I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Poprad Rytro Hart Tęgoborze Barciczanka Barcice Sokół Stary Sącz  Nawoj Nawojowa Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże Helena Nowy Sącz LUKS Hańczowa KS Ropa
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-42-02-13-08-32-03-23-02-110-02-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-52-03-16-20-34-01-21-43-111-02-3
Skład Zespołu Poprad Rytro4-02-10-34-21-20-02-33-22-32-13-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze4-22-41-00-02-02-36-02-22-44-13-1
Skład Zespołu Barciczanka Barcice3-10-31-31-41-00-10-61-20-45-44-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-10-32-04-32-22-11-12-25-014-11-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa0-21-33-03-11-13-00-52-21-23-10-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-27-30-13-01-74-01-21-07-23-24-1
Skład Zespołu Kolejarz Stróże0-33-04-03-21-14-41-46-32-14-00-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-23-26-11-03-01-42-40-13-03-00-0
Skład Zespołu LUKS Hańczowa0-31-24-12-43-01-61-90-33-103-92-3
Skład Zespołu KS Ropa2-52-31-00-31-00-12-20-13-31-215-0

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 12 36
2 Sokół 13 31
3 Korzenna 13 28
4 Grybovia 13 23
5 Gród 12 20
6 Zyndram 13 20
7 AP Respect 11 18
8 Kolejarz 12 13
9 Poprad M. 12 13
10 Korona Beskidu 12 12
11 Podhalanin 13 11
12 Skalnik 10 7
13 Hart 10 7
14 Helena 12 4