I liga - Gorlice - Juniorzy młodsi 2023/2024 - JESIEŃ

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Kacper Olech Kacper Olech ULKS Korzenna 18
2 Karol Biskup Karol Biskup ULKS Korzenna 12
3 Jakub Zwolenik Jakub Zwolenik ULKS Korzenna  8
4 Szymon Gargas Szymon Gargas ULKS Korzenna  6
- Mikołaj Paciorek Mikołaj Paciorek ULKS Korzenna  6
- Damian Hojnor Damian Hojnor ULKS Korzenna  6
7 Przemysław Klimek Przemysław Klimek ULKS Korzenna  5
8 Szymon Zieleń Szymon Zieleń ULKS Korzenna  2
9 Kacper Głąb Kacper Głąb ULKS Korzenna  1
- Kamil II Kaczmarek Kamil II Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Dominik Górowski Dominik Górowski ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Mikołaj Paciorek Mikołaj Paciorek ULKS Korzenna 10
- Damian Hojnor Damian Hojnor ULKS Korzenna 10
3 Jakub Zwolenik Jakub Zwolenik ULKS Korzenna  7
4 Karol Biskup Karol Biskup ULKS Korzenna  6
5 Kacper Olech Kacper Olech ULKS Korzenna  4
6 Szymon Gargas Szymon Gargas ULKS Korzenna  3
- Szymon Zieleń Szymon Zieleń ULKS Korzenna  3
8 Przemysław Klimek Przemysław Klimek ULKS Korzenna  2
- Adam Grygiel Adam Grygiel ULKS Korzenna  2
- Kamil II Kaczmarek Kamil II Kaczmarek ULKS Korzenna  2
11 Mateusz Kiełbasa Mateusz Kiełbasa ULKS Korzenna  1
- Mateusz Pękała Mateusz Pękała ULKS Korzenna  1
- Bartłomiej Gajkowski Bartłomiej Gajkowski ULKS Korzenna  1
- Kacper Głąb Kacper Głąb ULKS Korzenna  1
- Wiktor Szczygieł Wiktor Szczygieł ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Mateusz Kiełbasa Mateusz Kiełbasa ULKS Korzenna  4
2 Szymon Gargas Szymon Gargas ULKS Korzenna  2
3 Wiktor Szczygieł Wiktor Szczygieł ULKS Korzenna  1
- Mateusz Pękała Mateusz Pękała ULKS Korzenna  1
- Szymon Zieleń Szymon Zieleń ULKS Korzenna  1
- Kamil II Kaczmarek Kamil II Kaczmarek ULKS Korzenna  1

Najbliższy mecz JM

I liga - Gorlice - Juniorzy młodsi 2023/2024 - JESIEŃ - Kolejka 18
Datum Sobota, 15 Czerwiec 2024r. Beginn Godzina: 15:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe LKS Bystra
LKS BystraTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela JM U-17

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 15 43
2 Ropa 14 36
3 Glinik 15 36
4 Brunary 15 22
5 Bodhalanin 15 20
6 Wójtowa 15 16
7 Bystra 15 16
8 Szymbark 16 9
9 Śnietnica 16 3