Juniorzy starsi

Juniorzy nabierają rozpędu! Tym razem wysoko pokonaliśmy zespół Nawoj Nawojowa na własnym stadionie. Wbrew wynikowi, nie było to wcale łatwe spotkanie. Brawa za skuteczność, dla graczy ULKSu! Za tydzień daleki wyjazd do Szczawnicy, rywalem będzie miejscowa Jarmuta!

Więcej…

Bardzo dobry mecz rozegrali nasi juniorzy, którzy w Korzennej pokonali dziś samo Podhale Nowy Targ. Graliśmy bardzo dobrze w defensywie, nasi obrońcy powstrzymali impas bardzo groźnego rywala, zaś na nasi gracze ofensywni zrobili swoje! Wielkie słowa uznania dziś dla Patryka Wielgusa, to był jego dzień! Mądra, skuteczna gra pozwoliła dziś cieszyć się z niezwykle cennego zwycięstwa! Nasza drużyna z kompletem trzech zwycięstw obejmuje prowadzenie w tabeli Regionalnej Ligi Juniorów Starszych! Brawo drużyna!

Więcej…

Nasi juniorzy starsi pograli dziś ze swoimi kolegami w "hokeja". Dziwny mecz w którym padło bardzo wiele goli. Łatwo wywnioskować, że defensywy w obydwu drużynach zagrały słabo. Był to mimo wszystko pierwszy mecz w tym sezonie więc jeszcze nie wszystko było dopięte na "tip top". Cieszy bardzo dobra postawa naszej drużyny w ofensywie! Za tydzień pojedynek z Grybovią Grybów.

Więcej…

Zapachniało barażami! Zwykle o tej porze w czerwcu w poprzednich sezonach z Orkanem Raba Wyżna graliśmy te najważniejsze mecze... miło było znowu spotkać tą drużynę w Korzennej oraz z ich sympatycznym Trenerem. Niestety dziś był to tylko mecz ligowy, co prawda szalony - jednak ostatni w tym sezonie, który zarówno Orkan jak i Korzenna do super udanych nie mogą zaliczyć. Sezon kończymy na 4 miejscu w Regionalnej Lidze, którą wygrywa Glinik Gorlice i awansuje do MLJS. Dziś po raz ostatni w drużynie juniorów zagrali gracze z rocznika 2003, którzy w juniorach grali aż 4 sezony! Łezka w oku się kręci, dziękujemy tym chłopakom za wszystko! Zarówno M.Hojnor jak K.Kaczmarek oraz kapitan drużyny K.Sarota w tym ostatnim meczu zdobyli po jednej bramce! Przed nami nowy sezon, nowe cele, cieszymy się że do niego przystąpimy z drużyną, która będzie już ograną ekipą w regionalnej lidze! Odpoczynek i wracamy!!!!

Więcej…

Juniorzy z Korzennej pokazali swoją siłę! Nasz młody zespół rozgromił Zyndaram Łącko aż 8:0. Podczas tego meczu, momentami mocno padał deszcz - co ewidentnie dodało polotu naszym graczom, którzy na mokrej murawie w Łącku czuli się jak ryba w wodzie! Brawo za super mecz! Był to przed ostatni mecz tego sezonu! Już w sobotę ostatnie starcie, w Korzennej zmierzymy się z Orkanem Raba Wyżna!

Więcej…

Juniorzy zwyciężają w meczu z Szaflarami, których pokonaliśmy dziś łatwo i przyjemnie. Warto dodać, że dziś nie mogliśmy liczyć na kilku ważnych naszych graczy. Szanse dostali Ci, którzy często zaczynali na rezerwie. Za tydzień czeka nas wyjazdowa potyczka z liderem, w niedzielne popołudnie udamy się do Gorlic na mecz z Glinikiem. 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1