Trampkarze ULKSu Korzenna odnoszą już swoje 5 zwycięstwo w sezonie! Dzięki temu pozostajemy w czołówce tabeli i do końca będziemy się liczyć w walce o jak najwyższe miejsce! Dziś pokonaliśmy po trudnym meczu Grybovię Grybów, szczególnie dobrze zagraliśmy na początku drugiej połowy.

Pierwsza polowa nie była zbyt dobra w naszym wykonaniu. Dwa dobre strzały graczy z Grybowa i obydwa znalazły drogę do bramki naszego bramkarza. Pierwszy strzał z rzutu wolnego, przy którym nasz golkiper nie miał nic do powiedzenia. Drugie uderzenie to strzał z okolic 20 metra, w tej sytuacji nasz bramkarz powinien się lepiej zachować. Gola na 1:1 w tym meczu zdobył Kuba Turski, który również przepięknie przymierzył z dystansu.

W przerwie decydujemy się na kilka roszad w naszym ustawieniu. Te zmiany bardzo szybko przynoszą skutek! Kilka minut po przerwie rzut karny na bramkę zamiana nasz kapitan Mateusz Hojnor, doprowadzając do remisu. Korzenna idzie za ciosem, po chwili w zamieszaniu pod bramką Grybovii najprzytomniej zachowuje się Kuba Turski, który wyprowadza Korzenną na prowadzenie! Po kolejnych kilku chwilach jest już 4:2! Piękne prostopadłe podanie Antka Koisa w kierunku Patryka Wielgusa. Nasz młodziutki napastnik bardzo przytomnie zachowuje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i posyła piłkę tuż obok niego.

W tej części meczu mieliśmy jeszcze kilka znakomitych okazji, setki zmarnowali Patryk Wielgus, Kuba Turski czy Antek Kois. Mimo to z naszej gry i wyniku możemy być bardzo zadowoleni! Grybovia w drugiej części meczu praktycznie ani razu nie zagroziła naszej bramce, a to wszystko dzięki wspaniałej postawy naszej obrony!

Kolejny raz triumfujemy i pozostajemy w „czubie” tabeli. Przed nami w czwartek zaległe spotkanie w Rytrze! Liczymy na kolejne punkty!

Grybovia Grybów - ULKS Korzenna 2:4 (2:1)

1:0 Grybovia 15 (z rzutu wolnego),

1:1 J.Turski 20 (as. P.Kaczmarek),

1:2 Grybovia 25,

2:2 M.Hojnor 38 (z rzutu karnego),

2:3 J.Turski 40 (as. P.Wielgus),

2:4 P.Wielgus 44 (as. A.Kois).

ULKS: P.Błażusiak - M.Hojnor, K.Kubisz, K.Kaczmarek, M.Oracz - A.Kois, S.Grygiel, K.Kubiak, G.Woliński - J.Turski, P.Wielgus. Oraz: Sz.Gut, K.Gołąb, N.Kusiak.