Trampkarze zwyciężają po raz trzeci w tym sezonie! Tym razem w najtrudniejszym jak dotąd meczu z Popradem Muszyna! Sporo musieliśmy się natrudzić aby tego dnia zwyciężyć! Niektórzy gracze wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i efektem tego było nasze zwycięstwo i wielka radość! 

 

Spotkanie było trudnym pojedynkiem, Muszyna postawiła wysoko poprzeczkę. Do przerwy wynik 1:1 i po pierwszej części nie byliśmy pewni swego. Rywale wyprowadzali sporo groźnych akcji, niektóre z nich powinni zamienić na bramki. W naszej drużynie oczywiście dwoił się i troił niesamowity jak zawsze Patryk Wielgus. Mimo, iż zmarnował kilka dogodnych okazji, trafił wtedy kiedy mógł i musiał to zrobić! Dwukrotnie po podaniach Sebastiana Żarowksiego, w drugiej części meczu pokonał golkipera z Muszyny i poprowadził Korzenną do zwycięstwa.

Ciekawostką jest, że po raz pierwszy w historii trampkarzy w Korzennej, podczas meczu mogliśmy oglądać żółte kartki! Arbiter napomniał kartkami, graczy z Muszyny, jeden z nich w końcówce meczu obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną! Ciekawe, który gracz z naszej drużyny pierwszy obejrzy żółtą kartkę. 

Ogromne brawa za walkę dla wszystkich naszych zawodników! Za świetną grę w defensywie ale również i w ofensywie!  Przed nami teraz przerwa, mieliśmy grać swój mecz w Rytrze, jednak drużyna Popradu Rytro wycofała się z rozgrywek. Nasz najbliższy mecz odbędzie się dopiero 14 września z Grodem Podegrodzie!

 

ULKS Korzenna - Poprad Muszyna 3:1 (1:1)

Bramki: 

1:0 P.Wielgus 28 (as. M.Łacny),

1:1 Poprad M. 36,

2:1 P.Wielgus 66 (as. S.Żarowski), 

3:1 P.Wielgus 71 (as. S.Żarowski).

 

ULKS: K.Kusiak - S.Grygiel, T.Oracz, B.Kuzera, G.Rosiek - B.Marmol, S.Semla, D.Hojnor, S.Żarowski - M.Łacny, P.Wielgus. Oraz: B.Zwolenik, M.Krasiński, K.Kotlarz, P.Gargula, J.Zwolenik, K.Zwolenik, A.Barnach. 

 

Sędziował: R.Karaś (KS Gorlice). 

 

Plan Trampkarzy

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 9 27
2 Beskidzka 9 21
3 Korona 9 21
4 Korzenna 9 18
5 Hart 9 13
6 Biegoniczanka 9 13
7 Poprad M. 9 7
8 Sokół 9 4
9 Dunajec 9 4
10 Gród 9 4