:0 drużynie Aserekteam. Starsza ekipa rozegrała ciekawy mecz z LKS Wójtowa, był to jednak mecz w którym całkowicie dominowaliśmy. Młodsza drużyna dostała cenną lekcję od klasowego rywala, z którym już nie pierwszy raz przegrywamy na wyjeździe.  Dziękujemy za obecność wszystkim naszym graczom! 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Kolejny taki mecz, znowu remisujemy! Szanujemy punkt, ale mamy ogromny niedosyt, ponieważ mogliśmy się pokusić o komplet punktów! Wielka szkoda kilku zmarnowanych okazji, ciężko wypracowanych! Był to mecz walki, na grząskim boisku gdzie sędzia pokazał wiele żółtych kartek. W końcówce kolejny raz graliśmy bez jednego zawodnika!  Dziękujemy Amatorowi za ciekawy mecz! Dziękujemy naszym graczom za walkę! Przed nami za tydzień w sobotę pojedynek z Zawiszą w Rożnowie!

Więcej…

Seniorzy

Juniorzy starsi ULKSu Korzenna wygrywają swój kolejny mecz w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych! Tym razem pokonaliśmy AP Profi Kraków! Mecz nie należał do łatwych, jak większość w tej lidze, ale na szczęście udało się strzelić o jednego gola więcej niż rywal! Ciągle cieszmy się naszą ofensywą, strzelamy dużo goli, kreujemy akcję! Troszkę słabiej wygląda formacja defensywna, której przytrafiają się proste błędy i częsta dekoncentracja, z której rodzą się bramki dla rywali - na pewno nad tym elementem musimy popracować. Mimo wszystko dziękujemy naszym graczom za walkę do końca! Rywalom dziękujemy za ciekawy mecz! 

Więcej…

Juniorzy starsi

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki