Juniorzy młodsi

Stało się! Juniorzy młodsi wygrywają swoją ligę! Mistrzostwo zapewniliśmy sobie w bezpośrednim starciu z KS Ropą, która mimo tego, że ma do rozegrania jeszcze 2 mecze to już nas nie wyprzedzi! Mecz z KS Ropa był pasjonujący! Stał na wysokim poziomie sportowym! Padło wiele bramek w tym kilka pięknych! Obydwie drużyny grały bardzo ambitnie, spotkanie było wyrównane ale ciut lepsza okazała się Korzenna, która w końcówce meczu zdobyła dwie bramki! Brawo za wzorową postawę w tym meczu dla naszej całej drużyny i w cały sezonie w którym nie przegraliśmy meczu!  Jest to historyczny sukces naszej nowo powstałej drużyny, który zostanie zapamiętany na długo! Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników oraz Trenerów! Dziękujemy Klub Sportowy Ropa za mecz! Do tego sukcesu jeszcze wrócimy!

Więcej…

Nasza ekipa juniorów młodszych zwyciężyła mecz w Brunarach. Po niepewnej pierwszej połowie, w drugiej pokazaliśmy się ze świetnej strony rozwalając rywala na łopatki! Kolejnego hattricka zdobył niezawodny Kacper Olech! Brawo za walkę dla wszystkich naszych graczy! W kolejnym meczu rozgramy z KS Ropą, będzie to niezwykle istotny mecz dla naszej drużyny, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała!

Więcej…

Juniorzy młodsi podtrzymują swoją dobrą passę i wygrywają kolejne spotkanie! We wtorkowe popołudnie graliśmy w Bieczu, w miejscu gdzie gra się nam niezwykle trudno!  Jednak nasz zespół dał rade, mimo pewnych trudności! Zdobyliśmy w końcówce meczu jedną bramkę, która pozwoliła cieszyć się ze zwycięstwa!  Autorem trafienia Kuba Zwolenik, który już nie pierwszy raz w tym sezonie strzela niezwykle ważnego gola! Brawo za walkę dla całej ekipy! Za kilka dni mecz z Białą! 

Więcej…

Juniorzy młodsi z kolejnym  zwycięstwem w swojej lidze! Tym razem pokonali przekonywująco LKS Szymbark. W dalszym ciągu jesteśmy jedyną nie pokonaną jak dotąd ekipą! Dziś mimo słabszego składu graliśmy naprawdę dobrze o czym świadczy wynik. Cieszy powrót do drużyny szybciej niż przypuszczaliśmy Szymona Zielenia! Już we wtorek pojedynek z Podhalaninem w Bieczu! 

Więcej…

Zwyciężamy w meczu na szczycie ligi juniorów młodszych z Glinikiem Gorlice! Niezwykle szybki mecz, stojący na naprawdę niezłym poziomie można było zobaczyć na stadionie w Korzennej! O zwycięstwie zadecydowała nasza pierwsza połowa w której to strzeliliśmy aż trzy gole, dobrze dysponowanemu rywalowi W drugiej części gry Glinik przeważał, zdobył dwa gole po rzutach karnych, jednak nie zdołał wyrównać. Graliśmy bardzo ambitnie i bezpiecznie do samego końca meczu - dzięki temu wygraliśmy! Brawo dla całej drużyny łącznie z Trenerem! 

Więcej…

Juniorzy młodsi U-17 rozpoczęli swoją rundę rewanżową sezonu 2023/2024! Późno jak na start pozostałych rozgrywek - ale doczekaliśmy się! W swoim pierwszym meczu graliśmy w Wójtowej, na ciężkim terenie co później udowodnił mecz. Rywal grał skutecznie, twardo, bezpardonowo.  Spotkanie udało się wygrać rzutem na taśmę, w doliczonym czasie gry, rzut karny dla naszej drużyny fantastycznie wykorzystał Szymon Gargas. Niestety w samej końcówce meczu, tuż przed rzutem karnym fatalnej kontuzji nabawił się jeden z wyróżniających się naszych zawodników Szymon Zieleń.  Został on brutalnie sfaulowany przez jednego z graczy Wójtowej. Diagnoza złamana kość przyśrodkowa stopy i gips przez 6 tygodni to może oznaczać koniec rundy dla naszego zawodnika.  Szymon czekamy na szybki powrót do zdrowia! Jeszcze w tej rundzie! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Najbliższy mecz JM


Wszystkie mecze drużyny U-17 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Tabela JM U-17

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 16 46
2 Ropa 16 40
3 Glinik 16 37
4 Brunary 16 25
5 Bodhalanin 16 20
6 Wójtowa 16 16
7 Bystra 16 16
8 Szymbark 16 9
9 Śnietnica 16 3