Juniorzy starsi

   Zakończył się projekt ULKS Korzenna kopalnią młodych talentów, który realizowaliśmy dzięki pozyskanym środków w ramach konkursu "Sportowe SĄDECKIE - edycja 2024". Nasz klub zakupił piłki o wartości 1000zł oraz z tych funduszy w wysokości 6000zł opłaciliśmy przejazdy na mecze naszych juniorów m.in. mecze ligi wojewódzkiej do Krakowa (stadion Pogoń, Wieczysta), Ochojno (mecz z Profi Kraków), Nieciecza (mecz z Bruk-Bet), Wola Rzędzińska (mecz z Wolanią), Nowy Targ (mecz z Podhalem), Gorlice (mecz z Glinikiem). 

Więcej…

Tak jest! Pozostajemy dalej "przy życiu" jeśli chodzi o utrzymanie drużyny U-19 w MLJS! Wygrywamy z Górnikiem Wieliczka, który po dzisiejszym meczu ostatecznie spadł z ligi! Dzisiejszy mecz to prawdziwy dreszczowiec, kiedy się już wydawało, że wygramy to trudne spotkanie, tracimy bramkę - remis oznaczał spadek z ligi obydwu drużyn! Na nasze szczęście w doliczonym czasie trafiamy aż dwie niezwykle ważne bramki! Nasze nadzieje odżyły! Za tydzień ostatni mecz w tym sezonie, aby się utrzymać musimy wygrać z Glinikiem, który już zapewnił sobie utrzymanie. Liczyć musimy również na dobre dla nas wyniki innych meczy! Trzymajmy kciuki! Dziękujemy za walkę! Korzenna walczy do końca!

Więcej…

Walczymy dalej! Juniorzy starsi wygrywają niezwykle ważny mecz w MLJS! Pokonujemy na własnym stadionie Kalwariankę Kalwaria Zebrzydowska!  Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu! Strzeliliśmy aż 4 bramki i to bez naszego najlepszego strzelca sezonu - Patryka Wielgusa.  Szacunek dla całej drużyny oraz Trenera Konrada za tak okazałe zwycięstwo! Za tydzień w sobotę kolejny mecz w Korzennej, podejmować będziemy drużynę Górnika Wieliczka! 

Więcej…

Seniorzy remisują mecz z Sokołem Stary Sącz! Zagraliśmy tego dnia słabiej niż w poprzednim meczu. Chyba odczuwaliśmy jeszcze w nogach zmęczenie, które pojawiło się po niedzielnym spotkaniu z Rytrem. Pierwsza połowa dla Sokoła, druga zdecydowanie dla Korzennej. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, aczkolwiek obydwie drużyny miały szansę zdobyć tego trzeciego gola, który mógłby decydować o zwycięstwie.  Bardzo dziękujemy Sokołowi za fajny mecz! Za kilka dni spotkanie w Korzennej, naszym rywalem będzie Biegoniczanka Nowy Sącz! 

Więcej…

Juniorzy starsi U-19 po bardzo dobrym meczu w ich wykonaniu przegrywają z Limanovią, która tego dnia nie zasłużyła na zwycięstwo! Niestety taka jest piłka i tutaj liczy się to, kto więcej zdobył goli. Niestety w tym elemencie byliśmy słabsi. Ciekawostką jest, że wszystkie gole decydujące wpadły w doliczonym czasie pierwszej połowy. Za tydzień kolejny mecz, tym razem w Korzennej podejmować będziemy Kalwariankę Kalwaria Zabrzydowska!

Więcej…

Juniorzy starsi U-19 walczą dzielnie o utrzymanie w MLJS! Wygrywamy w Krakowie na stadionie Pogonii Kraków! Zagraliśmy dobrze, aczkolwiek pod koniec meczu, kiedy z boiska zszedł kontuzjowany Patryk Wielgus pojawiła się ogromna nerwówka! Wspomniany kapitan Wielgus zdobył w tym meczu wszystkie trzy bramki! Brawo dla całej dzielniej drużyny i Trenera Konrada! Za tydzień kolejny ważny mecz, niestety znów wyjazdowy! Jedziemy do Nowego Targu na pojedynek z sąsiadem z tabeli Podhalem Nowy Targ. 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Tabela JS U-19

# Druzyna M Pkt
1 Garbarnia 27 64
2 Limanovia 26 49
3 Wieczysta 27 46
4 Bruk-Bet 27 43
5 Dunajec 27 42
6 Glinik 27 36
7 Podhale 26 35
8 Unia 27 33
9 Kalwarianka 26 32
10 Korzenna 27 31
11 Górnik 27 28
12 Wolania 27 27
13 Pogoń 26 20
14 Profi 27 15
15 Hutnik 15 0
16 Puszcza 15 0