Beskidzka - Korzenna 4:0

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Korzenna - Podhale 1:6

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!  

Korzenna - Skalnik 2:1

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę! 

Hutnik - Korzenna 13:0

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ! 

Trampkarze wracają z Nowego Sącza z niedosytem! Zabrakło kilku sekund, a na stadionie Heleny pokonalibyśmy lidera! Po niezłym meczu w naszym wykonaniu, trudny rywal w ostatniej akcji meczu strzela bramkę wyrównującą. Bohaterem dzisiejszego meczu został Kamil Kaczmarek, nasz kapitan zdobył obydwa gole, warto dodać, że gra on na środku naszej obrony! Szkoda, że jego fascynująca gra nie dała w tym meczu 3 punktów!  Ale taka bywa piłka. Brawa dla całej drużyny, ciągle się uczymy, dobitnie - na własnych błędach. Jak spojrzymy na to z innej perspektywy, to remis z liderującą Heleną to dobry wynik. Za tydzień potyczka na własnym stadionie z Biegoniczanką Nowy Sącz!

Więcej…

Trampkarze

Trampkarze wracają z trudnego terenu z trzema punktami! Dziś okazaliśmy się lepsi od LKSu Wójtowa. Graliśmy naprawdę dobrze, z trudnym silnie fizycznie przeciwnikiem! Trampkarze nabierają pewności, co dobrze rokuje na przyszłość! Gratulacje Panowie! W sobotę kolejny wyjazdowy mecz, rywalizować będziemy z Heleną Nowy Sącz. 

Więcej…

Trampkarze

Wspaniała seria młodzików trwa! Pokonujemy Glinik Gorlice na własnym stadionie! Wydarzeniem dzisiejszego meczu, był stracony gol przez naszą drużynę, która w tej rundzie straciła bramkę pierwszy raz, dopiero w 7 meczu! Dziś ambitnie grający Glinik skierował piłkę do naszej bramki aż trzykrotnie! Brawo dla całej ekipy Korzennej, jesteśmy na półmetku rozgrywek, przed nami teraz rewanże! 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

W końcu upragnione przełamanie! Zwyciężamy w pojedynku ze Skalnikiem w Kamionce Wielkiej, po naszym wielkim meczu, w którym w końcu wszystko funkcjonowało jak powinno, nie było głupich decyzji, pecha, zaś było pełne zaangażowanie, pasja i walka o każdy centymetr boiska! To wszystko zaowocowało tym, że zasłużenie zgarnęliśmy 3 punkty! Miejmy nadzieję, że to początek nowej dobrej serii naszych seniorów! Brawo dla wszystkich za podniesienie się w tym niezwykle trudnym momencie sezonu! Cieszy super gra na zero w naszej defensywie i czyste konto młodego bramkarza Łukasza! Słowa uznania dla wszystkich graczy oraz Trenera Łukasza Schreinera! Za tydzień wracamy na boisko do Korzennej - rywalizować będziemy z Heleną Nowy Sącz. Do zobaczenia!

Więcej…

Seniorzy

Liderzy z Korzennej się nie zatrzymują! Pokonujemy na stadionie w Nowym Targu miejscowe rezerwy Podhala! Dzięki temu zwycięstwu robimy kolejny krok do swojego upragnionego celu! W dalszym ciągu jesteśmy drużyną, która wygrała wszystkie swoje mecze w Regionalnej Liderze Juniorów Starszych, a do końca rozgrywek zostało już zaledwie 5 spotkań. Brawo za kolejny świetny mecz dla całej drużyny i Trenera.

Więcej…

Juniorzy starsi

Nie Beskidzka, nie Biecz a właśnie Aserekteam II był jak dotąd najtrudniejszą przeszkodą dla naszych młodzików! Bardzo wymagający mecz, w którym nie straciliśmy znowu bramki, a szczęśliwie udało się strzelić tą jedną jedyną! Wielki szacunek dla rywala, który grał z nami o rok, dwa a nawet i trzy lata młodszymi chłopcami! Był to bardzo fajny, zacięty mecz rozgrywany na urokliwym stadionie w Kwiatonowicach! Gratulujemy naszym graczom kolejnych punktów! Dziękujemy rywalowi za fajne zawody! Już w poniedziałek na stadionie w Korzennej rywalizacja z Glinikiem Gorlice! Młodziki Pany!

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Czarna seria trwa. Przegrywamy z liderem w Bieczu w kompromitujących rozmiarach. Rywal był dla nas bezwględny i wykorzystał praktycznie każdy nasz błąd. Szans żadnych nie było, jednak najbardziej dobija to, że wiele z tych bramek spokojnie można było uniknąć. Gratulujemy Podhalaninowi ogromnej klasy i kolejnych 3 punktów. Nam pozostało liczyć, że będzie lepiej, bo gorzej być już nie może. Kolejny mecz w niedziele w Kamionce Wielkiej.

Więcej…

Seniorzy

Po jednych świętach, po drugi świętach - już dawno, a nasi zawodnicy trampkarzy w dzisiejszym dniu postanowili pobawić się w Świętego Mikołaja! Można czasem coś podarować rywalowi, ale aż tyle prezentów w jednym meczu to trochę za dużo! Był to mecz trudny, Poprad Muszyna to silna fizycznie, twardo grająca ekipa, która zmuszała nas do prostych błędów w defensywie i stad wzięły się bramki dla przyjezdnych. Mimo wszystko, gole wpadały zbyt łatwo. Staraliśmy się, stwarzaliśmy sytuacje, tylko nieliczne udało się zamienić na bramki i niestety mimo strzelonych aż 3 goli tracimy 5 i to rywal triumfuje w tym ciekawym a zarazem dziwnym meczu na stadionie w Korzennej! Gratulacje dla Popradu!

Więcej…

Trampkarze

Znowu to zrobili! Młodziki, zwyciężają w bardzo trudnym pojedynku! Pokonujemy na wyjeździe KS Biecz, gdzie zwykle ciężko nam było o pełną zdobycz punktową! W kontekście układu tabeli i walki o zwycięstwo ligi, był to niewątpliwe bardzo ważny mecz. Wygrywamy nie tracąc gola! Wieli szacunek dla naszej defensywy za świetną grę w tym spotkaniu! W tabeli po 5 meczach piastujemy lidera z oszałamiającym bilansem 42:0! Przed nami jeszcze wiele, meczy! Brawo dla wszystkich chłopców oraz Trenera! Za tydzień pojedynek z Aserekteam!
 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Młodziki zwyciężają bardzo wysoko w swoim kolejnym meczu, tym razem pokonali drużynę Orzeł Wojnarowa. Bramki w tym meczu padały jedna po drugiej, a licznik bramek zatrzymał się na 19. Dziękujemy rywalowi za sportową grę do końca spotkania! Przed naszymi młodzikami w piątek prawdziwe wyzwanie, grać będziemy również z niepokonanym jak dotąd ekipą Podhalanina Biecz. 

Więcej…

Projekt Młoda Korzenna

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Wszystkie mecze drużyny U-19 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki