Trampkarze ULKS Korzenna, podobnie jak kilka tygodni wcześniej nasi juniorzy młodsi, wystąpili w turnieju Respect Cup! Sporo zgromadzonego doświadczenia oraz ogrom rozegranych minut podczas trzydniowego turnieju pod balonem w Szalowa Sport Arena, na pewno zaprocentuje w przyszłości! 
 
Łatwo w tym trzydniowym turnieju nie było, szczególnie, że rywalizowaliśmy z przeciwnikami którzy reprezentują poziom wojewódzki w całej Polsce. Do tego w kadrze naszej drużyny brakowało kilku ważnych graczy. Dodatkowo w sobotę i w niedziele rywalizowaliśmy bez naszego lidera drużyny Patryka Wielgusa, który musiał odpuścić rozgrywki z powodu choroby.
 
Turniej który odbył się w dniach 24-26.01.2020 - miał formę ligi, gdzie rywalizowaliśmy z 7 drużynami takimi jak: SMS Łódź (zwycięzca turnieju), SMS II Łódź, Akademia Sandecja Nowy Sącz, Stal Stalowa Wola, Beniaminek Profbud Krosno, Rozwój Katowice oraz Akademia Respect. Niestety we wszystkich spotkaniach przegraliśmy w niektórych dość znacznie, tylko w dwóch na siedem meczy zdołaliśmy ustrzelić jakąś bramkę.
 
Dla nas sam udział w tym turnieju był ogromnym wyróżnieniem i sporym przeżyciem. Rywalizacja z tak mocnymi przeciwnikami pozwolił nabrać bezcennego doświadczenia! Wiele wyciągną po takim turnieju wszyscy gracze, ale głównie nasi defensorzy, którzy mieli sporo pracy, a szczególnie nasz bramkarz Konrad Kusiak, dla którego była to najlepsza lekcja życia brakarstwa jak dotąd! Niezwykle cieszy fakt, jak wyraźnie było widać szybką naukę naszego bramkarza, który z meczu na mecz robił coraz większe postępy a to wszytko tylko w 3 dni!
Dziękujemy wszystkim graczom, za ambitnie stawianie się w każdym dniu na te wymagające mecze! 
 


Kadra ULKSu we wszystkich dniach: K.Kusiak - S.Grygiel, T.Oracz, G.Rosiek, M.Krasiński - B.Marmol, S.Semla, D.Hojnor, M.Łacny,
J.Rogalski, S.Żarowski, J.Zwolenik, Sz.Zieleń, M.Pękała, A.Barnach.  Oraz- P.Wielgus, B.Kuzera (tylko Piątek), J.Mikulski (tylko niedziela).
 

 

 

Plan Trampkarzy

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 9 27
2 Beskidzka 9 21
3 Korona 9 21
4 Korzenna 9 18
5 Hart 9 13
6 Biegoniczanka 9 13
7 Poprad M. 9 7
8 Sokół 9 4
9 Dunajec 9 4
10 Gród 9 4