I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Poprad Rytro Hart Tęgoborze Barciczanka Barcice Sokół Stary Sącz  Nawoj Nawojowa Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże Helena Nowy Sącz LUKS Hańczowa KS Ropa
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-42-02-13-08-32-03-23-02-110-02-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-52-03-16-20-34-01-21-43-111-02-3
Skład Zespołu Poprad Rytro4-02-10-34-21-20-02-33-22-32-13-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze4-22-41-00-02-02-36-02-22-44-13-1
Skład Zespołu Barciczanka Barcice3-10-31-31-41-00-10-61-20-45-44-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-10-32-04-32-22-11-12-25-014-11-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa0-21-33-03-11-13-00-52-21-23-10-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-27-30-13-01-74-01-21-07-23-24-1
Skład Zespołu Kolejarz Stróże0-33-04-03-21-14-41-46-32-14-00-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-23-26-11-03-01-42-40-13-03-00-0
Skład Zespołu LUKS Hańczowa0-31-24-12-43-01-61-90-33-103-92-3
Skład Zespołu KS Ropa2-52-31-00-31-00-12-20-13-31-215-0

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 19
Datum Sobota, 27 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Muszyna
Poprad MuszynaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Grybovia 16 37
2 Korzenna 16 36
3 Sokół 15 35
4 Gród 15 31
5 Glinik 15 30
6 Poprad M. 15 23
7 Poprad R. 14 21
8 Skalnik 14 19
9 Hart 14 17
10 Kolejarz 15 14
11 Świniarsko 14 11
12 Helena 16 6
13 Wicher 15 4