Korzenna - AS Płaszów - sparing

Udany sparing rozegrali nasi trampkarze, którzy okazale pokonali swoich rówieśników z Krakowa, którzy przebywają na obozie sportowym w Szalowa Sport Arena! Cieszy bardzo dobra gra naszych zawodników, a szczególnie tych którzy pierwszy raz zadebiutowali w barwach naszego klubu! Bramki zdobywali P.Wielgus, M.Łacny oraz Jakub Zwolenik!

Łosoś - Korzenna 2:1

Nasz odmłodzony zespól seniorów rywalizował dziś jak równy z równym z Łososiem - ekipą która blisko przez cały sezon królowała na szczycie tabeli! Mimo starań i momentami po fajnej grze - nie udało się pokonać rywali z Łososiny Dolnej. Był to już ostatni mecz tego sezonu, który seniorzy zakończą na 3 miejscu w tabeli z awansem do ligi okręgowej!

Korzenna - Budowlani 4:0

Seniorzy ULKSu Korzenna dopisują do swojej bogatej w tym sezonie zdobyczy punktowej kolejny komplet punktów! Tym razem pokonujemy Jazowsko 4:0 w spotkaniu które trwało zaledwie 70 minut. Drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry z powodu kontuzji w swoich szerehach. Do meczu przystąpili w 9 osobowym składzie.

Baraż: Korzenna - Orkan 1:1

To co dziś wydarzyło się w Korzennej, ciężko opisać słowami. Trudno w to uwierzyć, że mimo tak ogromnej przewagi, tak świetnej, ambitnej gry nie udało się zwyciężyć z Orkanem! Kiedy to praktycznie cieszyliśmy się ze zwycięstwa, tracimy gola, brakło dosłownie kilku sekund…


II liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2011/2012
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Zyndram Łącko LKS Mszalnica Victoria Witowice Dolne LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Królovia Królowa Górna Skalnik Kamionka Wielka Budowlani Jazowsko Zamczysko Marcinkowice
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-22-12-14-24-310-01-34-13-09-11-2
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój1-41-12-11-32-011-11-11-42-46-06-1
Skład Zespołu Poprad Rytro1-12-31-10-35-23-31-25-15-21-24-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko0-23-23-30-53-011-12-91-41-011-03-0
Skład Zespołu LKS Mszalnica1-05-03-20-13-08-33-14-05-27-03-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne1-43-00-73-01-99-00-30-30-111-15-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko1-52-41-65-13-64-30-31-10-13-33-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-42-13-02-02-04-03-22-29-05-011-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna2-24-22-43-21-51-24-22-30-10-17-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-50-23-212-01-31-13-04-03-46-23-0
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko0-50-10-61-21-80-13-30-20-91-42-1
Skład Zespołu Zamczysko Marcinkowice0-43-12-60-82-33-03-21-103-32-10-1

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Wiosna 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 2 miejscu!