W ostatnim sparingu, przed startem naszej seniorskiej drużyny w rozgrywkach wiosennych - przegrywamy z liderem ligi okręgowej - Popradem Rytro, aż 4:1. Nie był to łatwy mecz, bowiem mierzyliśmy się z klasową drużyną, jednak ze sposobu własnej gry możemy być zadowoleni.

Spotkanie zostało rozegrane na bardzo dobrej murawie jak na tą porę roku w Nowym Saczu na prywatnym boisku na Zabełczu. Poprad w pierwszej połowie trafił nam aż 3 gole, wszystkie po składnych akcjac, dwie pierwsze po strzałach z okolic 16 metrów, trzeci gol po świetnej akcji na lewym skrzydle Roberta Oleksego. Równo z ostatnim gwizdkiem w tym meczu zdobyli czwartą bramkę. Nas stać było tylko na jedno trafienie w drugiej połowie na boisku pojawił się junior Grzegorz Mróz, który pięknym strzałem lewą nogą pokonał golkipera Popradu Rytro. Spotkanie zdecydowanie wygrała drużyna lepsza, mimo wszystko nie mamy się czego wstydzić. Przed nami teraz 2 tygodnie przerwy do ligowych zmagań.  Sezon rozpoczynamy od zaległego meczu na Ubiadzie już 31 marca.

Poprad Rytro - ULKS Korzenna 4:1 (3:0)