Seniorzy

Po bardzo ciekawym, zaciętym meczu remisujemy z AKS Ujanowice 3:3. Po raz pierwszy po dłuższej przerwie nasi seniorzy rywalizowali na własnym boisku w Korzennej. Zbliżamy się małymi krokami już do ligowych zmagań! Liga startuje 8 sierpnia, inauguracja w Starym Sączu! Drugi mecz to pojedynek derbowy z Orłem Wojnarowa!

Więcej…

Na przepięknym, wyremontowanym stadionie Limanovii nasza drużyna seniorów zmierzyła się z juniorami starszymi Limanovii. Na sztucznej trawie rozegraliśmy całkiem dobry mecz z ekipą występującą w małopolskiej lidze juniorów starszych.

Więcej…

W upalne sobotnie popołudnie, nasza drużyna seniorów zmierzyła się w kolejnym meczu kontrolnym. Tym razem podejmowaliśmy Łososia Łosina Dolna, dobrą drużynę z naszej ligi. Mimo iż do przerwy przegrywaliśmy 2:0 w drugiej połowie odrobiliśmy straty.

Więcej…

Ogromne opady deszczu, nie przeszkodziły nam dziś rozegrać sparing z LKS Mordarka. Na sztucznym boisku w Stróżach padło dziś 5 goli, 4  nich padły łupem naszej drużyny. Za nami kolejny bardzo udany sparing, sporo zawodników mogło się dziś wykazać w naszej drużynie. Pracujemy dalej! Już za tydzień mecz z Łososiem w Łososinie Dolnej!

Więcej…

Po długiej przerwie spowodowaną pandemią, w końcu wróciliśmy na boisko! Co ciekawe ostatni nasz mecz przed pandemią w marcu rozegraliśmy z Zamczyskiem, zaś pierwszy po przerwie znowu z drużyną z Marcinkowic! Podobnie jak wcześniej na murawie padł wynik remisowy! Miło było wrócić

Więcej…

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl…
…Z okazji Świąt Wielkiej Nocy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha, smacznego jajka, stołu pełnego bazi, pisanek kolorowych i baranków cukrowych oraz mnóstwa wody w dyngusowy poranek, dodatkowo wielu sportowych, a szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!
życzenia składa Zarząd Klubu ULKS Korzenna!