Juniorzy starsi

Nasi juniorzy zakończyli swoje zmaganie w I Lidze w tym sezonie! W swoim ostatnim meczu, zremisowali 2:2 z Zyndramem Łącko. Kończymy ligę na 4 miejscu w tabeli, ale z apetytem na wyższe miejsce w przyszłym sezonie, bo na to nas na pewno stać! Dziękujemy za cały wyczerpujący sezon! 

Więcej…

Kolejne zwycięstwo zanotowali również nasi juniorzy! W swoim przedostatnim meczu w tym sezonie pokonali pewno rywala z Biecza, na którym z nawiązką zrewanżowaliśmy się za jesienną porażkę! Cieszy czyste konto naszego bramkarza oraz możliwość gry graczy, którzy w tym sezonie grali mniej! Kolejni nasi młodzi gracze zadebiutowali w drużynie juniorów! Ostatni mecz ligi w najbliższą środę z Zyndramem Łącko!

Więcej…

Solidnie zagrali nasi juniorzy w kolejnym swoim meczu! Pokonaliśmy Kolejarz Stróże, czyli drużynę która jest wyżej od nas w tabeli. Rywalowi zaaplikowaliśmy aż 5 goli! Był to ciekawy i zacięty mecz, zakończony naszym przekonywującym zwycięstwem na który czekaliśmy długo! Brawo dla całej drużyny za dobrą postawę!

Więcej…

Bardzo ostry mecz, głównie za sprawą graczy gospodarzy rozegrali dziś nasi juniorzy w Łososienie. Nie dość, że nie udało się zdobyć pełnej puli w starciu z Łososiem, to jeszcze okpiliśmy to wszystko kilkoma kontuzjami. Szkoda tego meczu, bowiem piłkarską przewyższaliśmy rywala o klasę, niestety sporo zmarnowanych okazji, które się zemściły. Tak to w piłce bywa! Wrócicie silniejsi!

Więcej…

Juniorzy ULKSu Korzenna pokazali się dziś z niezłej strony, pokonując  wyraźnie swojego rywala z Tęgoborzy. Niezwykle cieszy zero straconych goli i zdobytych aż trzy – dwie z nich zdobył Krzysztof Kubiak! Liczymy, że równie dobrze zaprezentujemy się już za tydzień!

Więcej…

Bardzo kiepsko rozpoczęli nasi juniorzy swoją rundę rewanżową sezonu 2020/2021. Co prawda rywalizowaliśmy z najlepszą drużyną tej ligi Grybovią Grybów, jednak styl w jakim odnieśliśmy porażkę jest troszkę zawstydzający. Miejmy nadzieje, że teraz już będzie tylko lepiej i odkujemy się na pozostałych rywalach. 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1