Korzenna - Świniarsko 4:3

Sporo emocji przeżyliśmy dziś na stadionie w Korzennej! Faworyzowany lider "męczył" się dziś z ekipą ze Świniarska. Mimo pełnej kontroli w tym meczu, mogliśmy się dziś nadziać na bardzo dobrze, ambitnie grających gości! 

Beskidzka AP - Korzenna 0:1

Trampkarze zwyciężają z faworyzowaną Akademią Beskidzką i wciąż pozostają w walce o mistrzostwo ligi! Z bardzo dobrej strony pokazaliśmy się w dzisiejszym meczu, w szczególności formacja defensywna, która w niezłym stylu zatrzymała bardzo groźne przez cały mecz ataki gospodarzy! Brawo dla całej drużyny!

Helena - Korzenna 0:5

Okazałe zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy w kolejnym swoim pojedynku. Tym razem w sobotnie gorące popołudnie mierzyliśmy się na boisku w Nowym Sączu z Heleną.W końcu po deszczowych meczach, przyszedł mecz gdzie rozgrywany był przy pięknej pogodzie!

Sokół - Korzenna 2:0

Juniorzy z Korzennej wystąpili dziś w meczu, który prawdopodobnie zadecyduje o mistrzostwie I ligi Juniorów Starszych! Niestety, mimo sporych starań nie daliśmy dziś rady świetnie dysponowanemu przez cały sezon Sokołowi Stary Sącz.


I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2016/2017
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Biegoniczanka Nowy Sącz Sandecja II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Sokół Stary Sącz Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Poprad Muszyna
Skład Zespołu ULKS Korzenna0-12-02-00-02-77-33-12-11-13-0
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz1-30-21-11-71-18-30-40-50-41-0
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz2-21-13-10-40-215-00-71-12-11-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-70-11-12-22-31-30-21-21-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie4-47-12-15-11-59-10-21-02-12-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-18-02-00-11-08-01-52-03-22-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz2-43-02-22-23-30-100-63-83-30-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-13-012-15-09-03-011-00-08-011-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów3-12-02-13-05-01-37-11-80-13-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-12-10-02-01-01-31-40-134-43-0
Skład Zespołu Poprad Muszyna0-34-21-40-21-21-28-00-43-26-0

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 26 Maj 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Amator Paszyn
Amator PaszynTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Helena Nowy Sącz
Helena Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 13:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz