Glinik - Korzenna 2:3

Fantastyczny mecz rozegrali nasi juniorzy, którzy na bardzo trudnym terenie zwyciężyli z Glinikiem Gorlice! Brawo za ambicję, wciąż pozostajemy w walce o najwyższe cele! Korzystne dla nas wyniki sprawiły że wracamy na 2 miejsce w tabeli!

Gród - Korzenna 4:1

W kiepskim stylu zaprezentowali się nasi trampkarze w Podegrodziu. Nic nie wychodziło... Powiedzmy, że raz na rundę musi przytrafić się nam taki mecz i to on właśnie jest już za nami! Głowy do góry i walczymy dalej!  

Zawisza - Korzenna 0:0

Świąteczny remis w Rożnowie! Obydwie drużyny nie zdołały skierować piłki do bramki – remisując w meczu, ani jedni ani drudzy nie będą musieli znosić goryczy porażki tym samym nie popsuły sobie świątecznego, dobrego nastroju!

Wesołych Świąt!

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl……Z okazji Świąt Wielkiej Nocy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha, smacznego jajka, stołu pełnego bazi, pisanek kolorowych i baranków cukrowych oraz mnóstwa wody w dyngusowy poranek, dodatkowo wielu sportowych, a szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!życzenia składa Zarząd Klubu ULKS Korzenna!


II liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2011/2012
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Zyndram Łącko LKS Mszalnica Victoria Witowice Dolne LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Królovia Królowa Górna Skalnik Kamionka Wielka Budowlani Jazowsko Zamczysko Marcinkowice
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-22-12-14-24-310-01-34-13-09-11-2
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój1-41-12-11-32-011-11-11-42-46-06-1
Skład Zespołu Poprad Rytro1-12-31-10-35-23-31-25-15-21-24-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko0-23-23-30-53-011-12-91-41-011-03-0
Skład Zespołu LKS Mszalnica1-05-03-20-13-08-33-14-05-27-03-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne1-43-00-73-01-99-00-30-30-111-15-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko1-52-41-65-13-64-30-31-10-13-33-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-42-13-02-02-04-03-22-29-05-011-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna2-24-22-43-21-51-24-22-30-10-17-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-50-23-212-01-31-13-04-03-46-23-0
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko0-50-10-61-21-80-13-30-20-91-42-1
Skład Zespołu Zamczysko Marcinkowice0-43-12-60-82-33-03-21-103-32-10-1

Plan ULKSu!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Korona 12:30
Sobota - 27 Kwiecień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 11:30!


Mecz - Seniorzy A Klasa:           Korzenna - Victoria 11:00
Niedziela - 28 Kwiecień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 19
Datum Niedziela, 28 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 19
Datum Sobota, 27 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Muszyna
Poprad MuszynaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 5
Datum Sobota, 27 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 12:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Korona Beskidu Tylicz
Korona Beskidu TyliczTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz