Baraże w sezonie 2017/2018 już za nami! W swoim ostatnim meczu pokazaliśmy swoje prawdziwe umiejętności! Pokonaliśmy Zalesiankę Zalesie w stosunku 4:0! Baraże zakończymy w tym roku tuż za Podhalem Nowy Targ na niezłym drugim miejscu!

W tym spotkaniu chcieliśmy w końcu zdobyć bramkę w tych barażach. Po bezbramkowym remisie w Zalesiu, obawialiśmy się, że wcale tak łatwo nie będzie. Jednak to tego meczu podeszliśmy zmotywowani, zagraliśmy ofensywnie i zwyciężyliśmy to spotkanie.

Fantastyczny mecz rozegrał dziś Patryk Stawiarski, to niesamowite, że mimo tylu rozegranych meczy Patryk złapał swoją najwyższą formę na sam koniec sezonu! W pierwszej połowie zdobył dwie bramki, pierwszą przepięknej urody. Oddał strzał z dystansu w same okienko bramki, futbolówka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

Kilka minut później w polu karnym sfaulowany został Kamil Kaczmarek, nasz młody gracz, który jako trampkarz reprezentował nasz klub w barażach juniorów starszych! W tym spotkaniu oprócz Kamila, z rocznika 2003 zagrali również jeszcze Mateusz Hojnor, Kacper Kubisz i Jakub Turski! To wielka duma, że w tak ważnych meczach wystąpili tak młodzi gracze! Ewidentny rzut karny dla ULKSu, jedenastkę skutecznie wykorzystuje nasz kapitan Tomasz Kuzera, który w juniorach po czteroletniej przygodzie zagrał po raz ostatni. Podobnie jego koledzy, Michał Kantor, Szymon Szczerba i Dawid Widlak!
W drugiej połowie czwartego gola dla ULKSu ustrzelił Adrian Szeliga, po dośrodkowaniu Patryka Stawiarskiego z rzutu rożnego!

Zalesianka kilka razy zagroziła naszej bramce, z dobrej strony pokazała się nasza defensywa, która dziś praktycznie była nie do przejścia.

Kończymy sezon! Cieszymy się, że kolejny raz w Korzennej kończymy go sukcesem, bo tak należy nazwać kolejny sezon w barażach. Wielki szacunek dla naszych graczy, za cały ogrom pracy włożony w tym sezonie! Szczególnie dla tych, którzy musieli reprezentować nasz klub w dwóch różnych drużynach i często rozgrywali mecze co kilka dni! Kończymy pewien etap, czas teraz na zasłużony odpoczynek… i już niebawem po kilku tygodniach wracamy do pracy!

ULKS Korzenna - Zalesianka Zalesie 4:0 (3:0)

1:0 P.Stawiarski 22 (bez asysty),
2:0 T.Kuzera 33 (z rzutu karnego),
3:0 P.Stawiarski 44 (as. T.Kuzera),
4:0 A.Szeliga 66 (as. P.Stawiarski).

Żółte kartki: K.Kaczmarek, A.Szeliga.

ULKS: Sz.Szczerba - M.Hojnor, K.Kubisz (46 J.Kantor), A.Szeliga, M.Kantor - T.Kuzera, D.Widlak, D.Woliński (60 A.Krzyżak), K.Kaczmarek (65 Sz.Baziak), P.Stawiarski (80 J.Martuszewski), G.Mróz (70 J.Turski).

Sędziował: D.First (KS Gorlice).