Drugi mecz naszych trampkarzy starszych rozgrywany był na boisku w Łącku.  Nasi młodzi zawodnicy podobnie jak w pierwszej kolejce świetnie się zaprezentowali i pokonali na wyjeździe rywala! Dobrą skutecznością tak jak i w poprzednim meczu popisali się nasi napastnicy.

Mecz rozpoczął się dobrze dla ekipy z Korzennej, nasz zespół przeważał, mógł zdobyć bramkę juz w 5 minucie jednak strzały naszych młodych zawodników  były niezbyt celne. W 10 minucie Obrochta przejmuje piłkę na 16-stce, mija kilku zawodników,  następnie postanawia oddać strzał, bramkarz odbija piłkę do której ponownie doskakuje Obrochta i skutecznie dobija futbolówkę z najbliższej odległości do pustej bramki.

Po tej bramce poziom gry sie wyrównał - piłka wędrowała z jednej strony boiska na drugą. W 20 minucie gospodarze próbowali kilka krotnie pokonać naszego bramkarza – Paciorka, jednak on wychodził zwycięsko z każdego pojedynku broniąc strzały jeden za drugim. Jednak w 25 minucie meczu zawodnik Zyndrama wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem, Paciorek odbija piłkę jednak ta również odbija sie od napastnika i wpada do siatki. Po tej bramce inicjatywę przejęła Korzenna. Nasz zespół budował sporo akcji jednak nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej z nich do końca pierwszej części spotkania. Do przerwy wynik remisowy 1:1.

Po przerwie gra stała sie bardziej agresywna dużo fauli ze strony obu ekip, jednak sędzia momentami nie podejmował słusznych decyzji. Jak np. nie podyktował faulu na Szambelanie gdy on został uderzony w twarz lub gdy brutalnie go sfaulowano, nie gwizdał również na liczne faule na Obrochcie, Kocznowiczu, Olchawskim czy Filipowiczu. W 55 minucie po kolejnej indywidualnej akcji Obrochty,  który mija obrońców jak ,,tyczki'' uderza z 17 metra, tuż pod poprzeczkę, nie dając najmniejszych szans bramkarzowi który jeszcze wyszedł na trzeci metr.

Wynik 2:1 dla Korzennej powodował wielkie emocje do końca spotkania.  Goście za wszelka cenę chcieli strzelić trzecią bramkę i zagrać spokojnie. Ta sztuka udała sie w ostatniej minucie spotkania wtedy to Koczanowicz przerzuca piłkę nad obrońcami do Obrochty który wykorzystuje swoja szybkość i będąc w narożniku boiska wrzuca piłkę idealnie na głowę Szambelana który był nie pilnowany i strzałem z głowy pokonuje bramkarza ustalając wynik spotkania na 3:1.

Zyndram Łącko - ULKS Korzenna 1:3 (1:1)

Korzenna: J.Paciorek - K.Bajorek, P.Olchawski, Sz.Matusik, K.Kita – E.Koczanowicz, A.Wielgus, E.Włodarz D.Filipowicz – Sz.Obrochta, P.Szambelan.  Rezerwa: Dominik Wielgus.
Bramki: Sz.Obrochta x2, P.Szambelan.

Relacja: Przemek Szambelan