Liga Okręgowa 2023/2024

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna 11
2 Krzysztof Bogdanowicz Krzysztof Bogdanowicz ULKS Korzenna 10
3 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  4
4 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  3
5 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Maciej Chronowski Maciej Chronowski ULKS Korzenna  2
- Grzegorz Bogdanowicz Grzegorz Bogdanowicz ULKS Korzenna  2
10 Mateusz Łacny Mateusz Łacny ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Kubiak Krzysztof Kubiak ULKS Korzenna  1
- Gabryel Tarasek Gabryel Tarasek ULKS Korzenna  1
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  1
- Sebastian Żarowski Sebastian Żarowski ULKS Korzenna  1
- Krystian Sarota Krystian Sarota ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  7
2 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  3
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  3
- Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  3
- Krzysztof Bogdanowicz Krzysztof Bogdanowicz ULKS Korzenna  3
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
7 Michał Gargas Michał Gargas ULKS Korzenna  2
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  2
9 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1
- Krystian Sarota Krystian Sarota ULKS Korzenna  1
- Grzegorz Bogdanowicz Grzegorz Bogdanowicz ULKS Korzenna  1
- Maciej Chronowski Maciej Chronowski ULKS Korzenna  1
- Paweł  Mróz Paweł Mróz ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna 10
2 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  6
3 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  5
- Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  5
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  5
- Patryk Nalepa Patryk Nalepa ULKS Korzenna  5
7 Krzysztof Bogdanowicz Krzysztof Bogdanowicz ULKS Korzenna  4
- Gabryel Tarasek Gabryel Tarasek ULKS Korzenna  4
9 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
- Grzegorz Bogdanowicz Grzegorz Bogdanowicz ULKS Korzenna  3
11 Paweł  Mróz Paweł Mróz ULKS Korzenna  2
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  2
13 Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Krystian Sarota Krystian Sarota ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Damian Hojnor Damian Hojnor ULKS Korzenna  1
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  1

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Gród 26 67
2 Zagórzany 26 61
3 Poprad R. 26 60
4 Skalnik 26 56
5 Hart 26 41
6 Biegonice 26 37
7 Zawisza 26 37
8 Kobylanka 26 34
9 Łosoś 26 30
10 Zyndram 26 27
11 Sokół 26 26
12 Korzenna 26 23
13 Ropa 26 11
14 Amator 26 10