I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna 18
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna 18
3 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  7
4 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  6
5 Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
6 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  3
7 Ireneusz Zając Ireneusz Zając ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Zbigniew Gryzło Zbigniew Gryzło ULKS Korzenna  8
2 Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  7
3 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  5
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  5
5 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  4
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
7 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
8 Jakub Kapała Jakub Kapała ULKS Korzenna  2
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  2
10 Szymon Gruca Szymon Gruca ULKS Korzenna  1
- Patryk Kaczmarek Patryk Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Jan Grygiel Jan Grygiel ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  4
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  4
3 Jakub Kapała Jakub Kapała ULKS Korzenna  2
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  2
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
7 Patryk Kaczmarek Patryk Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Zbigniew Gryzło Zbigniew Gryzło ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Helena Nowy Sącz
Helena Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 22 51
2 Sokół 20 47
3 Gród 21 43
4 Grybovia 19 40
5 Glinik 20 39
6 Poprad M. 20 30
7 Poprad R. 18 25
8 Skalnik 19 23
9 Hart 17 23
10 Kolejarz 19 20
11 Świniarsko 20 17
12 Helena 19 9
13 Wicher 20 5