Juniorzy starsi

Nasi juniorzy zakończyli rundę jesienną okazałym zwycięstwem! Na własnym boisku pokonaliśmy Uran Łukowica chociaż do przerwy pachniało sensacją. Brawo za dobrą drugą połowę tego meczu w której pokazaliśmy swoją moc! Przed nami teraz zasłużony odpoczynek na ligowych boiskach w lidze juniorów spotkamy się dopiero na wiosnę! 

Więcej…

Juniorzy starsi ULKSu Korzenna przegrała w swoim kolejnym meczu wyjazdowym w Czarnym Dunajcu. Mimo, iż prowadziliśmy grę przez cały mecz to nasi rywale zdobyli jedynego decydującego gola, który padł z rzutu wolnego. Szkoda, bo mogliśmy pozostać w ścisłej czołówce ligi, a tak to na wiosnę będziemy atakować swoich rywali z niższej pozycji! Tuż przed zasłużonym odpoczynkiem w przyszłą sobotę ostatni mecz ligowy - rywalem będzie Uran Łukowica.

Więcej…

Nasi trampkarze zwyciężają ważny mecz w kontekście układu końcowej tabeli w regionalnej lidze. Zwyciężyliśmy dziś na bardzo wąskim, urągającym gospodarzom praktycznie nie nadającym się do gry bocznym boisku na Dunajcu w Nowym Sączu. No cóż REGIONALNA Liga :) :). Dwa gole zdobył niezawodny tego dnia – nasz bohater Mateusz Kiełbasa! Brawo dla niego i dla całej drużyny za dobrą postawę!

Więcej…

Niepokonany jak dotąd Sokół Stary Sącz przegrywa w Korzennej! Świetne zagrali dziś nasi juniorzy, którzy nie dali żadnych szans najlepszej jak dotąd drużynie w naszej lidze! Po dwóch golach Patryka Wielgusa i dwóch Macieja Chronowskiego zgarnęliśmy dziś 3 punkty! Warto odnotować, kapitalny występ naszego bramkarza Łukasza Jamroza oraz całej drużyny! Brawooooooooo! 

Więcej…

Juniorzy ULKS Korzenna przegrywają swój wyjazdowy mecz w odległych Szaflarach. Mimo starań i stworzeniu sobie wielu okazji nie zdołaliśmy pokonać swojego rywala. Braki kadrowe tego dnia dały się we znaki, pojechaliśmy bowiem do Szaflar bez 3 podstawowych graczy. Walczymy dalej, do końca rundy jeszcze wiele szans na zdobycie punktów!

Więcej…

Pierwszy raz w tym sezonie nasi juniorzy starsi musieli uznać wyższość swojego rywala. Gorzka porażka w której wcale tak wysoko nie powinniśmy przegrać, mimo iż rywal był zdecydowanie lepszy tego dnia. Bardzo dobra lekcja dla naszych graczy, wyciągamy wnioski i walczymy dalej! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1