Liga Regionalna - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2021/2022
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Zyndram Łącko Sokół Stary Sącz Orkan Raba Wyżna Sokół Słopnice Glinik Gorlice Moszczanka Moszczenica LKS Szaflary Wisła Czarny Dunajec Uran Łukowica
Skład Zespołu ULKS Korzenna8-44-06-47-00-55-00-16-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko0-80-33-17-03-73-12-31-13-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-23-06-08-12-37-15-04-2
Skład Zespołu Orkan Raba Wyżna2-32-11-63-03-60-61-9
Skład Zespołu Sokół Słopnice0-31-21-23-21-43-23-00-5
Skład Zespołu Glinik Gorlice1-13-04-19-03-03-03-01-23-0
Skład Zespołu Moszczanka Moszczenica0-45-24-40-43-2
Skład Zespołu LKS Szaflary4-33-11-02-23-52-40-33-0
Skład Zespołu Wisła Czarny Dunajec1-05-13-06-21-32-21-2
Skład Zespołu Uran Łukowica0-53-41-51-7

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca! Juniorzy ULKS liderami tabeli!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 9 27
2 Podhale 9 22
3 Wisła 9 17
4 Orawa 9 13
5 Jordan 9 12
6 Nawoj 9 10
7 Wiatr 9 10
8 Szaflary 9 10
9 Sokół 9 7
10 Jarmuta 9 1