I liga - Gorlice - Młodziki 2022/2023 - WIOSNA
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Gorlice - Młodziki 2022/2023 - WIOSNA

Kolejka 1

Piątek, 31.03.2023
17:00 Glinik Gorlice 0 - 1 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
17:00 KS Bobowa 0 - 11 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 5 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 1

Wtorek, 11.04.2023
17:00 Beskidzka AP 5 - 0 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 06.04.2023
17:30 Aserekteam Gorlice 4 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
17:30 Podhalanin Biecz 3 - 2 Beskidzka AP Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 2 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 24.04.2023
17:30 ULKS Korzenna 19 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 12.04.2023
17:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 3

Czwartek, 13.04.2023
17:30 Beskidzka AP 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Piątek, 14.04.2023
17:00 KS Bobowa 1 - 4 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 0 - 3 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 4

Piątek, 21.04.2023
16:30 Aserekteam Gorlice 1 - 2 Podhalanin Biecz Raport meczowy
16:30 ULKS Korzenna 9 - 0 LKS Łużna Raport meczowy
16:30 Glinik Gorlice 0 - 4 Beskidzka AP Raport meczowy
16:30 KS Bobowa 4 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 5

Czwartek, 27.04.2023
17:00 Beskidzka AP 7 - 2 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 5

Piątek, 28.04.2023
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 3 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 2 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Piątek, 05.05.2023
17:30 Aserekteam Gorlice 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 0 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:30 KS Bobowa 5 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 8 Beskidzka AP Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 08.05.2023
17:00 ULKS Korzenna 7 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 7

Piątek, 12.05.2023
17:00 Beskidzka AP 2 - 3 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 6 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 9 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 8

Piątek, 19.05.2023
16:30 ULKS Korzenna 8 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 Aserekteam Gorlice 4 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 11 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 0 - 14 Beskidzka AP Raport meczowy

Kolejka 9

Piątek, 26.05.2023
16:30 Orzeł Wojnarowa 0 - 10 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 4 - 6 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
17:00 Beskidzka AP 1 - 2 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 KS Bobowa 4 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 10

Czwartek, 01.06.2023
18:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Beskidzka AP Raport meczowy

Kolejka 10

Piątek, 02.06.2023
17:00 Aserekteam Gorlice 5 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 14 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 3 - 0 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 11

Piątek, 09.06.2023
17:00 Podhalanin Biecz 1 - 4 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 0 - 16 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Beskidzka AP 1 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 4 - 2 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 12

Piątek, 16.06.2023
17:00 Aserekteam Gorlice 7 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 KS Bobowa 0 - 7 Beskidzka AP Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 4 - 3 LKS Łużna Raport meczowy
18:45 ULKS Korzenna 6 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 13

Piątek, 23.06.2023
17:00 Podhalanin Biecz 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 2 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 Beskidzka AP 7 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Aserekteam Gorlice Raport meczowy

Kolejka 14

Piątek, 30.06.2023
17:00 Aserekteam Gorlice 7 - 0 Beskidzka AP Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 5 LKS Łużna Raport meczowy
17:00 KS Bobowa 1 - 4 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 10 27
2 Sokół 10 22
3 Biegoniczanka 10 22
4 Dunajec II 10 20
5 Poprad R. 10 18
6 Barciczanka 10 12
7 Mineralni 10 12
8 Świniarsko 10 10
9 Kolejarz 10 7
10 Chruślice 10 6
11 Zyndram 10 3