Nasi trampkarze przegrywają po bardzo trudnym meczu z Hartem Tęgoborze 1:2! Mimo sporych wysiłków włożonych w ten mecz, nie udało się zdobyć chociażby jednego punktu. Podobnie jak w meczu seniorów tak i tu – Hart górą!

Spotkanie było niezłym widowiskiem jak na pojedynek trampkarzy, twarda, ambita gra obu zespołów sprawiła, że emocje były do samego końca. Po trudniej pierwszej części gry prowadziliśmy 1:0. Krzysiek Kubiak fantastycznie uderzył z dalszej odległości tuż przy słupku.

W drugiej części, niestety pozwoliliśmy sobie stracić dwie bramki, mimo iż mieliśmy znakomite okazje do tego aby wyjść na prowadzenie. Hart na kilka minut po przerwie zaczął atakować, efektem tego była bramka wyrównująca. To Korzenna naciskała, Hart wyprowadzał groźne kontry. Niestety kontuzja Gajkowksiego i Wielgusa, przełożyła się na to, że nie byliśmy już tak groźni. W samej końcówce meczu mieliśmy piłkę meczową, ale ustrzeliliśmy tylko poprzeczkę. Szczęście uśmiechnęło się do Harta. W samej końcówce, arbiter podyktował rzut wolny na 25 metrze na Harta, jeden z graczy mocno przymierzył na naszą bramkę. Strzał okazał się skuteczny, nasz bramkarz nie dosięgnął trudnej piłki i wpadła ona do bramki.

Załamani schodziliśmy do szatni, było tak blisko zwycięstwa na które zasłużyliśmy, a przegraliśmy ten mecz. Taka jest piłka, głowa do góry odkujemy się na następnym przeciwniku!

ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 1:2 (1:0)

1:0 K.Kubiak 33 (bez asysty),

1:1 K.Wójcik 50,

1:2 K.Znamirowski 70+1 (z rzutu wolnego).

ULKS: P.Błażusiak – S.Grygiel, G.Rosiek, B.Kuzera, T.Oracz, K.Gołąb, K.Paciorek, S.Semla, T.Gajkowski, K.Kubiak, P.Wielgus. Oraz: M.Szarek, M.Łacny, S.Żarowski. W pogotowiu: D.Hojnor, N.Kusiak, I.Stawiarski, J.Mikulski.

Hart: Gawlak, Gucwa, Znamirowski, Serafin, Wróbel, Koncewicz(C) , Sromek Kacper, Szabla, Staszak Michał, Wójcik, Cebula, Sromek Ksawery.

Sędziował: W.Miarecki (KS Gorlice).