Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Młodziki przełamują złą passę i wygrywają swój mecz! Zdobywamy pierwsze punkty w tej lidze, pokonując rywala z Mszany Dolnej!  W końcu pokazaliśmy na co stać naszych chłopców! Dziś nie daliśmy za bardzo rozwinąć skrzydeł rywalowi! Wszystko funkcjonowało jak należy, czego efektem jest końcowy wynik! Brawo dla całej ekipy oraz bohatera tego meczu Michała Jasińskiego! Dziękujemy AP Bonito za przyjazd do Korzennej i fajny mecz!

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Bezbrakowy remis trampkarzy w kolejnym meczu! Remisujemy w Starym Sączu z miejscowym Sokołem. Rywal grał dziś bardzo solidnie w defensywie, na którą nie mogliśmy znaleźć recepty. Ważne, że nasza obrona zagrała równie skutecznie z czego możemy być naprawdę zadowoleni.  Mimo zdobytego 1 punktu,  wracamy do Korzennej z małym niedosytem, ponieważ powinniśmy coś  tym spotkaniu "ustrzelić". 

Więcej…

Trampkarze

Trampkarze UKLS Korzenna przegrywają swój pierwszy mecz w tym sezonie, lepszą okazała się drużyna Chruślice Nowy Sącz! Gratulujemy rywalom wywalczenia 3 punktów, przed nami kolejny mecz w Starym Sączu z miejscowym Sokołem! 
 
 

Więcej…

Trampkarze

Juniorzy wracają z Limanowej bez punktów! Mimo wielu starań i walki do końca, nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy! Porażka boli nas tym bardziej, ponieważ "straciliśmy" dwóch ważnych graczy, którzy w tym starciu nabawili się kontuzji!  Skręcenia stawu skokowego nabawił się zarówno Mateusz Kiełbasa, jak i Maciej Chronowski. Kontuzjowanym graczom życzymy szybkiego powrotu na murawę! Za tydzień przed nami mecz z Wolanią Wola Rzędzińska - grać będziemy na własnym boisku!

Więcej…

Juniorzy starsi

Przegrywamy z Gordem w Podegrodziu  w swoim kolejnym spotkaniu seniorów w lidze okręgowej! Gród tego dnia był od nas zdecydowanie lepszy i zasłużenie zwyciężył! Długo udawało się nam nie stracić bramki, defensywa grała w tym meczu bardzo dobrze wraz z kapitalnym bramkarzem - Jakubem Mularskim, który w tym meczu czynił cuda. Brawo za walkę Panowie, na punkty musimy poczekać miejmy nadzieje do następnego meczu!

Więcej…

Seniorzy

Wielką klasę pokazał zespół Wieczystej Kraków, z którą przyszło się mierzyć naszym juniorom!  Licznie zgromadzona publika na stadionie w Korzennej, mogła oglądać fajny mecz, podziwiać szczególnie przyjezdnych, którzy pokazali jak się gra w piłkę w tym wieku! Była to dobra lekcja, jakich pewno jeszcze wiele będziemy odrabiam grając w MLJS! Mimo porażki, mieliśmy swoje dobre momenty, które dobrze rokują na przyszłość! Gratulujemy przyjezdnym zdobytych 3 punktów i życzymy powodzenia w kolejnych pojedynkach! Naszym chłopkom dziękujemy za walkę! Już za kilka dni wyjazdowy pojedynek z Limanovią! 

Więcej…

Juniorzy starsi

Trampkarze znakomicie rozpoczynają swój nowy sezon!  Ogrywamy na wyjeździe Poprad Rytro. Graliśmy tego dnia na przepięknym obiekcie w Rytrze, którego tylko możemy pozazdrościć! Gra na tak pięknej sztucznej murawie, będzie niezapomniana na długo przez naszych zafascynowanych graczy! Graliśmy dobry mecz, aczkolwiek, nie mogliśmy się w ogóle odnaleźć na tym dużym boisku przez dłuższy czas. Dopiero załapaliśmy o co chodzi w drugiej połowie gdzie gole się już posypały na dobre!  Niektóre przepiękne! Brawo dla naszej drużyny, w niedziele spotkanie z Chruślicami Nowy Sącz! 

Więcej…

Trampkarze

Było zwycięstwo, była porażka to teraz czas i na remis! Nasi seniorzy dzielą się punktami z LKS Kobylanka, na własnym boisku. Wynik szanujemy, aczkolwiek jest on dla nas niedosytem, ponieważ prawie całą drugą połowę meczu, graliśmy w przewadze jednego zawodnika. Niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Mieliśmy kilka okazji do tego, aby strzelić tą decydującą bramkę, niestety mocno szwankowała w tym meczu skuteczność całej ofensywy drużyny z Korzennej. Za tydzień w sobotę gramy mecz w Podegrodziu!

Więcej…

Seniorzy

Juniorzy nabierają rozpędu! Wygrywamy drugi mecz w MLJS! Nasza drużyna w upalne sobotnie przedpołudnie pokonała na wyjeździe Dunajec Nowy Sącz. Był to trudny mecz, a szczególnie jego pierwsza część, kiedy to przetrwaliśmy zmasowane napory Dunajca. W drugiej części grało się nam już dużo łatwiej, kilka sytuacji powinniśmy zamienić na bramki, ale niestety szwankowała w tym dniu nasza skuteczność! Cieszy nas bardzo kolejne zwycięstwo - szczególnie coraz lepsza gra całego zespołu a szczególnie gra w defensywie! Brawo Panowie - już w środę wielkie wydarzenie do Korzennej przyjeżdża WIECZYSTA KRAKÓW! Będzie się działo! Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!  Sobota DOMY dziękujemy za wsparcie! 

Więcej…

Juniorzy starsi

Wygrywamy mecz z Grodem w Pucharze Polski! Ale co to było za wydarzenie! Kadra naszych seniorów, była w tym dniu bardzo okrojona, śmiało można powiedzieć, że nie mogliśmy skorzystać z blisko 20 zawodników (również z czołowych juniorów), którzy jakby byli dyspozycyjni to na pewno by wystąpili w dzisiejszym pojedynku. Gród praktycznie cały mecz przeważał, w pierwszej połowie dominowali całkowicie. Wszystko się odmieniło w drugiej połowie, kiedy na placu gry pojawiło się dwóch juniorów, konkretnie Maciek Chronowski i Sebastian Żarowski. Tyle wystarczyło aby rozłożyć doświadczony Gród na łopatki. Wszystkie gole jak i asysty zdobyli gracze U-19. W naszej kadrze nie brakowało wielu młodych graczy, znowu jeden z nich zadebiutował - Jakub Rogalski. Kolejny mecz Pucharowy zagramy z V ligowym Dunajcem Nowy Sącz.

Więcej…

Seniorzy

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki