W rozegranym dzisiaj meczu kontrolnym przez naszych piłkarzy, padł zwycięski wynik dla ULKSu. Zagraliśmy w trudnych warunkach na boisku w Nawojowej. Boisko pokryte było ciężkim śniegiem co bardzo utrudniało budowania składnych akcji.

Do przerwy ULKS prowadził 1:0, dodatkowo obydwie drużyny po równo zdołały zbudować kilka ciekawych akcji. Pierwszą bramkę dla ULKSu zdobył Sylwek Szambelan który w sytuacji sam na sam ominął bramkarza i wpakował piłkę do siatki. Była to bramka "do szatni", zdobyta w ostatnich sekundach pierwszej połowy.

Druga część spotkania wyglądała podobnie jak pierwsza. Wyrównanie nastąpiło około 60 minuty, wtedy to Nawoj zdobyła bramkę z rzutu rożnego. Bardzo dobrze piłę w pole karne wrzucił jeden z zawodników, do niej doszedł kompletnie niepilnowany zawodnik, który ze środka pola karnego zdobył gola głową. Kilkanaście minut później świetnie spisujący się w tym meczu Sylwek Szambelan wyprowadza nasz zespoł na prowadzenie. Bo bardzo dobrej wrzutce z prawej strony Marka Mokrzyckiego, nasz snajper zdobywa bramkę głową, przy tym strzale uprzedził bezradnego bramkarza gospodarzy.

W meczu w naszym zespole wystąpiło 3 nowych piłkarzy tj: Daniel Krok, Krzysztof Waligóra oraz Adam Noga.

Cały zespól jak i zarząd jest zadowolony z dzisiejszego meczu, był to dobry sparing, gra zespołu wyglądał dobrze. Za tydzień kolejny sparing - tym razem zagramy z Grybovią Grybów!

Nawoj Nawojowa - ULKS Korzenna 1:2 (0:1)

Bramki na ULKSu: Szambelan x2.

Korzenna: Stępień,  D.Bernasiewicz, Mróz, Górowski, Szczerba, Noga, Waligóra, Krok, Nalepa, Stawiarski, Mokrzycki, Pater, M.Kantor, Szambelan, Sadłoń.