Liga Regionalna - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2021/2022
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Zyndram Łącko Sokół Stary Sącz Orkan Raba Wyżna Sokół Słopnice Glinik Gorlice Moszczanka Moszczenica LKS Szaflary Wisła Czarny Dunajec Uran Łukowica
Skład Zespołu ULKS Korzenna8-44-06-47-00-55-00-16-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko0-80-33-17-03-73-12-31-13-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-23-06-08-12-37-15-04-2
Skład Zespołu Orkan Raba Wyżna2-32-11-63-03-60-61-9
Skład Zespołu Sokół Słopnice0-31-21-23-21-43-23-00-5
Skład Zespołu Glinik Gorlice1-13-04-19-03-03-03-01-23-0
Skład Zespołu Moszczanka Moszczenica0-45-24-40-43-2
Skład Zespołu LKS Szaflary4-33-11-02-23-52-40-33-0
Skład Zespołu Wisła Czarny Dunajec1-05-13-06-21-32-21-2
Skład Zespołu Uran Łukowica0-53-41-51-7

Najbliższy mecz JS

Małopolska Liga - Juniorzy starsi 2023/2024 - Kolejka 28
Datum Sobota, 15 Czerwiec 2024r. Beginn Godzina: 11:00
Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela JS U-19

# Druzyna M Pkt
1 Garbarnia 27 64
2 Limanovia 26 49
3 Wieczysta 27 46
4 Bruk-Bet 27 43
5 Dunajec 27 42
6 Glinik 27 36
7 Podhale 26 35
8 Unia 27 33
9 Kalwarianka 26 32
10 Korzenna 27 31
11 Górnik 27 28
12 Wolania 27 27
13 Pogoń 26 20
14 Profi 27 15
15 Hutnik 15 0
16 Puszcza 15 0