Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron zaprasza na otwarcie wystawy Korzeński Wąwóz Historii przy Dworze w Korzennej. Dodatkową atrakcją będzie Rajd rowerowy - Tour de Pogórze ze startem przy Dworze w Korzennej - meta na Lądowisku w Jasiennej. Do wygrania po rajdzie będą rozlosowane nagrody rzeczowe! Czeka nas wspaniałe wydarzenie! Zapraszamy! 
 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Bardzo miło nam poinformować o zmianach, które nastąpią w sztabach trenerskich naszych dwóch najstarszych grup seniorów oraz juniorów. 
Trenerem drużyny seniorów został Konrad Porębski, zaś Trenerem juniorów starszych znany wszystkim w Korzennej nasz wychowanek Patryk Stawiarski. Konrad Porębski to Trener z licencją UEFA A, jest młodym ambitnym szkoleniowcem, który ciągle chce się rozwijać! Trener Konrad w poprzednich latach pracował m.in. w młodzieżowych drużynach Akademii Sandecja, a obecnie odpowiada za szkolenie młodzieży w Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. W przeszłości jako zawodnik Reprezentował takie kluby jak: Start Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz oraz Hart Tęgoborze. 
Liczymy na owocną współpracę obydwóch Panów, życzymy samych sukcesów w nadchodzącym sezonie! Przygotowania do sezonu 2023/2024 rozpoczynamy już w tym tygodniu!

Więcej…

Seniorzy

Nasi młodzicy zakończyli swój zwycięski sezon! Dziś na koniec rozgrywek zremisowaliśmy bezbramkowo z Glinikiem Gorlice, po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu  Młodzicy kończą sezon bez żadnej porażki! To ogromny wyczyn, dzięki któremu zasługują na ogromny szacunek i zapiszą się w historii naszego klubu! Dziś kilku naszych chłopców zagrało w młodzikach po raz ostatni. Dziękujemy kapitanowi Adrianowi oraz Wojtkowi, Arturowi, Danielowi, Szymonowi, Krystianowi, Wiktorowi! Już niebawem nowa przygoda tych chłopców w trampkarzach, miejmy nadzieje, że będzie tak piękna jak w młodzikach!  Teraz pora na zasłużony odpoczynek - na szersze podsumowanie przyjdzie jeszcze czas.  Dziękujemy za wszystko! 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Trzeci Rodzinny Spacer po Lesie Plebańskim za nami. Pomimo obaw o pogodę wszystko wyszło fantastycznie!! Była piękna pogoda i mnóstwo atrakcji. Najważniejsze jednak było to, że uczestnicy dopisali. Na trasę wyruszyliśmy spod plebanii w Lipnicy Wielkiej i już od samego początku nasi przewodnicy animatorzy przygotowali wiele zadań i zagadek przyrodniczych. Całość została skonstruowana tak, aby zwłaszcza najmłodszym przybliżyć las, jego mieszkańców i liczne walory - a wszystko to w rodzinnym gronie i na świeżym powietrzu. Na zakończenie przy pomocy Pań z KGW Lipnica Wielka dla wszystkich przygotowano pyszne kiełbaski z prawdziwego ogniska. Pan Kazimierz i Pan Maciej – emerytowani leśnicy ze Stowarzyszenia KONAR przeprowadzili leśny quiz z nagrodami dla dzieci, dzieląc się przy tym ogromną wiedzą, pasją, szacunkiem i miłością do lasu.  Nie mogło zabraknąć także Piotra Firleja – wielkiego promotora Krainy Podkowca, który zawsze z wielkim zaangażowaniem opowiada o tym niezwykłym stworzonku. To właśnie dla małego podkowca na szczycie trasy został zawieszony domek. Ruch, świeże powietrze i leśny, czarodziejski klimat z najbliższymi – czego więcej potrzeba żeby przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie? Kto nie był niech żałuje i w przyszłym roku koniecznie przyłączy się do nas  

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Kapitalne widowisko stworzyli gracze naszych młodzików oraz zawodnicy Aserekteam! Nasi mistrzowie, którzy tydzień temu zwyciężyli ligę, zagrali bowiem z drużyną Aserka złożoną z roczników 2012/2013, śmiało można powiedzieć, że nasz rywal to jedna z najlepszych drużyna w Polsce w tym roczniku. (rok temu zagrali na stadionie narodowym w finale Pucharu Tymbarku w kategorii u-10). Dodatkowo cyklicznie zdobywają wysokie miejsca w prestiżowych turniejach w swojej kategorii. Naszym chłopcom było łatwiej ponieważ mieliśmy przewagę dwóch a nawet trzech lat, mimo to bardzo dużo musieliśmy dać z siebie, aby wygrać w tym trudnym spotkaniu. Z wielką przyjemnością patrzyło się na grających dziś na boisku zawodników. Dziękujemy! Za tydzień ostatni mecz młodzików, grać będziemy w Gorlicach z miejscowym Glinikiem. 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Niesamowity sezon juniorów zakończony!  Kończymy sezon z kompletem wszystkich punktów, jakie można było zdobyć w rozegranych 18 meczach. Wygrywamy ligę w wielkim stylu i meldujemy się w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych! W ostatnim meczu "demolujemy" Wisłę Czarny Dunajec, z którą tak naprawdę najbardziej walczyliśmy o ten wymarzony awans. Nie zostawiliśmy żadnych złudzeń, wygrywamy ligę z 15 punktami przewagi nad drugą Wisłą. Fantastyczna robota wszystkich zawodników oraz Trenera Łukasza. Dziś po raz ostatni w juniorach swój mecz w roli kapitana rozegrał Krzysztof Kubiak! Świetny sezon, długie lata spędzone w klubie z Korzennej, liczymy że zostaniesz z Korzenną i teraz reprezentował będziesz drużynę seniorów. Bardzo dziękujemy i pamietaj też Cię Kochamy! Dla wszystkich pozostałych teraz potrzebny, krótki odpoczynek i od 1 lipca zaczynamy ciężką misję - przygotowania a potem walkę w trudnej wojewódzkiej lidze! Damy rade!
 

Więcej…

Juniorzy starsi

Trampkarze podobnie jak juniorzy i młodziki wysoko zwyciężają w swoim meczu! Był to ostatni pojedynek tego sezonu z Chruślice Nowy Sącz. Walczyliśmy w bezpośrednim pojedynku o 4 miejsce w tabeli, które udaje się nam utrzymać! Miejsce dobre, ale oczywiście jak to w Korzennej bywa - liczyliśmy na więcej! Rywal dzisiaj nie miał nic do powiedzenia, byliśmy lepsi pod każdym względem! Trzy gole trafił dziś Kacper Olech, który ukoronował swój cały, świetny sezon. On jak i kilku chłopaków z rocznika 2008 dziś zagrali po raz ostatni w drużynie trampkarzy! Łezka w oku ale taka kolej rzeczy! Dzięki im starszym kolegą będą mogli już za kilka tygodni zagrać w Małopolskiej Lidze Juniorów! Przed tymi chłopakami wielkie wyzwanie! Widzimy się na treningach! Wielkie podziękowania za cały sezon dla Trenera oraz wszystkich zawodników!

Więcej…

Trampkarze

Juniorzy w swoim przedostatnim meczem w lidze regionalnej, nadal nie pokonani! W piątkowe popołudnie nie daliśmy żadnych szans rywalowi z odległej Jabłonki. Dobra gra, znowu dużo goli, niektóre niezwykle trudne i piękne! Brawa dla naszych juniorów za kolejny pasjonujący mecz! Dziękujemy również rywalom za ambitną walkę do końca! Przed nami już ostatni mecz w tym sezonie w następną środę rywalizować będziemy w Korzennej z drugą siłą ligi - Wisłą Czarny Dunajec! A potem już liga wojewódzka! 

Więcej…

Juniorzy starsi

Mamy Awans! Drużyna młodzików przypieczętowała swój sukces na dwie kolejki przed końcem rozgrywek I Ligi! Pokonaliśmy tego dnia Podhalanin Biecz, drugą siłę całych rozgrywek! Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, ale było nadspodziewanie łatwo. Pełna koncentracja, mobilizacja, kapitalna pierwsza połowa  i kontrola meczu od początku do końca! Chłopcy zagrali bardzo dobre widowisko i nie pozostawili złudzeń kto w tym sezonie zasłużył na awans! Wielkie gratulacje dla nich i Trenera, za kawał dobrej roboty! Kolejna drużyna i kolejny sukces! Wielka duma! Młodzicy po meczu odebrali puchar mistrzów, od honorowego Prezesa ULKS Korzenna - Pana Kazimierza Podobińskiego. Nie zabrakło szampanów i świetnej zabawy!Zapraszamy do obejrzenia fascynujących zdjęć z pomeczowej fety!

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Rozpędzeni mistrzowie Regionalnej Ligi Juniorów, nie zatrzymują się! Pod naszym walcem padła dziś Jarmuta, która przegra swój mecz bardzo wysoko. Brawo dla naszej ekipy za dobrą, skuteczną grę oraz dla rywala, który mimo tego że przegrywał już do przerwy 11 bramkami, nie poddał się i walczył do końca! Momenty mieli niezłe, trafili nawet bramkę na którą zasłużyli! 8 goli w tym meczu zdobył świetny tego dnia Maciek Chronowski. Przed nami teraz dzień odpoczynku i znowu gramy! W piątek na stadionie w Korzennej podejmować będziemy Orawę Jabłonkę!

Więcej…

Juniorzy starsi

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki