Glinik - Korzenna 2:3

Fantastyczny mecz rozegrali nasi juniorzy, którzy na bardzo trudnym terenie zwyciężyli z Glinikiem Gorlice! Brawo za ambicję, wciąż pozostajemy w walce o najwyższe cele! Korzystne dla nas wyniki sprawiły że wracamy na 2 miejsce w tabeli!

Gród - Korzenna 4:1

W kiepskim stylu zaprezentowali się nasi trampkarze w Podegrodziu. Nic nie wychodziło... Powiedzmy, że raz na rundę musi przytrafić się nam taki mecz i to on właśnie jest już za nami! Głowy do góry i walczymy dalej!  

Zawisza - Korzenna 0:0

Świąteczny remis w Rożnowie! Obydwie drużyny nie zdołały skierować piłki do bramki – remisując w meczu, ani jedni ani drudzy nie będą musieli znosić goryczy porażki tym samym nie popsuły sobie świątecznego, dobrego nastroju!

Wesołych Świąt!

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl……Z okazji Świąt Wielkiej Nocy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha, smacznego jajka, stołu pełnego bazi, pisanek kolorowych i baranków cukrowych oraz mnóstwa wody w dyngusowy poranek, dodatkowo wielu sportowych, a szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!życzenia składa Zarząd Klubu ULKS Korzenna!


I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2015/2016
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2015/2016

Kolejka 1

Wtorek, 25.08.2015
17:30 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 1 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 1

Czwartek, 27.08.2015
15:00 Poprad Rytro 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 16.09.2015
17:00 KS Ropa 3 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 KS Bobowa 0 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:00 Skalnik Kamionka Wielka 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 29.08.2015
10:00 Poprad Rytro 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 2 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 03.09.2015
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 23.09.2015
16:30 LUKS Hańczowa 0 - 3 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 24.03.2016
12:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 KS Ropa 9 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 3

Piątek, 04.09.2015
17:00 KS Bobowa 2 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 6 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 05.09.2015
09:30 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 09.09.2015
17:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 KS Ropa Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LUKS Hańczowa 2 - 8 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 5 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 3 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 5 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 12.09.2015
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 8 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 2 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 19.09.2015
10:00 ULKS Korzenna 4 - 0 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 6 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 26.09.2015
09:30 Nawoj Nawojowa 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
09:30 Helena Nowy Sącz 4 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 Barciczanka Barcice 4 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 03.10.2015
10:00 KS Bobowa 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 10.10.2015
09:30 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 KS Ropa 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 1 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 14.10.2015
16:00 Nawoj Nawojowa 2 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 17.10.2015
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
12:30 Poprad Rytro 0 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 18.10.2015
16:00 ULKS Korzenna 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Wtorek, 24.05.2016
18:00 KS Ropa 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 24.10.2015
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 6 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 14.11.2015
10:00 Glinik Gorlice 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 31.10.2015
09:30 ULKS Korzenna 5 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 3 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 0 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 12

Czwartek, 14.04.2016
10:00 Poprad Rytro 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 07.11.2015
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 2 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 2 - 4 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 14

Wtorek, 29.03.2016
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 5 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 Kolejarz Stróże 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 LUKS Hańczowa 0 - 4 KS Bobowa Raport meczowy
16:30 Nawoj Nawojowa 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 02.04.2016
10:00 KS Bobowa 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 KS Ropa 4 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 03.04.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 4 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 6 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 05.04.2016
12:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 15

Czwartek, 07.04.2016
17:00 ULKS Korzenna 4 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 09.04.2016
10:00 Poprad Rytro 1 - 6 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 0 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 4 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 10.04.2016
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 16.04.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 12 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 14 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 1 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 KS Ropa 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 17.04.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 17

Wtorek, 31.05.2016
10:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 5 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 18

Wtorek, 19.04.2016
17:00 Gród Podegrodzie 8 - 6 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 Kolejarz Stróże 3 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:00 LUKS Hańczowa 1 - 6 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 23.04.2016
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 KS Ropa 3 - 7 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 24.04.2016
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 5 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 13 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 19

Poniedziałek, 23.05.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 19

Środa, 15.06.2016
17:30 Sokół Stary Sącz  -  LUKS Hańczowa Statystyki przedmeczowe

Kolejka 20

Środa, 27.04.2016
17:30 Gród Podegrodzie 4 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 20

Czwartek, 28.04.2016
17:00 Glinik Gorlice 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 30.04.2016
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 6 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 4 Barciczanka Barcice Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 0 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 21

Poniedziałek, 02.05.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 KS Ropa 3 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
15:30 Barciczanka Barcice 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 21

Wtorek, 03.05.2016
10:00 Glinik Gorlice 3 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 21

Czwartek, 05.05.2016
10:00 LUKS Hańczowa 1 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 07.05.2016
10:00 KS Bobowa 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 1 - 6 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 2 - 9 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 5 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
12:00 Kolejarz Stróże 5 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 14.05.2016
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 2 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 2 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 5 - 1 KS Ropa Raport meczowy
16:00 LUKS Hańczowa 0 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 23

Czwartek, 02.06.2016
18:00 Barciczanka Barcice 3 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
18:00 KS Ropa 3 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 24

Środa, 18.05.2016
17:30 KS Bobowa 1 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 2 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:30 Kolejarz Stróże 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 04.06.2016
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 21.05.2016
10:00 Hart Tęgoborze 6 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Kolejarz Stróże 11 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Barciczanka Barcice 2 - 9 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 28.05.2016
10:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 1 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 7 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 7 - 0 KS Ropa Raport meczowy

Plan ULKSu!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Korona 12:30
Sobota - 27 Kwiecień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 11:30!


Mecz - Seniorzy A Klasa:           Korzenna - Victoria 11:00
Niedziela - 28 Kwiecień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 19
Datum Niedziela, 28 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 19
Datum Sobota, 27 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Muszyna
Poprad MuszynaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 5
Datum Sobota, 27 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 12:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Korona Beskidu Tylicz
Korona Beskidu TyliczTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz