Liga Regionalna - Juniorzy starsi 2022/2023 |
Terminarz i wyniki ligi: ULKS Korzenna |
Sobota, 05.11.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Sokół Stary Sącz | 2 - 4 | ULKS Korzenna |
Sobota, 27.08.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | ULKS Korzenna | 8 - 5 | LKS Szaflary |
Sobota, 10.09.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | ULKS Korzenna | 6 - 2 | NKP Podhale Nowy Targ |
Niedziela, 13.11.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Wisła Czarny Dunajec | 4 - 5 | ULKS Korzenna |
Sobota, 24.09.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | ULKS Korzenna | 6 - 2 | Nawoj Nawojowa |
Sobota, 01.10.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Jarmuta Szczawnica | 1 - 3 | ULKS Korzenna |
Sobota, 15.10.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | ULKS Korzenna | 4 - 1 | Jordan Jordanów |
Sobota, 22.10.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Orawa Jabłonka | 0 - 5 | ULKS Korzenna |
Sobota, 29.10.2022 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | ULKS Korzenna | 3 - 0 | Wiatr Ludźmierz |
Środa, 12.04.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | ULKS Korzenna | 2 - 1 | Sokół Stary Sącz |
Sobota, 22.04.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | LKS Szaflary | 1 - 3 | ULKS Korzenna |
Sobota, 06.05.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | NKP Podhale Nowy Targ | 0 - 6 | ULKS Korzenna |
Środa, 21.06.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | ULKS Korzenna | 7 - 1 | Wisła Czarny Dunajec |
Sobota, 20.05.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Nawoj Nawojowa | 0 - 2 | ULKS Korzenna |
Środa, 14.06.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | ULKS Korzenna | 15 - 1 | Jarmuta Szczawnica |
Sobota, 10.06.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Jordan Jordanów | 1 - 4 | ULKS Korzenna |
Piątek, 16.06.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | ULKS Korzenna | 7 - 1 | Orawa Jabłonka |
Sobota, 24.06.2023 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Wiatr Ludźmierz | 0 - 3 | ULKS Korzenna |
Piątek, 19 Kwiecień 2024r. Godzina: 14:00 | ||
Wieczysta Kraków |
-:- |
ULKS Korzenna |