Projekt Młoda Korzenna - Przyszłość ULKSu KorzennaChcesz zapisać dziecko? Prosimy o kontakt, na podany powyżej numer! 

 
Treningi odbywają się cyklicznie w wybrane dni w Korzennej, w zależności od planu danej grupy czy pory roku, trenujemy na: Orliku w Korzennej, Hali widowiskowo - sportowej w Korzennej, Stadionie sportowym w Korzennej od niedawna nasi podopieczni mogą też korzystać z Basenu w Korzennej. Posiadamy wspaniałą bazę szkoleniową z bogatym zapleczem sprzętowym. Treningi prowadzone są zgodnie z unifikacją i wytycznymi PZPN, przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Zajęcia prowadzą licencjonowani Trenerzy: Albert Szczerba (koordynator), Łukasz Schreiner, Tomasz Kuzera, Patryk Stawiarski oraz Konrad Kuzera. 
W dniu 25.06.2024r. odbyła się Gala Mistrzów ULKS Korzenna 2024. Na symboliczne zakończenie sezonu zostały zaproszone drużyny mistrzów: Szkolni Mistrzowie Polski, mistrzowie ligi juniorzy młodsi U-17, mistrzowie ligi trampkarze U-15 oraz mistrzowie ligi młodziki U-13. Dodatkowo ich rodzice oraz wyjątkowi goście. Na naszej gali działo się bardzo dużo! Nie brakowało dobrej zabawy, triumfalnych śpiewów, łez wzruszeń oraz wyjątkowych chwil!

Wszystkie drużyny wzniosły w podniosłej, wyjątkowej atmosferze fantastyczny Puchar Mistrzów, każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy kubek, zaś wyróżniający się zawodnicy wspaniałe statuetki! Nie brakowało świetnych prezentów dla naszych Mistrzów Polski, którzy otrzymali je od klubu ULKS Korzenna ale także od strażaków OSP Korzenna.
Ważnym punktem wydarzenia było pokrojenie przepięknego i smacznego tortu przez kapitanów naszych drużyn, gdzie później delektowali się nim wszyscy podczas wspólnego oglądania meczu Polska – Francja! Był grill, smaczne przekąski oraz lody Panda, które cieszyły się największą popularnością! 
Podczas gali docenionych i nagrodzonych zostało wiele osób, poza zawodnikami drużyn również sponsor naszego klubu Piotr Pałubiak szef firmy Sobota-Domy, Józef Waśko, Jolanta Niemczura, Miłosz Łukasik, pożegnaliśmy także Trenera Patryka Stawiarskiego oraz Jana Miczka!  Oczywiście na naszej gali działo się dużo więcej, nie sposób tego opisać! Bardzo dziękujemy szczególnie naszym zawodnikom za tak liczne przyjście na naszą galę! 
Zapraszamy do zapoznania się z nasza galerią! Do wydarzenia jeszcze będziemy wracać!
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia!
Sobota DOMY - fundator Pucharu Mistrzów
OSP Korzenna - KSRG - dziękujemy za wspaniałe prezenty
Czas na Was - Atrakcje & Dekoracje weselne - za niesamowite fajerwerki
PanDa Lody - za wspaniale lody
Grześ Cukiernia & Dom Weselny - za pyszny tort i ciastka
Ewelinie oraz wszystkim rodzicom
oraz wszystkim ludziom dobrej woli którzy wsparli to wydarzenie
Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej
Centrum Kultury w Korzennej Gmina Korzenna
Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron
 

 FILM:
https://www.youtube.com/watch?v=XY35wibctPE

 
 
 
 
https://www.facebook.com/ULKSKorzenna/posts/pfbid02REUdw13ve4offxRDMQdufyVcZe2UaVeThfKBmbcyyHpNggzNzPvtnL6UwhsmGAL3l 

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 10 27
2 Sokół 10 22
3 Biegoniczanka 10 22
4 Dunajec II 10 20
5 Poprad R. 10 18
6 Barciczanka 10 12
7 Mineralni 10 12
8 Świniarsko 10 10
9 Kolejarz 10 7
10 Chruślice 10 6
11 Zyndram 10 3