Korzenna - Świniarsko 4:3

Sporo emocji przeżyliśmy dziś na stadionie w Korzennej! Faworyzowany lider "męczył" się dziś z ekipą ze Świniarska. Mimo pełnej kontroli w tym meczu, mogliśmy się dziś nadziać na bardzo dobrze, ambitnie grających gości! 

Beskidzka AP - Korzenna 0:1

Trampkarze zwyciężają z faworyzowaną Akademią Beskidzką i wciąż pozostają w walce o mistrzostwo ligi! Z bardzo dobrej strony pokazaliśmy się w dzisiejszym meczu, w szczególności formacja defensywna, która w niezłym stylu zatrzymała bardzo groźne przez cały mecz ataki gospodarzy! Brawo dla całej drużyny!

Helena - Korzenna 0:5

Okazałe zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy w kolejnym swoim pojedynku. Tym razem w sobotnie gorące popołudnie mierzyliśmy się na boisku w Nowym Sączu z Heleną.W końcu po deszczowych meczach, przyszedł mecz gdzie rozgrywany był przy pięknej pogodzie!

Sokół - Korzenna 2:0

Juniorzy z Korzennej wystąpili dziś w meczu, który prawdopodobnie zadecyduje o mistrzostwie I ligi Juniorów Starszych! Niestety, mimo sporych starań nie daliśmy dziś rady świetnie dysponowanemu przez cały sezon Sokołowi Stary Sącz.


II liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2012/2013
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Victoria Witowice Dolne LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Królovia Królowa Górna Skalnik Kamionka Wielka Polany Berest Budowlani Jazowsko Zamczysko Marcinkowice
Skład Zespołu ULKS Korzenna1-01-18-05-03-22-310-36-16-15-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-60-21-10-40-20-81-30-130-31-3
Skład Zespołu Poprad Rytro7-07-04-24-24-13-04-02-32-15-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne0-51-20-112-130-13-21-11-52-53-2
Skład Zespołu LKS Świniarsko2-22-11-37-12-43-11-10-24-19-1
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-014-00-53-04-03-00-12-15-01-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-23-32-59-02-41-35-13-45-32-2
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka1-31-11-43-23-03-10-32-41-44-1
Skład Zespołu Polany Berest2-44-50-37-31-32-13-35-15-34-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko3-50-15-8-0-50-31-23-35-35-0
Skład Zespołu Zamczysko Marcinkowice0-61-31-32-21-32-40-23-2-2-0

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 26 Maj 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Amator Paszyn
Amator PaszynTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Helena Nowy Sącz
Helena Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 13:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz