Rundę wiosenną rozpoczynamy zwycięstwem!  Pierwsze punkty inkasujemy w Rytrze, gdzie pokonujemy miejscowy Poprad Rytro. Bohaterem meczu Kuba Turski, autor dwóch pierwszych, pięknych goli dla naszej drużyny! Brawo dla całej ekipy!

Mimo iż rywal grał tylko w 11 osobowym składzie, a drugą połowę w 10-tkę, to wcale łatwo nie było – jak dotychczas przed laty z Popradem Rytro. Fakt przewagę mieliśmy dużą, jednak gospodarze mieli ciekawe momenty, które przy lepszej skuteczności mogli zamienić na bramki.

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0 po pięknych golach Kuby Turskiego. Na początku drugiej części meczu straciliśmy bramkę i zaczęło się robić nerwowo. Wszystko uspokoił jednak Grzesiek Mróz, który wykorzystał sytuację sam na sam. W samej końcówce meczu ten sam gracz zdobył jeszcze jedną bramkę, jednak niesłusznie nie została ona zaliczona przez arbitrów.

Brawo za postawę całej drużyny, za walkę i zaangażowanie! Obyśmy w podobnym stylu zagrali w poniedziałek z o wiele lepszą ekipą Sokoła Stary Sącz – będzie to zaległe spotkanie z jesieni.

Poprad Rytro – ULKS Korzenna 1:3 (0:2)

Bramki: J.Turski x2, G.Mróz.

Żółte kartki: Sz.Baziak.

ULKS: M.Grygiel – S.Adamczyk, M.Hojnor, K.Kubisz, J.Kantor – K.Jaworecki (60 D.Woliński), Sz.Baziak, A.Krzyżak, K.Sarota – J.Turski, G.Mróz.

Sędziował: W.Gargula (KS Nowy Sącz).