Juniorzy młodsi

Juniorzy młodsi wygrywają swój mecz w Szymbarku! Było to łatwe spotkanie rozgrywane w trudnych warunkach, na nierównym i grząskim boisku, gdzie nie trudno o kontuzję! Najważniejsze jednak, że nikt nie nabawił się urazu i wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy do Korzennej! Zadowoleni, ponieważ wynik jaki wykręciliśmy dał nam wiele radości jaki i cały ten mecz! Brawo dla chłopaków za kolejny komplet punktów!

Więcej…

We wtorkowe popołudnie rozegraliśmy dwa mecze! Juniorzy młodsi zwyciężyli 3:0 z LKS Wójtowa, zaś młodziki ulegli w Kwiatonowicach 4:0 drużynie Aserekteam. Starsza ekipa rozegrała ciekawy mecz z LKS Wójtowa, był to jednak mecz w którym całkowicie dominowaliśmy. Młodsza drużyna dostała cenną lekcję od klasowego rywala, z którym już nie pierwszy raz przegrywamy na wyjeździe. Dziękujemy za obecność wszystkim naszym graczom!
 

Więcej…

Mamy pierwszą historyczną wygraną Juniorów Młodszych! Dopisujemy pierwsze 3 punkty na nasze konto!mPokonujemy bardzo mocnego rywala - Glinik Gorlice i to jeszcze na wyjeździe! Wygrana cieszy tym bardziej, że "wydarliśmy" ją w samej końcówce tego meczu, gdzie na domiar złego graliśmy w dziesiątkę! Tak się gra do końca! Tak właśnie jak dziś zagrali nasi juniorzy młodsi! Wielkie brawa za walkę do ostatniej sekundy!  Gratulacje dla całej ekipy! We wtorek walczymy z LKS Wójtowa!

Więcej…

To szczęśliwy dzień dla naszego klubu! Juniorzy młodsi po wielu latach, powrócili do regularnych zmagań ligowych! Jak na pierwszy mecz, spisaliśmy się naprawdę dobrze - widać jeszcze brak zgrania i momentami zrozumienia, ale wszystko w swoim czasie! Graliśmy z bardzo dobrym Podhalaninem Biecz z którym zremisowaliśmy to premierowe starcie! Cieszymy się tym bardziej, że dziś mieliśmy do dyspozycji aż 21 graczy, niestety kilku z nich mimo iż byli dyspozycyjnie nie weszli na boisko!  To bardzo dobrze rokuje na przyszłość!  Przed nami jeszcze wiele pięknych chwil i emocji z juniorami młodszymi! Za tydzień czeka nas kolejny fajny mecz - grać będziemy z Glinikiem Gorlice! 

Więcej…

Przyszła kolej teraz na podsumowanie dorobku juniorów młodszych, a więc drużyny której w nowym sezonie niestety nie będzie. Obecna przygoda juniorów młodszych w naszym klubie ma piękne zakończenie. Piękne bo ukraszone świetnym dorobkiem, a co za tym idzie bardzo dobrą pozycją w tabeli! Wszyscy z tego jesteśmy niezwykle zadowoleni i dumni.

Więcej…

Po raz ostatni spotkali się nasi juniorzy młodsi w tym sezonie. W zaległym meczu kończącym rywalizację zwyciężyli nad Dąbrovią Wielgołowy 3:2.  Łatwo nie było, aczkolwiek w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo w tym pojedynku w którym mieliśmy sporą przewagę. Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan JM U-17

Mecz - Juniorzy młodsi I Liga: Korzenna - Brunary 13:00
Sobota - 07 Październik 2023

Zbiórka przedmeczowa: 12:00!


Mecz - Juniorzy młodsi I Liga: Ropa - Korzenna 16:00
Środa - 11 Październik 2023

Wyjazd: 14:30!


Mecz - Juniorzy młodsi I Liga: Korzenna - Śnietnica 15:30
Sobota - 21 Październik 2023

Zbiórka przedmeczowa: 14:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JM

I liga - Gorlice - Juniorzy młodsi 2023/2024 - JESIEŃ - Kolejka 6
Datum Sobota, 07 Październik 2023r. Beginn Godzina: 13:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Biała Brunary
Biała BrunaryTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JM U-17

# Druzyna M Pkt
1 Ropa 4 12
2 Korzenna 4 10
3 Glinik 4 9
4 Bodhalanin 5 7
5 Brunary 4 7
6 Bystra 5 6
7 Szymbark 5 3
8 Śnietnica 5 1
9 Wójtowa 2 0