I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Poprad Rytro Hart Tęgoborze Barciczanka Barcice Sokół Stary Sącz  Nawoj Nawojowa Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże Helena Nowy Sącz LUKS Hańczowa KS Ropa
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-42-02-13-08-32-03-23-02-110-02-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-52-03-16-20-34-01-21-43-111-02-3
Skład Zespołu Poprad Rytro4-02-10-34-21-20-02-33-22-32-13-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze4-22-41-00-02-02-36-02-22-44-13-1
Skład Zespołu Barciczanka Barcice3-10-31-31-41-00-10-61-20-45-44-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-10-32-04-32-22-11-12-25-014-11-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa0-21-33-03-11-13-00-52-21-23-10-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-27-30-13-01-74-01-21-07-23-24-1
Skład Zespołu Kolejarz Stróże0-33-04-03-21-14-41-46-32-14-00-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-23-26-11-03-01-42-40-13-03-00-0
Skład Zespołu LUKS Hańczowa0-31-24-12-43-01-61-90-33-103-92-3
Skład Zespołu KS Ropa2-52-31-00-31-00-12-20-13-31-215-0

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 22
Datum Wtorek, 29 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 19 41
2 Glinik 19 38
3 Grybovia 18 36
4 Sokół 18 35
5 Kolejarz 18 31
6 Gród 18 30
7 Hart 18 26
8 Helena 17 20
9 Poprad M. 16 18
10 Skalnik 18 15
11 Poprad R. 19 13
12 Bobowa 20 8