Projekt Młoda Korzenna

Młodziki zakończyli swój znakomity sezon! Nasi chłopcy kończą swoje rozgrywki na świetnym 2 miejscu! Ulegliśmy w mocnej lidze tylko i wyłącznie drużynie Aserekteam, której gratulujemy awansu do I Ligi! Warto dodać, że nasza drużyna straciła w lidze najmniej bramek ze wszystkich drużyn! Dziś bez problemu pokonaliśmy drużynę Ogień Sękowa. Bramki strzelali Karol Pawlik oraz Michał Jasiński obaj chłopcy kończą sezon mając w tej rundzie strzelonych po 14 bramek! Brawa dla nich jak i całej drużyny oraz Trenera! Niebawem zasłużone "zakończenie" sezonu.

Więcej…

Młodziki wygrywają w swoim kolejnym meczu, tym razem okazali się lepsi od swoich kolegów z Zagórzan. Mecz nie był łatwy, wbrew temu co mogło się wydawać patrząc na tabele. Zagórzany atakowały, miały dobre okazje wyglądały lepiej w pierwszej części meczu. Ale odpaliliśmy w drugiej części meczu i zrobiliśmy swoje! Pochwała dla dobrze grających gospodarzy! Szkoda, że Trener Bąk nie wpisał do protokołu meczowego prawdziwych imion i nazwisk niektórych grających chłopców z Lks Zagórzany - bo można by było ich pochwalić z imienia i nazwiska. Trudno. Chwalimy wszystkich i naszych i Waszych!

Więcej…

Młodziki przegrywają w hicie rozgrywek w swojej lidze! Była to pierwsza porażka w tym sezonie naszych dzielnych chłopców! Dziś na boisku w Kwiatanowicach (Gmina Gorlice) w leśno-jesiennej scenerii zmierzaliśmy się z najlepszą drużyną tej ligi Aserekteam I. Chłopcy obydwóch drużyn stworzyli bardzo dobre widowisko, stojące na wysokim poziomie. Lepsi byli gospodarze, którzy dzięki temu zwycięstwu prawdopodobnie wygrają te rozgrywki i awansują do wyższej ligi. Bardzo dziękujemy rywalom, za sportową rywalizację a naszym chłopcom za włożone "serducho" kolejny raz w swój mecz! Brawo!  Już w czwartek mecz w Zagórzanach.

Więcej…

Ligowe zmagania Orlików! Nasza drużyna Orlików Trenera Tomka - składająca się z zawodników z rocznika 2012/2013 również w tym sezonie przystąpiła do rywalizacji ligowej! Nasi gracze w poniedziałkowe i środowe popołudnie rywalizowali na boiskach Zabełcza Nowy Sącz oraz Heleny Nowy Sącz. Rozegraliśmy razem 4 wartościowe mecze, w których zdobyliśmy mnóstwo goli! Momentami aura dokuczała - ale dzielnie do końca mimo deszczu walczyliśmy! Niebawem pojedynki w Siennej oraz Korzennej!

Więcej…

Kolejny pokaz siły naszych młodzików. Nasi chłopcy znowu to zrobili - pokonali kolejnego rywala pakując im wiele bramek! Tym razem pod naszym naciskiem pada drużyna z Gorlic - rezerwy Aserekteam. W tym meczu swój pierwszy hattrik w życiu zdobył Adam Sowa, który łącznie ustrzelił 4 gole. Był to kapitalny mecz tego zawodnika jak i całej drużyny! Brawo młodziki!

Więcej…

Młodzicy kontynuują swoją passe zwycięstw bez porażki. Tym razem znowu wysoko pokonaliśmy kolejnego rywala - KS Bobowa, która jak dotąd też była niepokonana w lidze. Świetny mecz, wiele wykreowanych akcji których aż 8 zamieniliśmy na bramki. Brawo dla Trenera i całej drużyny za kolejny dobry mecz! Teraz w końcu widać miesiące ciężkiej pracy - które przynoszą efekty!  Brawo! 

Więcej…

Młodzicy rozpoczęli swoje ligowe zmagania! Na sam start rywalizowaliśmy z bardzo dobrą ekipą Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. Grupa BAP 2012 Pro mimo, iż w całości była od nas młodsza, to zawiesiła nam dziś wysoko poprzeczkę. Nasi chłopcy bardzo się starali, co przełożyło się na niezły wynik jakim niewątpliwie jest remis w tym wyjazdowym pojedynku! Już za tydzień derbowe starcie z Orłem Wojnarowa!

Więcej…

Młodzicy wygrywają w swoim ostatnim meczu! W tym pojedynku pokazali wszystko najlepsze czego uczyli się przez cały sezon! Był to wymagający sezon w którym wiele się nauczyliśmy! Kilku graczu w ligowym meczu w drużynie młodzików zagrało po raz ostatni. Jeden z nich Nikodem Piekarz na swoje pożegnanie z młodzikami, po świetnym meczu ustrzelił hat-tricka! Przed nim i wszystkimi jego kolegami z rocznika 2009 nowe wyzwania w drużynie trampkarzy! Przed pozostałymi zasłużony odpoczynek i kolejny sezon w młodzikach już od września! Dziękujemy za wszystko!

Więcej…

Młodzicy zwyciężają w swoim kolejnym meczu! W piękne, piątkowe popołudnie pokonaliśmy drużynę Trenera Romana Korby - Ogień Sękowa 3:0. Rywal dzielnie walczył, jednak to Korzenna miała swój dzień! Graliśmy dobrze, cały czas atakowaliśmy bramkę rywala i czujnie graliśmy w obronie nie dają się zaskoczyć rywalowi kiedy to wyprowadzali groźne kontry. Gratulujemy świetnej postawy i zwycięstwa! Oby tak dalej! 

Więcej…

Dzień Dziecka w klubie ULKS Korzenna za nami! W sobotę na Orliku w Korzennej udział wzięło ponad 100  naszych najmłodszych podopiecznych z Projektu Młoda Korzenna. Pogoda dopisała - co najważniejsze i wspólnie mogliśmy oglądać wiele uśmiechów w promykach słońca! Uczestnicy mieli okazje spędzić wiele czasu na grach jak i pobawić się na wspaniałych kolorowych Dmuchańcach - zjeżdżalniach! Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka!  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1