Seniorzy

Ostatnim akcentem sobotnich meczy w naszym klubie było spotkanie seniorów w Ropie. Pojechaliśmy tam bez 10 graczy, którzy jakby byli to pewno znalazło by się dla nich miejsce w podstawowym składzie. Mimo tak potwornych braków - daliśmy radę. Mieliśmy sporą przewagę, jednak dobrze broniący gospodarze, którzy walczą o utrzymanie pozwolili nam tylko raz skierować piłkę do swojej bramki. Ładnym lobem w końcówce meczu popisał się Patryk Stawiarski. Dopisujemy punkt do ligowej tabeli i już myślami jesteśmy przy kolejnym spotkaniu. Za tydzień trudny mecz z walczącym o awans Popradem Rytro.

Więcej…

Za nami mecz 21 kolejki seniorów w lidze okręgowej! Podejmowaliśmy Zawiszę Rożnów, rywala z górnej części tabeli. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie kiedy to obydwie drużyny strzeliły po jednym golu. Szkoda naszych okazji w drugiej części meczu, ponieważ stworzyliśmy sobie taki, które powinny być zamienione na gole i ten mecz powinniśmy wygrać! Jednak jak nie potrafisz wygrać trzeba zremisować! Dziękujemy wszystkim za walkę! Za tydzień spotkanie w Ropie!

Więcej…

Seniorzy wreszcie się przełamują! Przerywamy długą fatalną serie porażek i w końcu zwyciężamy na wyjeździe! Po dobrym meczu wygrywamy w Paszynie z miejscowym Amatorem, mimo iż wynik okazały 0:3, to wcale łatwo w tym meczu nie było. Sędzia Gabriel Antoszak (który zastąpił tuż przed pierwszym gwizdkiem kontuzjowanego sędziego Żalaznego), miał do sędziowania nie łatwe zawody. Obydwie drużyny grało bardzo twardo, bezpardonowo jak przystało na mecz dwóch walczących drużyn o utrzymanie się w lidze! Arbiter jednak znakomicie sobie poradził (jak za dawnych lat), mimo iż dawno nie sędziował meczu na poziomie okręgówki! Długo utrzymywało się nerwowe prowadzenie 0:1, ale w końcówce swój 6 bieg wrzucił Maciek Chronowski i "pozamiatał". Zwycięstwo uspokoiło troszkę zespół Korzennej, mimo tego nadal musimy walczyć i punktować! Dziękujemy za walkę! Za tydzień w sobotę mecz z Zawiszą Rożnów w Korzennej! Dla wszystkich zainteresowanych możemy zdradzić, że również i w kolejnym meczu zagrają nasi najbardziej utalentowani juniorzy!

Więcej…

Czarna seria seniorów ULKSu trwa! Przegrywamy już 6 mecz z rzędu tej wiosny! Tym razem pokonał nas Łosoś Łososina Dolna, który też w ostatnim czasie przechodził kryzys. W tym spotkaniu zadecydowały dwa stałe fragmenty gry, rzut karny i rzut wolny. Łosoś tego dnia był drużyną poprostu lepszą i zasłużenie zwyciężył. Gratulacje. Przed nami najważniejsze tygodnie w walce o utrzymanie. Za tydzień podejmować będziemy Amatora Paszyn, następnie Zawiszę i za 3 tygodnie KS Ropa.

Więcej…

Nie było inaczej, Korzenna przegrywa swój mecz na wyjeździe. Nie potrafimy punktować grając w gościach, w tym sezonie jeszcze nie zdobyliśmy chociażby jednego punktu. Na domiar złego to już piąta z rzędu porażka wiosną. Dzisiaj znowu szwankowała skuteczność, brak szczęścia i zamiast zdobywać bramki to łapiemy głupie kartki. Hart dziś o tą jedną bramkę lepszy, gratulujemy zdobytych punktów i zazdrościmy wysokiej pozycji w tabeli. Korzenna dołuje i spogląda z niepokojem na wyniki innych drużyn z dołu tabeli. Przed nami jeszcze najważniejsze mecze tego sezonu, za tydzień jeden z nich - rywalem będzie Łosoś Łososina Dolna. 
 

Więcej…

To już czwarty przegrany mecz tej  wiosny! Lepszy tym razem okazał się Gród Podegrodzie - vice lider tabeli, który walczy o awans do V ligi.  Niestety, to jest piłka nożna i tutaj nie liczą się starania, dobra gra - tutaj liczą się bramki. Tą jedną jedyną zdobył rezerwowy gracz Grodu w końcówce meczu i dał ogromną radość gościom. Przepiękny gol, chyba bramka życia tego młodego zawodnika. Nasz bramkarz musiał skapitulować, chociaż cały mecz był znakomity. Szkoda bardzo straconego punktu, ponieważ zostawiliśmy dziś na boisku ogromnie wiele sił. Nie brakowało dziś również "setek" dla Korzennej. Szacunek dla wszystkich za to niesamowite zaangażowanie! Grodowi gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o awans. Korzenna dalej w dole tabeli, sytuacja robi się trudna, bezpośredni rywale w walce o utrzymanie wygrywają! Trzeba wziąć się do roboty i zacząć punktować! Za tydzień w niedziele jedziemy do Tęgoborzy!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1