I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Poprad Rytro Hart Tęgoborze Barciczanka Barcice Sokół Stary Sącz  Nawoj Nawojowa Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże Helena Nowy Sącz LUKS Hańczowa KS Ropa
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-42-02-13-08-32-03-23-02-110-02-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-52-03-16-20-34-01-21-43-111-02-3
Skład Zespołu Poprad Rytro4-02-10-34-21-20-02-33-22-32-13-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze4-22-41-00-02-02-36-02-22-44-13-1
Skład Zespołu Barciczanka Barcice3-10-31-31-41-00-10-61-20-45-44-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-10-32-04-32-22-11-12-25-014-11-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa0-21-33-03-11-13-00-52-21-23-10-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-27-30-13-01-74-01-21-07-23-24-1
Skład Zespołu Kolejarz Stróże0-33-04-03-21-14-41-46-32-14-00-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-23-26-11-03-01-42-40-13-03-00-0
Skład Zespołu LUKS Hańczowa0-31-24-12-43-01-61-90-33-103-92-3
Skład Zespołu KS Ropa2-52-31-00-31-00-12-20-13-31-215-0

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 11 26
2 Korzenna 10 25
3 Sokół 11 23
4 Kolejarz 11 22
5 Gród 11 20
6 Grybovia 11 17
7 Hart 10 13
8 Helena 10 12
9 Skalnik 9 6
10 Poprad M. 7 5
11 Poprad R. 9 3
12 Bobowa 10 0