I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Poprad Rytro Hart Tęgoborze Barciczanka Barcice Sokół Stary Sącz  Nawoj Nawojowa Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże Helena Nowy Sącz LUKS Hańczowa KS Ropa
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-42-02-13-08-32-03-23-02-110-02-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-52-03-16-20-34-01-21-43-111-02-3
Skład Zespołu Poprad Rytro4-02-10-34-21-20-02-33-22-32-13-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze4-22-41-00-02-02-36-02-22-44-13-1
Skład Zespołu Barciczanka Barcice3-10-31-31-41-00-10-61-20-45-44-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-10-32-04-32-22-11-12-25-014-11-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa0-21-33-03-11-13-00-52-21-23-10-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-27-30-13-01-74-01-21-07-23-24-1
Skład Zespołu Kolejarz Stróże0-33-04-03-21-14-41-46-32-14-00-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-23-26-11-03-01-42-40-13-03-00-0
Skład Zespołu LUKS Hańczowa0-31-24-12-43-01-61-90-33-103-92-3
Skład Zespołu KS Ropa2-52-31-00-31-00-12-20-13-31-215-0

Plan J.Starszych

Mecz - Młodziki II Liga:          Korzenna - Glinik 17:00
Piątek - 30 Wrzesień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 16:00!


Mecz - Juniorzy Regionalna: Jarmuta - Korzenna 10:00
Sobota - 01 Październik 2022

Wyjazd: 7:30!


Mecz - Młodziki II Liga:       Aserek I - Korzenna 17:00
Piątek - 07 Październik 2022

Wyjazd: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS

Liga Regionalna - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2022/2023 - Kolejka 7
Datum Sobota, 01 Październik 2022r. Beginn Godzina: 10:00
Jarmuta Szczawnica
Jarmuta SzczawnicaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Podhale 5 10
2 Szaflary 6 10
3 Korzenna 3 9
4 Orawa 3 7
5 Wiatr 4 6
6 Wisła 3 5
7 Sokół 4 4
8 Nawoj 4 3
9 Jarmuta 4 1
10 Grybovia 0 0
11 Jordan 4 0