Korzenna - AS Płaszów - sparing

Udany sparing rozegrali nasi trampkarze, którzy okazale pokonali swoich rówieśników z Krakowa, którzy przebywają na obozie sportowym w Szalowa Sport Arena! Cieszy bardzo dobra gra naszych zawodników, a szczególnie tych którzy pierwszy raz zadebiutowali w barwach naszego klubu! Bramki zdobywali P.Wielgus, M.Łacny oraz Jakub Zwolenik!

Łosoś - Korzenna 2:1

Nasz odmłodzony zespól seniorów rywalizował dziś jak równy z równym z Łososiem - ekipą która blisko przez cały sezon królowała na szczycie tabeli! Mimo starań i momentami po fajnej grze - nie udało się pokonać rywali z Łososiny Dolnej. Był to już ostatni mecz tego sezonu, który seniorzy zakończą na 3 miejscu w tabeli z awansem do ligi okręgowej!

Korzenna - Budowlani 4:0

Seniorzy ULKSu Korzenna dopisują do swojej bogatej w tym sezonie zdobyczy punktowej kolejny komplet punktów! Tym razem pokonujemy Jazowsko 4:0 w spotkaniu które trwało zaledwie 70 minut. Drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry z powodu kontuzji w swoich szerehach. Do meczu przystąpili w 9 osobowym składzie.

Baraż: Korzenna - Orkan 1:1

To co dziś wydarzyło się w Korzennej, ciężko opisać słowami. Trudno w to uwierzyć, że mimo tak ogromnej przewagi, tak świetnej, ambitnej gry nie udało się zwyciężyć z Orkanem! Kiedy to praktycznie cieszyliśmy się ze zwycięstwa, tracimy gola, brakło dosłownie kilku sekund…


II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Budowlani Jazowsko Sokół Stary Sącz Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka LKS Świniarsko Victoria Witowice Dolne Nawoj Nawojowa Hart Tęgoborze Królovia Królowa Górna
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-02-02-20-10-53-13-01-26-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-10-41-53-08-23-20-40-34-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-33-06-11-23-13-17-10-15-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko4-211-02-10-45-11-32-02-35-1
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka2-61-31-15-26-14-11-13-33-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-31-20-32-11-45-02-30-82-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-71-43-73-10-21-31-01-65-6
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-03-01-22-22-110-03-02-27-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-17-01-02-02-14-04-12-13-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-25-83-71-52-12-13-02-11-2

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Wiosna 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 2 miejscu!