Liga Okręgowa 2023/2024
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2023/2024

Kolejka 1

Niedziela, 13.08.2023
11:00 Zawisza Rożnów 4 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 KS Ropa 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Amator Paszyn 0 - 3 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 20.08.2023
11:00 Skalnik Kamionka W. 2 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 3 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 7 - 1 KS Ropa Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 1 - 4 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:30 LKS Zagórzany 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 27.08.2023
11:00 Zawisza Rożnów 1 - 3 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
11:00 KS Ropa 1 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 0 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 LKS Zagórzany 5 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 02.09.2023
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 03.09.2023
11:00 Skalnik Kamionka W. 2 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 1 - 5 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 5 - 0 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 10.09.2023
11:00 LKS Zagórzany 2 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 KS Ropa 0 - 3 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 2 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 3 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 17.09.2023
11:00 Skalnik Kamionka W. 2 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 5 - 5 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 4 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 KS Ropa 0 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 24.09.2023
11:00 Poprad Rytro 1 - 0 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 2 KS Ropa Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 2 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 LKS Zagórzany 4 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 30.09.2023
11:00 Skalnik Kamionka W. 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Zawisza Rożnów 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 01.10.2023
11:00 KS Ropa 1 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 1 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 08.10.2023
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 8 - 0 KS Ropa Raport meczowy
11:00 LKS Zagórzany 0 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 08.11.2023
11:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 15.10.2023
11:00 Skalnik Kamionka W. 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 1 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 1 - 3 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 0 - 3 KS Ropa Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 21.10.2023
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 3 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 22.10.2023
11:00 ULKS Korzenna 7 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 3 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 LKS Zagórzany 10 - 0 KS Ropa Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 3 - 4 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 8 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 28.10.2023
11:00 Skalnik Kamionka W. 5 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 KS Ropa 2 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 2 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 29.10.2023
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 04.11.2023
11:00 Zyndram Łącko 0 - 4 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Zagórzany 6 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 6 - 0 KS Ropa Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 05.11.2023
11:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Zagórzany 13 33
2 Gród 13 31
3 Skalnik 13 28
4 Poprad R. 13 26
5 Hart 13 24
6 Zawisza 13 19
7 Kobylanka 13 18
8 Łosoś 13 16
9 Biegonice 13 16
10 Korzenna 13 15
11 Sokół 13 12
12 Zyndram 13 8
13 Ropa 13 7
14 Amator 13 6