Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Trampkarze ULKSu Korzenna pokazują swoją moc! Bez szans dziś w starciu z nami Podhalanin Biecz, "po meczu" było już po pierwszych 20 minutach! W tym spotkaniu było nadspodziewanie łatwo. Tego dnia "odpalił" boiskowy Gajos, który zdobył w tym meczu 4 gole w tym klasycznego hattricka już w pierwszej połowie! Brawo dla wszystkich naszych graczy - za świetną postawę! Za kilka dni w środę pojedynek z Dunajcem Nowy Sącz.

Więcej…

Trampkarze

Młodziki zrobili to już 9 raz w sezonie pod rząd! Znowu zwyciężyliśmy swój mecz, tym razem pokonaliśmy swoich kolegów "z za miedzy" Orła Wojnarową na ich boisku.Znowu było wiele bramek, szczególnie w drugiej połowie, a najwięcej radości i uśmiechu na twarzy przysporzył nam ten ostatni gol! Brawo Panowie kolejny raz dla Was! Jesteście wielcy!

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Seniorzy ULKSu Korzenna zatrzymani przez vicelidera LKS Zagórzany! Rywal na boisku w Korzennej pokazał swoją klasę i udowodnił, że zasługuje za grę w barażach o awans do wyższej ligi. Zagórzany nas dziś wypunktowały, uniemożliwiły nam kompletnie próby konstruowania akcji, byli lepsi pod każdym względem. Nas najbardziej cieszy fakt, że kolejny raz wielu młodych juniorów mogło zebrać ogromne ilości minut w rywalizacji ze świetnym rywalem! Kolejny z nich Maciek Chronowski zdobył piękną bramkę w okręgówce! To na pewno zaprocentuje w przyszłości! Ta porażka nic wiele nie zmienia, nadal w tabeli jesteśmy na wysokim, bezpiecznym miejscu. Przed nami znowu kilka dni przerwy - w niedziele jedziemy na trudnym teren do Łącka, tam musimy odegrać się za bolesną jesienną porażkę! Do boju ULKS Korzenna! 

Więcej…

Seniorzy

Seniorzy ULKSu nie do zatrzymania! Wygrywamy w Podegrodziu, z bardzo trudnym, doświadczonym rywalem Korzenna w tym meczu miała bardzo młody skład, nasza średnia wieku wynosiła lat! Najstarsi nasi gracze, którzy dziś wybiegli na murawę to chłopaki urodzeniu w 1999r. Kolejny raz walczyliśmy o każdy centymetr boiska od pierwszej do ostatniej minuty, co jak widać daje wspaniały efekt! Znowu w tej rundzie na listę strzelców wpisał się Gabryel Tarasek, tym razem zdobył aż dwa gole i został bohaterem tego spotkania! Ozdobą meczu było fantastyczne trafienie w ostatniej minucie meczu Michała Gargasa - przyłożył on z okolic 25 metrów w samo okienko bramki! Brawa i gratulacje dla całej ekipy! Już za 3 dni w Korzennej podejmować będziemy drugą siłę ligi - LKS Zagórzany! Szykuje się bardzo ciekawy pojedynek!

Więcej…

Seniorzy

Trampkarze znowu remisują! Tym razem zdobywamy jeden punkt, ale była to dla nas sportowa porażka! Nie często się zdarza mecz, w którym masz przewagę 90 minut, rywale praktycznie nie wychodzą z własnej połowy - a my walimy głową w mur, bez żadnego efektu. Tak właśnie było w tym meczu, mimo starań nie byliśmy w stanie zdobyć bramki! Szacunek dla rywala, który bronił się bardzo mądrze i bardzo skutecznie. Co po ostatnim gwizdu dało im sporo radości! Za tydzień mecz z Podhalaninem Biecz.

Więcej…

Trampkarze

Juniorzy zrobili swoje! Po rozegranych 14 meczach w całej lidze - zdobyliśmy komplet punktów!  Nie inaczej było w Nawojowej. Trudny mecz, który przepchnęliśmy na swoją korzyść.  Juniorzy już są bardzo blisko upragnionego celu, który postawiliśmy sobie w tym sezonie za priorytet! Już tylko 1 punkt potrzebują aby zagwarantować sobie historyczny awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych - na kilka kolejek przed końcem rozgrywek! Czy to wydarzy się już za tydzień!? Będzie ku temu okazja - nasi zawodnicy podejmować będą na własnym boisku Jarmutę Szczawnica! Trzymajmy kciuki!

Więcej…

Juniorzy starsi

Młodziki ULKSu Korzenna nie zwalniają tempa!  W piątkowe popołudnie rozprawiliśmy się w rewanżowym meczu z KS Bobowa Licznik bramek. zatrzymał się tym razem na liczbie 8. Nie brakowało pięknych goli i składnych akcji!  Za tydzień w piątek derbowe spotkanie z Orłem Wojnarowa! 

 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Idziemy jak burza! Korzenna wygrywa w Kobylance, gdzie nie zwyciężyliśmy seniorami od 12 lat! Bardzo dobra postawa naszej drużyny, kolejny raz budujemy sporo akcji, a wiele z nich zamieniamy na bramki! Brawa dla wszystkich za walkę, ambicję i włożone serducho w to spotkanie, które odbyło się w bardzo trudnych warunkach pogodowych! Kilka dni odpoczynku i jedziemy do Podegrodzia, gdzie rywalizować będziemy z miejscowym Grodem! Niech ta passa trwa!

Więcej…

Seniorzy

Orliki też mają ligę! Wystartowały rozgrywki ligowe orlików, gdzie w swojej pierwszej kolejce kadra naszych orlików rywalizowała z UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna oraz ze Skalnikiem Kamionka Wielka! Mecze odbyły się na Orliku w Korzennej. W tych pojedynkach spisaliśmy się bardzo dobrze, strzeliliśmy mnóstwo goli. Niebawem rewanże na boisku w Kamionce Wielkiej oraz Siennej! Już nie możemy się doczekać!
 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Seniorzy ULKSu Korzenna zwyciężają w bardzo ważnym meczu z Heleną Nowy Sącz. Obawialiśmy się tego pojedynku, bowiem kilku ważnych graczy było dziś nie obecnych. Jednak zawsze możemy liczyć na KORZEŃSKĄ MŁODZIEŻ. Dziś w kadrze meczowej było aż 10 młodzieżowców, a wszystkie bramki w tym meczu zdobyli właśnie oni - w tym aż 5 nasi zdolni juniorzy! Bohaterem spotkania został Michał Gargas, autor trzech trafień. Cieszy postawa młodych graczy, ale również tych starszych, których znowu mogliśmy zobaczyć w naszych barwach. Super powrót do bramki Jakuba Bobaka (wiele ważnych interwencji) oraz na środek obrony Krzysztofa Bajorka! To jest Korzenna! Brawo dla całej drużyny oraz Trenera! W środę wyjazdowy mecz z LKS Kobylanką!
 

Więcej…

Seniorzy

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki