Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Nasi młodzicy rozpoczęli nowy sezon!  W swoim pierwszym meczu, podejmowali nie byle kogo bo samą Sandecję Nowy Sącz!  Przed tym meczem nasz kapitan otrzymał z rąk Prezesa MZPN Podokręg Piłki Nożnej Gorlice  Pana Waldemara Pyznara piękny Puchar oraz dyplom z zdobycie mistrzostwa I Ligi Gorlice w ubiegłym sezonie! Bardzo dziękujem. Sam mecz był bardzo zacięty i ciekawy, stworzyliśmy sobie mnóstwo dogodnych okazji, jednak na bramkę zamieniliśmy tylko trzy w pierwszej połowie meczu. Druga cześć tego spotkania była gorsza w naszym wykonaniu, Sandecja wykorzystała nasz błędy i strzeliła o jednego gola więcej - wygrywając to fajne spotkanie.  Dobry mecz, szkoda, że bez punktów! Jednak jesteśmy pewni, że jeszcze sporo ich w tym sezonie zdobędziemy! W sobotę wyjazd na Limanovię! 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Przegrywamy w Zagórzanach z jednym z faworytów do wygrania ligi w tym roku! Gratulujemy LKS Zagórzany zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych meczach! W tym meczu kolejny z naszych graczy zadebiutował w seniorach - jest nim Damian Hojnor, który pojawił się w drugiej połowie, zastąpił od kontuzjowanego Krzysztofa Bogdanowicza.

Więcej…

Seniorzy

W końcu po wielu latach Małopolska Liga Juniorów Starszych zawitała na stadion do Korzennej! Drużyna juniorów po fenomenalnym meczu zwyciężyła z Bruk-Betem Termalica Nieciecza! Nie da się ukryć, że na taki wynik liczyli tylko najwięksi optymiści wśród kibiców naszego klubu, których na stadionie było dziś bardzo dużo! Nieprawdopodobne zawody rozegrał Patryk Wielgus, autor 5 pierwszych, historycznych goli dla naszej drużyny. To co dziś zrobił Patryk zostanie zapamiętane w naszej historii na zawsze! Wiemy, że on jak i jego koledzy wiele w tej lidze jeszcze pokażą!  Warto dodać, że goli w tym meczu mogło być więcej, ale kapitalnie bronił bramkarz Bruk-Betu, podobnie jak i nasz kapitan Łukasz - jeden jak i drugi obronili po rzucie karnym!  Przed meczem kapitan naszej drużyny Łukasz Jamróz otrzymał z rąk przedstawicieli PPN Nowy Sącz - Bogusława Klimka oraz Andrzeja Kuźmy - puchar oraz dyplom za zwycięstwo w lidze regionalnej w ubiegłym sezonie! Dziękujemy im jak i Bruk-Betowi za mecz w sportowej rywalizacji! Naszym graczom gratulujemy i dziękujemy za te wspaniałe emocje!  Czekamy na więcej!

Więcej…

Juniorzy starsi

Rozpoczynamy sezon od porażki w Krakowie na boisku Garbarni - niewątpliwie jednej z najlepszych drużyn w tych rozgrywkach! Nie byliśmy w tym meczu faworytem, ale wierzyliśmy w naszych chłopaków! Beniaminek z Korzennej blisko przez 50 minut trzymał się bardzo dobrze, dawaliśmy radę, jednak po upływie tego czasu coś pękło. Rywal grał niesamowicie i punktował bez litości każdy nasz błąd. Zespół z Korzennej w tym meczu miał wiele małych pozytywnych momentów, które cieszą naszego trenera i dają nutkę optymizmu przed kolejnymi starciami. Zawodnicy pokazali charakter i zaangażowanie, próbując przełamać defensywę przeciwnika oraz tworząc sytuacje bramkowe. Choć zdobycie chociażby jednego gola okazało się nieosiągalne, mecz dał drużynie z Korzennej cenną niezapomnianą lekcję. Bardzo dziękujemy RKS Garbarnia Kraków!  Stawiamy pierwsze trudne kroki w lidze MLJS - nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale jeszcze się odkujemy! Już w sobotę na własnym boisku podejmować będziemy Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

Więcej…

Juniorzy starsi

Rozpoczynamy sezon od zdecydowanego zwycięstwa!  Zyndram Łącko zostaje rozbity w Korzennej, w końcu z nawiązką odegraliśmy się rywalowi za poprzednie porażki! Zagraliśmy niezłe zawody, z dobrej strony pokazał się cały nasz zespół, który stworzył wiele dogodnych okazji - przeważając zdecydowanie przez cały mecz. Na szczególne słowa uznania zasługuje Krzysztof Bogdanowicz, który w tym ligowym debiucie w nowych barwach zdobył 3 gole, zaliczył asystę oraz ostemplował poprzeczkę bramki również 3-krotnie! Za tydzień poprzeczka będzie zawieszona zdecydowanie wyżej - grać będziemy z LKS Zagórzany na ich boisku! Brawo dla całej ekipy wraz z Trenerem!

Więcej…

Seniorzy

Korzystając z walkoweru dzięki któremu przeszliśmy do kolejnej rundy Pucharu Polski!  (Zamczysko Marcinkowice zrezygnowało z gry z naszym zespołem). Rozegraliśmy sparing z przebywającym na obozie sportowym w Szalowa Sport Arena zespołem U-17 ZSMS Rzeszów! Rywal bardzo wymagający, mimo tak młodego wieku zawodników! Mecz był ciekawy, zacięty - bardzo jesteśmy zadowoleni, że udało się zorganizować ten wartościowy sparing! Do ligi pozostał tydzień!

Więcej…

Seniorzy

Meldujemy się w drugiej rundzie Pucharu Polski!  Wygrywamy z Zawiszą w Rożnowie, po dobrym meczu w naszym wykonaniu, a szczególnie po pierwszej części tego pojedynku, w której zaaplikowaliśmy rywalowi aż 4 gole.  W naszej drużynie zadebiutował dziś Krzysztof Bogdanowicz, nasz nowy nabytek, który w tym sezonie będzie grał w barwach ULKSu Korzenna, ostatnio występował w Dąbrovii Wielogłowy. Krzysiek super wkomponował się w nasz zespół, dzisiaj trafił jedną z bramek! Do naszej drużyny po kilku latach wraca Michał Kantor ostatnio grywał w ULKS Przydonica. W dzisiejszej kadrze wystąpiło wiele młodych graczy oczywiście mogliśmy liczyć na naszych juniorów. Swój debiut w bramce zaliczył dziś Mateusz Pękała - 16 letni bramkarz. Za tydzień druga runda Pucharu Polski rywalizować będziemy z Zamczyskiem Marcinkowice bądź - Królovią Królowa Górna. Brawo dla całej ekipy!

Więcej…

Seniorzy

Pierwszy sparing trampkarzy! Nasza drużyna, która już trenuje od kilku tygodni mogła zmierzyć się w meczu towarzyskim z ekipą Akademia Respect z Szalowej. Rywal z górnej półki, ograny w małopolskiej i regionalnej lidze (aktualnie). Mecz nie był łatwy, ale pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony! To pierwszy krok naszej drużyny w obecnym sezonie, przed nami jeszcze wiele pracy oraz kilka sparingów, liga rusza pod koniec sierpnia! Dziękujemy rywalom za przyjazd do Korzennej! 

Więcej…

Trampkarze

W ubiegłą niedzielę odbył się rajd rowerowy Tour de Pogórze - Korzenna - Jasienna. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia! Partner wydarzenia: Lasy Państwowe 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Seniorzy rozpoczęli letnie sparingi! W minioną sobotę graliśmy w Wojnarowej z zaprzyjaźnionym Orłem, który w nowym sezonie będzie grał w nowosądeckiej klasie A.  Spotkanie zwyciężyliśmy nieznacznie 2:1 po niezłym meczu w naszym wykonaniu.  Cieszy nas dobra frekwencja, Tydzień wcześniej graliśmy z AKS Ujanowice gdzie przegraliśmy 2:1. Za tydzień mecz Pucharu Polski z Zawiszą Rożnów, również grać będziemy na wyjeździe.

Więcej…

Seniorzy

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki