Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Juniorzy ULKSu Korzenna zwyciężają w Jordanowie! Dzięki tej wygranej przypieczętowali sobie awans do Małopolskiej Ligii Juniorów Starszych. Był to 15 mecz w tym sezonie i 15 zwycięski. To wielki sukces naszej drużyny, jak i całego klubu, który został zdobyty w wielkim stylu!  Do końca rozgrywek jeszcze 3 mecze, w których zagramy już całkowicie na luzie, wszystkie spotkania odbędą się na stadionie w Korzennej. cel w juniorach na ten sezon został zrealizowany z czego jesteśmy bardzo dumni. W środę mecz z Jarmutą Szczawnica. 

Więcej…

Juniorzy starsi

Zwycięstwo na koniec wyczerpującego sezonu! Wygrywamy z Łososiem, dzięki czemu kończymy sezon na wysokim 5 miejscu!  Jest to dla nas bardzo dobry wynik, zważywszy na ogromne trudy jakie mieliśmy przez cały seozn! Mecz z Łososiem nie był łatwy, ale tworzyliśmy sporo sytuacji, trzy zamieniliśmy na bramki i to wystarczyło na pokonanie rywala. Mieliśmy też trochę szczęścia w niektórych sytuacjach Łososia. W końcówce meczu pełną pulę punktową uratował dla nas nasz młody bramkarz Łukasz Jamróz, kilkoma znakomitymi interwencjami. Warto dodać, że ten chłopak kilka godzin wcześniej wywalczył z juniorami jako kapitan awans do wojewódzkiej ligii. Dziś wystąpiło w seniorach 7 juniorów, kolejni zadebiutowali w tym 16-letni Jakub Rogalski. Mecz kończyliśmy mając na boisku graczy z rekordową średnią wieku 20 lat. Na podsumowanie jeszcze przyjdzie czas! Brawo dla Trenera Łukasza, zawodników oraz wszystkich zaangażowanych w drużynę seniorów! Do zobaczenia w kolejnym sezonie! 

Więcej…

Seniorzy

Kolejny łatwy mecz naszych młodzików w I lidze! Tym razem wysoko pokonujemy rywala na stadionie w Łużnej! Fiesta trwa co najlepiej ukazują zdjęcia uśmiechniętych, rozradowanych naszych graczy! Robota zrobiona więc nasza roześmiania, rozśpiewana, szczęśliwa ekipa wróciła do Korzennej w świetnych nastrojach. Przed nami finisz rozgrywek, pozostały 3 mecze które rozegramy do końca bieżącego miesiąca. Wciąż jesteśmy bez straty punktu! Brawo młodziki!

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Seniorzy zwyciężają z Hartem na ich stadionie! Bardzo trudny mecz, gdzie nasza młoda ekipa musiała stawić czoła ostro grającej ekipie gospodarzy! Zwykle nie rozżalamy się nad bramkami kadrowymi, które ciągle mamy we własnych szeregach, ale warto o tym powiedzieć, że dziś na meczu mogło stawić się dodatkowo kilkunastu zawodników. Nie było oczywiscie kontuzjowanych: Kulpa, Bobak, Kuzera K., Tarasek, Dudek oraz z innych powodów kapitana drużyny Kuzera T., Szeliga A., Kantor J., Baczyński, Wokacz, Mróz oraz Żarowski. Braki robią wrażenie! Ale na szczęście mamy wspaniałą młodzież, na którą zawsze możemy liczyć! Znowu zagrało dziś sporo juniorów, w sumie 10 młodzieżowców w kadrze! Wielki szacunek Panowie za dobry mecz, stworzenie wielu sytuacji bramkowych, walkę do końca i w pełni zasłużone zwycięstwo! Wielkie 'chapeau bas' dla wszystkich! W sobotę ostatni akord tego trudnego dla nas sezonu! Walka o 3 punkty w meczu z Łososiem zapraszamy na stadion! 

Więcej…

Seniorzy

Po dobrym meczu w wykonaniu naszych seniorów - wygrywamy z rewelacją wiosny - Popradem Rytro! Pełną pulę zgarnęliśmy na własnym boisku przy dość sporej ilości przybyłych kibiców! Kto był nie żałował, było na co popatrzeć. Bardzo młody zespół z Korzennej rozegrał bardzo ambitne, konkretne zawody, dzięki czemu zgarnęliśmy 3 cenne punkty! Przed nami ostatnie dni z tym sezonem! Już w czwartek w Boże Ciało potyczka z Hartem w Tęgoborzy, sezon zakończymy w sobotę na własnym boisku z Łososiem Łososina Dolna! Zapraszamy kibiców na ostatnie dwa mecze!
 

Więcej…

Seniorzy

Trampkarze muszą uznać wyższość rywala! Nasza młoda drużyna przegrała dziś w Starym Sączu z miejscowym Sokołem. Dziś zderzyliśmy się z bardzo rosłą, dobrze grającą w defensywie ekipą, byliśmy po prostu bezradni czymkolwiek zaskoczyć bardzo dobrze grającego rywala. Był to kolejny fajny mecz, w którym dużo mogliśmy się dobrego nauczyć. Gratulujemy Sokołowi zwycięstwa! Za tydzień kolejny trudny mecz - podejmować będziemy aktualnego lidera tabeli - Grybovię Grybów! Walczymy dalej!

Więcej…

Trampkarze

Młodziki wygrywają po raz drugi w tym sezonie z Beskidzką AP! Jest do dla nas wielki wynik, ponieważ rywal w tym spotkaniu zagrał swoim najmocniejszym zestawieniem młodzików! W przedsezonowym sparingu wysoko ulegliśmy z tą drużyną, ale teraz po pięknym meczu walki, wybitnym w defensywie - wygrywamy 1:0, po bramce króla naszej obrony Wojtka Jaworeckiego! Brawo dla całej ekipy wraz z Trenerem, za kolejne zwycięstwo! To już 10- wygrany mecz z rzędu! Do końca sezonu jeszcze kilka meczy!

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Dzień dziecka dla najmłodszych adeptów piłki nożnej z Projektu Młoda Korzenna klubu ULKS Korzenna za nami! Piękna, słoneczna pogoda, fantastyczna frekwencja wszystkich grup! Dziś pokazaliśmy jak jest nas wielu, brawo Skrzaty, Żaki oraz Orliki! Było bardzo wesoło, sportowo, wiele zabawy i uśmiechu!  Nasze pociechy poza graniem na boisku, mogli w tym dniu pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach oraz posmakować coś dobrego!  Było czadowo! Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu, oraz tym którzy przyczynili się do organizacji dnia dziecka w naszym klubie!

 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

To był bardzo dobry mecz! Dla oka zgromadzonych kibiców jak i naszego zespołu! Znakomity początek meczu, gdzie szybko zdobyliśmy bramki, to dało efekt końcowy w postaci wygranego meczu! Przetrwaliśmy trudne momenty tego spotkania i udało się zwyciężyć z bardzo solidnym rywalem! Szacunek za skuteczność, ale również za grę do końca i wsadzone serducho w ten pojedynek! Dziękujemy Dunajcowi za fajny mecz! Ciiii - Korzenna Liderem.

Więcej…

Trampkarze

Seniorzy ULKSu Korzenna przegrywają w Łącku! Mimo starań, śmiało można powiedzieć, że rozegraliśmy jeden ze słabszych meczy w tej rundzie. Na pewno ku temu zmusił nas rywal, który się w tym pojedynku nie patyczkował, grał swoje od początku meczu do końca i zasłużenie zwyciężył. Po świetnej serii zwycięstw, znowu wracamy na szlak porażek. Końcówka sezonu zapowiada się ciężka, przed nami dwa mecze z drużynami dobrze grającymi na wiosnę. Za tydzień mecz z Popradem, następnie w Boże Ciało Hart, sezon zakończymy pojedynkiem z Łososiem Łososina Dolna. 

Więcej…

Seniorzy

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki