Seniorzy

Drugi raz z rzędu nasi seniorzy przegrywają swój mecz! Tym razem, lepszy okazał się zespół Zyndrama Łącko, który pokonał nas 1:2 na boisku w Korzennej. Szkoda, kolejnej zmarnowanej szansy na punkty. Spadamy w tabeli ligowej, ale liga się jeszcze nie kończy!

Więcej…

Nasz seniorska drużyna po raz pierwszy w tym sezonie musiała uznać wyższość rywala w rozgrywkach klasy A! Niestety przegrywamy w Tęgoborzy z miejscowym Hartem. Rywal okazał się lepszy po dwóch bramkach w pierwszej połowie Pawła Kociołka.

Więcej…

Nasi trampkarze zdobywają kolejny komplet punktów! Tym razem na własnym stadionie pokonali Gród Podegrodzie! Swojemu rywalowi wpakowaliśmy aż 7 goli, a wszystkie je zdobył fenomenalny Patryk Wielgus... Tak się przechodzi do historii... chapeau bas!

Więcej…

Pierwszy raz w tym sezonie nasza drużyna straciła bramkę w meczu i punkty! Remisujemy z LKS Świniarsko na własnym terenie po słabszym meczu w naszym wykonaniu. Jak to się mówi: "jak nie potrafisz wygrać meczu to przynajmniej go zremisuj!"

Więcej…

Nasi juniorzy nie dali rady seniorom Harta Tęgoborze! Mecz Pucharu Polski gdzie nasza drużyna była złożona w większości z naszych juniorów przegrała w Tęgoborzy! Mimo porażki, była to świetna lekcja dla naszych graczy! Momenty były bardzo dobre! Warto dodać, że w podstawowym składzie wystąpiło aż czterech piętnastolatków (r. 2003)!

Więcej…

Gładko i przyjemnie. Tak w skrócie można opisać mecz z Victorią Witowice Dolne. Po nerwowej pierwszej połowie, swoją siłę pokazaliśmy szczególnie w drugiej części meczu gdzie pokazaliśmy swoje umiejętności!