Liga Okręgowa 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Gród Podegrodzie KS Tymbark Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Słopnice Hart Tęgoborze LKS Szaflary Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa Dunajec Nowy Sącz Turbacz Mszana Dolna Orkan Szczyrzyc Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Płomień Limanowa
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-22-10-20-11-43-21-45-11-03-01-10-23-11-00-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa1-20-11-50-31-50-21-00-21-03-01-60-00-03-62-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie5-02-10-15-13-20-01-13-21-15-12-12-20-15-3
Skład Zespołu KS Tymbark1-15-23-01-24-00-24-21-25-12-13-02-10-02-11-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-22-12-00-20-00-11-40-10-12-00-62-11-13-03-1
Skład Zespołu Sokół Słopnice4-10-38-00-42-12-12-10-32-11-11-41-73-11-11-3
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-32-04-20-10-11-01-21-20-42-01-20-12-31-40-2
Skład Zespołu LKS Szaflary4-12-25-03-27-22-18-12-04-34-13-02-42-14-01-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna0-12-22-20-42-15-10-03-11-45-02-21-22-12-31-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa3-02-02-11-13-02-12-32-11-04-13-22-21-04-25-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz4-15-30-10-75-30-20-32-51-12-82-31-11-02-30-2
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-13-03-2
2-1
4-23-12-41-33-53-01-03-01-02-27-37-2
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc4-11-02-01-16-04-03-01-11-01-27-11-03-12-44-2
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-07-15-11-24-02-02-11-21-02-24-11-40-32-23-3
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica1-03-02-11-41-00-34-13-23-21-11-02-82-21-30-3
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-24-01-10-21-00-34-01-20-01-37-01-01-01-14-0

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 20
Datum Środa, 16 Czerwiec 2021r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 26 60
2 Kolejarz 25 59
3 Łosoś 25 52
4 Gród 24 50
5 Zagórzany 25 50
6 Hart 25 38
7 Kobylanka 26 36
8 Zyndram 25 34
9 Sokół 24 32
10 Helena 26 32
11 Uście 25 31
12 Podhalanin 26 21
13 Zawisza 25 21
14 Łużna 25 20
15 Korzenna 26 19
16 Grybovia 26 15