Seniorzy

Niestety, kolejny raz w tym sezonie seniorzy ULKSu Korzenna muszą uznać wyższość swojego rywala. Tym razem polegliśmy po trzech ciosach zadanych przez Sokół Stary Sącz. Był to trudny mecz w którym zbyt wiele nie mogliśmy wskórać. Rywal wygrał zasłużenie i wywiózł z Korzennej komplet punktów.

Więcej…

Zła passa przerwana! Seniorzy Korzennej podobnie jak wszystkie drużyny młodzieżowe zwyciężyła! Po bardzo trudnym meczu pomonaliśmy LKS Łużna 3:2 na własnym boisku! Szczęście się w końcu do nas uśmiechnęło, kuriozalne bramki padły w pierwszej połowie, kiedy to dwukrotnie do własnej bramki strzelili sobie gracze Łużnej. W końcówce bardzo nerwowo, ale udało się! Oby tak dalej!

Więcej…

Niestety, kolejny raz nasi seniorzy schodzą z boiska pokonani. Tym razem po kiepskiej grze, ulegamy drużynie KS Podhalanin Biecz na ich boisku. Dziś wyglądaliśmy słabo na tle rywala, który był od nas dużo lepszy i zasłużenie zwyciężył. Wielka szkoda, z osiągniętego wyniku, ponieważ był to mecz dla nas bardzo ważny w kontekście układu tabeli.

Więcej…

Mimo dobrej postawy naszych seniorów, kolejny raz nie udało się zapunktować. Znowu graliśmy z potentatem do awansu do IV ligi i znowu wyglądało to bardzo dobrze, aż do ostatnich minut meczu. Mamy nadzieje, że nasza dobra postawa zaprocentuje w końcu w kolejnych naszych meczach. Już 3 maja pojedynek w Bieczu!

Więcej…

Wielki entuzjazm i radość z możliwości powrotu do ligowych meczy został dziś przyćmiony w Łososinie Dolnej! Mimo dobrej naszej gry, prowadzenia przez większość meczu - przegrywany z faworytem tego meczu. Porażka tym bardziej boli, że decydujący gol na 2:1 dla gospodarzy padł po kontrowersjach okolicznościach w ostatniej doliczonej minucie tego meczu. Kolejny raz w tym sezonie w podobny sposób musimy przełknąć ten gorycz porażki.

Więcej…

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl…
…Z okazji Świąt Wielkiej Nocy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha, smacznego jajka, stołu pełnego bazi, pisanek kolorowych i baranków cukrowych oraz mnóstwa wody w dyngusowy poranek, dodatkowo wielu sportowych, a szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!
życzenia składa Zarząd Klubu ULKS Korzenna!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1