Klasa A Nowy Sącz 2018/2019

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 24
2 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna 10
3 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  9
4 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  7
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  7
6 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  5
8 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
10 Tomasz Krok Tomasz Krok ULKS Korzenna  1
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna 10
2 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  7
3 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  6
4 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  5
5 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  4
6 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  3
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  3
8 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Tomasz Krok Tomasz Krok ULKS Korzenna  2
- Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  2
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  2
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  2
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  2
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  2
15 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  1
- Robert Święs Robert Święs ULKS Korzenna  1
- Krystian Sarota Krystian Sarota ULKS Korzenna  1
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  3
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  3
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
7 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  2
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  2
12 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1
- Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  1
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:            Sokół Maszkienice - Korzenna ??:00
Niedziela - 07 Marzec 2021

Wyjazd: ??
Boisko: Maszkienice


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna ??7:??
Niedziela - 14 Marzec 2021

Wyjazd: ??:??!
Boisko: Wyjazd Trawa!


Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Sokół 11:00
Sobota - 03 Kwiecień 2021

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 15 36
2 Łosoś 15 34
3 Zagórzany 15 32
4 Kolejarz 15 31
5 Hart 14 29
6 Gród 12 26
7 Kobylanka 14 23
8 Helena 15 18
9 Zyndram 15 17
10 Łużna 15 16
11 Uście 15 15
12 Zawisza 15 13
13 Podhalanin 15 12
14 Grybovia 15 11
15 Sokół 14 11
16 Korzenna 15 10