Korzenna - Świniarsko 4:3

Sporo emocji przeżyliśmy dziś na stadionie w Korzennej! Faworyzowany lider "męczył" się dziś z ekipą ze Świniarska. Mimo pełnej kontroli w tym meczu, mogliśmy się dziś nadziać na bardzo dobrze, ambitnie grających gości! 

Beskidzka AP - Korzenna 0:1

Trampkarze zwyciężają z faworyzowaną Akademią Beskidzką i wciąż pozostają w walce o mistrzostwo ligi! Z bardzo dobrej strony pokazaliśmy się w dzisiejszym meczu, w szczególności formacja defensywna, która w niezłym stylu zatrzymała bardzo groźne przez cały mecz ataki gospodarzy! Brawo dla całej drużyny!

Helena - Korzenna 0:5

Okazałe zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy w kolejnym swoim pojedynku. Tym razem w sobotnie gorące popołudnie mierzyliśmy się na boisku w Nowym Sączu z Heleną.W końcu po deszczowych meczach, przyszedł mecz gdzie rozgrywany był przy pięknej pogodzie!

Sokół - Korzenna 2:0

Juniorzy z Korzennej wystąpili dziś w meczu, który prawdopodobnie zadecyduje o mistrzostwie I ligi Juniorów Starszych! Niestety, mimo sporych starań nie daliśmy dziś rady świetnie dysponowanemu przez cały sezon Sokołowi Stary Sącz.


I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018

Kolejka 1

Środa, 23.08.2017
17:00 Gród Podegrodzie 3 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 26.08.2017
10:00 Grybovia Grybów 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 1

Poniedziałek, 28.08.2017
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 1

Wtorek, 29.08.2017
16:30 KS Bobowa 1 - 6 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 31.08.2017
17:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 1 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Poprad Muszyna 3 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 12 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 02.09.2017
10:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 03.09.2017
11:30 Kolejarz Stróże 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 06.09.2017
17:00 Sokół Stary Sącz 3 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 4

Piątek, 08.09.2017
17:00 KS Bobowa 0 - 9 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 09.09.2017
10:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 4 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 1 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 16.09.2017
10:00 Poprad Rytro 3 - 2 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 17.09.2017
16:30 Kolejarz Stróże 4 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 20.09.2017
16:00 Glinik Gorlice 5 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 KS Bobowa 2 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 4 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 6

Czwartek, 21.09.2017
16:00 Poprad Muszyna 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 27.09.2017
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:30 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 6 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 23.09.2017
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 6 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 6 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 23.10.2017
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 30.09.2017
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 1 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 6 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 8

Czwartek, 05.10.2017
10:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 07.10.2017
10:00 Gród Podegrodzie 6 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 4 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 11.10.2017
15:30 Skalnik Kamionka Wielka 6 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 2 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 14.10.2017
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Środa, 18.10.2017
15:00 KS Bobowa 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 21.10.2017
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 2 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:30 Sokół Stary Sącz 5 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 11

Środa, 25.10.2017
14:30 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 28.10.2017
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Wtorek, 31.10.2017
13:00 Poprad Rytro 1 - 4 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 12

Środa, 06.06.2018
18:00 Poprad Muszyna 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 04.11.2017
10:00 Glinik Gorlice 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 3 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 05.11.2017
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 12.11.2017
13:30 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 14

Wtorek, 03.04.2018
12:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
13:30 Glinik Gorlice 7 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
15:30 Grybovia Grybów 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 5 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
16:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 07.04.2018
10:00 KS Bobowa 0 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 15

Środa, 11.04.2018
16:30 Kolejarz Stróże 6 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 9 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 14.04.2018
10:00 Poprad Muszyna 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 23.05.2018
18:00 Kolejarz Stróże 2 - 5 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Poprad Muszyna  -  Skalnik Kamionka Wielka Statystyki przedmeczowe
18:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 18.04.2018
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 21.04.2018
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 5 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 5 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 6 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 28.04.2018
10:00 KS Bobowa 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 2 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 18

Środa, 09.05.2018
18:00 ULKS Korzenna 1 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 19

Środa, 02.05.2018
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Kolejarz Stróże 6 - 2 KS Bobowa Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 7 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 7 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 05.05.2018
10:00 Poprad Rytro 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 2 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 12.05.2018
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 5 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 5 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 21

Środa, 16.05.2018
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 19.05.2018
10:00 Poprad Rytro 1 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 9 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:00 Glinik Gorlice 6 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 22

Wtorek, 29.05.2018
18:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 26.05.2018
09:30 Poprad Muszyna  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 3 - 4 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 02.06.2018
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 0 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro  -  Sokół Stary Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze  -  KS Bobowa Statystyki przedmeczowe
10:00 Poprad Muszyna 0 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 26 Maj 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Amator Paszyn
Amator PaszynTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Helena Nowy Sącz
Helena Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 13:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz