Liga Okręgowa 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Gród Podegrodzie KS Tymbark Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Słopnice Hart Tęgoborze LKS Szaflary Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa Dunajec Nowy Sącz Turbacz Mszana Dolna Orkan Szczyrzyc Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Płomień Limanowa
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-22-10-20-11-43-21-45-11-03-01-10-23-11-00-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa1-20-11-50-31-50-21-00-21-03-01-60-00-03-62-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie5-02-10-15-13-20-01-13-21-15-12-12-20-15-3
Skład Zespołu KS Tymbark1-15-23-01-24-00-24-21-25-12-13-02-10-02-11-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-22-12-00-20-00-11-40-10-12-00-62-11-13-03-1
Skład Zespołu Sokół Słopnice4-10-38-00-42-12-12-10-32-11-11-41-73-11-11-3
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-32-04-20-10-11-01-21-20-42-01-20-12-31-40-2
Skład Zespołu LKS Szaflary4-12-25-03-27-22-18-12-04-34-13-02-42-14-01-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna0-12-22-20-42-15-10-03-11-45-02-21-22-12-31-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa3-02-02-11-13-02-12-32-11-04-13-22-21-04-25-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz4-15-30-10-75-30-20-32-51-12-82-31-11-02-30-2
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-13-03-2
2-1
4-23-12-41-33-53-01-03-01-02-27-37-2
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc4-11-02-01-16-04-03-01-11-01-27-11-03-12-44-2
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-07-15-11-24-02-02-11-21-02-24-11-40-32-23-3
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica1-03-02-11-41-00-34-13-23-21-11-02-82-21-30-3
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-24-01-10-21-00-34-01-20-01-37-01-01-01-14-0

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 29
Datum Środa, 19 Czerwiec 2019r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Budowlani Jazowsko
Budowlani JazowskoTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 28 69
2 Hart 28 68
3 Korzenna 28 61
4 Zyndram 28 53
5 Grybovia 28 50
6 Dunajec 28 43
7 Zawisza 28 37
8 Victoria 28 37
9 Górka 28 33
10 Helena 28 31
11 Świniarsko 28 30
12 Mszalnica 28 29
13 Amator 28 28
14 Ubiad 28 22
15 Biegonice 28 21
16 Budowlani 28 16