Korzenna - Łużna 6:0

Bez litości dla LKS Łużna w kolejnym meczu seniorów! Rozprawiliśmy się z rywalem w stosunku 6:0! Dominowaliśmy w tym spotkaniu przez pełne 90 minut, uzyskany przez nas wynik to najmniejszy wymiar kary! Trzy gole  w dzisiejszym meczu zdobył niezawodny Tomasz Kuzera!

Skalnik - Korzenna 1:0

Nasi seniorzy, odnoszą pierwszą porażkę w tym sezonie! Przegrywamy w Kamionce Wielkiej, gdzie po trudnym meczu, ulegliśmy 1:0 miejscowemu Skalnikowi. W naszej drużynie brakowało wielu podstawowych graczy, którzy nie mogli stawić się na meczu w środowe popołudnie. Mimo młodego, rezerwowego składu walczyliśmy do końca, za co należą się wielkie słowa uznania każdemu z drużyny!

Korzenna - Dunajec 0:0

Bardzo cenny punkt na inaugurację ligi okręgowej w Korzennej! Dziś po meczu pełnym walki, wywalczyliśmy jeden punkt z bardzo dobrym rywalem jakim niewątpliwie jest Dunajec Nowy Sącz. Świetna postawa, przede wszystkim naszej defensywy,  brawa jednak dla całego zespołu!

Korzenna - Respect 3:1

Świetny sparing rozegrali nasi juniorzy ze swoimi kolegami z Akademii Respect! Liga juniorów za pasem, więc najwyższy czas sparować, a jak już to robić to właśnie z takimi rywalami jak ekipa z Szalowej, gdzie wspólnie stworzyliśmy, fajne stojące na wysokim poziomie widowisko! Minimalnie lepsza była Korzenna, która zdobyła piękne bramki. Dziękujemy Akademii Respect za możliwość sparowania! 


II liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2012/2013
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Victoria Witowice Dolne LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Królovia Królowa Górna Skalnik Kamionka Wielka Polany Berest Budowlani Jazowsko Zamczysko Marcinkowice
Skład Zespołu ULKS Korzenna1-01-18-05-03-22-310-36-16-15-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-60-21-10-40-20-81-30-130-31-3
Skład Zespołu Poprad Rytro7-07-04-24-24-13-04-02-32-15-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne0-51-20-112-130-13-21-11-52-53-2
Skład Zespołu LKS Świniarsko2-22-11-37-12-43-11-10-24-19-1
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-014-00-53-04-03-00-12-15-01-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-23-32-59-02-41-35-13-45-32-2
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka1-31-11-43-23-03-10-32-41-44-1
Skład Zespołu Polany Berest2-44-50-37-31-32-13-35-15-34-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko3-50-15-8-0-50-31-23-35-35-0
Skład Zespołu Zamczysko Marcinkowice0-61-31-32-21-32-40-23-2-2-0

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 4
Datum Niedziela, 25 Sierpień 2019r. Beginn Godzina: 12:00
Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Wiosna 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 2 miejscu!