Projekt Młoda Korzenna

Pokaz siły naszych młodzików na stadionie w Krynicy-Zdroju!  Świetnie spisaliśmy się w meczu z Mineralnymi, gdzie napieraliśmy na ambitnie grającego rywala cały mecz! Efektem tego było zdobytych aż 7 goli (warto podkreślić świetną postawę bramkarza gospodarzy przez cały mecz)!  Brawo dla całego zespołu za bardzo dobre ambitne granie, które kompletnie nie pozwoliło rywalowi nic dziś ugrać! Taką drużynę chcemy oglądać!  W piątek gramy wyjazdowy mecz w Świniarsku! 

Więcej…

Młodziki gromią Zyndram! Dawno tak łatwo naszej drużynie nie było pokonujemy bardzo wysoko swojego rywala, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Dziś nasza kadra liczyła 20 zawodników, Trener mógł zrobić sporo zmian, wiele minut zaliczyli Ci, którzy zwykle grali na ławce! Już w poniedziałek mecz z Mineralnymi w Krynicy-Zdrój! Zapowiada się trudniejsze spotkanie!

Więcej…

Nasi młodzicy przegrywają w swojej lidze z rezerwami Dunajca Nowy Sącz! Trafiliśmy w końcu na solidnego przeciwnika, z którym łatwo niestety nie było. Mimo starań, nie zdołaliśmy zbyt wiele razy zagrozić bramce rywala w tym meczu. Szkoda, że w tym spotkaniu nie mogliśmy skorzystać ze swoich najlepszych zawodników. Mimo wszystko, cieszymy się, że mogliśmy odbyć tą cenną lekcję! Za tydzień w Korzennej gramy z Zyndramem Łącko! 

Więcej…

Jak na razie młodzicy U-13 ULKSu Korzenna nie mają sobie równych w swojej lidze!  W kolejnym meczu wysoko pokonują swojego rywala. W tym meczu nie byliśmy gościnni dla Chruślic z Nowego Sącza. Atakowaliśmy cały czas co przyniosło skutek, strzeliliśmy aż 8 bramek!  Brawo za dobrą grę dla naszej drużyny! Za tydzień walczymy z Dunajcem Nowy Sącz! 

Więcej…

Drugi mecz i drugie zwycięstwo! To się nazywa wejście w sezon naszych młodzików U-13!W czwartkowe popołudnie pokonaliśmy Akademia Piłkarska Kolejarz Stróże. Mecz nie należał do łatwych, sporo musieliśmy się napocić aby ugrać korzystny wynik! Kolejarz też grał bardzo dobrze, wielokrotnie zmusił do trudnych interwencji naszego bramkarza Jaśka! Brawo za walkę i poświęcenie! Teraz przed nami przerwa od zmagań ligowych! Ten czas wykorzystamy na trening i sparingi! 

Więcej…

Młodziki rozpoczęli swój sezon! W swoim pierwszym meczu pewnie pokonaliśmy kolegów ze Starego Sącza! Brawa dla całej drużyny młodzików, pokazaliśmy moc! Sokół nie postawił dziś zbyt wysoko poprzeczki, ale prawdziwa rozgrywka w tej nowej lidze dopiero się rozpocznie!  Nasz cel to wrócić tam - gdzie grać powinniśmy! Brawo dla młodzików!
 

Więcej…

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Więcej…

We wtorkowe popołudnie rozegraliśmy dwa mecze! Juniorzy młodsi zwyciężyli 3:0 z LKS Wójtowa, zaś młodziki ulegli w Kwiatonowicach 4:0 drużynie Aserekteam. Starsza ekipa rozegrała ciekawy mecz z LKS Wójtowa, był to jednak mecz w którym całkowicie dominowaliśmy. Młodsza drużyna dostała cenną lekcję od klasowego rywala, z którym już nie pierwszy raz przegrywamy na wyjeździe.  Dziękujemy za obecność wszystkim naszym graczom! 

Więcej…

Wow! Tak w skrócie można określić to co się działo dziś na boisku w Korzennej! Po bardzo dobrym meczu, stojącym na wysokim poziomie przegrywamy z liderującą drużyną ze Skawy! Rywal był po prostu niesamowity, tak dobrze grających młodzików przeciwko nam jeszcze nie wiedzieliśmy! Szacunek! Cieszy fakt, że byliśmy słabsi ale naprawdę niewiele! Brawo dla walczących do końca naszych zawodników! Gratulacje dla rywala! Już we wtorek kolejny ciężki mecz - tym razem grać będziemy na wyjeździe z Aserekteam Gorlice! 

Więcej…

Świetna seria młodzików trwa! Trzeci raz wygrywamy swój mecz, znowu z ogromną przewagą nad rywalem i co najważniejsze bez straconego gola! Brawo dla całej drużyny! Już w piątek czeka nas bardzo trudny mecz! Do Korzennej przyjedzie MasterKids Skawa - czołowa ekipa ligi! Miejmy nadzieje, że podtrzymamy zwycięską passę!  Dziękujemy rywalom za mecz! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Biegoniczanka 6 16
2 Korzenna 6 15
3 Dunajec II 7 13
4 Poprad R. 6 12
5 Barciczanka 6 11
6 Sokół 5 9
7 Świniarsko 7 9
8 Mineralni 6 8
9 Chruślice 6 3
10 Kolejarz 5 0
11 Zyndram 6 0