Seniorzy

Korzenna nadal nie przegrywa w rozgrywkach pucharowych, awansujemy do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Nowy Sącz. Hart pokonany, na naszej drodze we wrześniu w ćwierćfinałowym meczu stanie Kolejarz Stróże. Cieszy bardzo postawa naszej drużyny, która już w piątek rozpocznie zmagania ligowe. 12 sierpnia inauguracja na stadionie w Korzennej. Rywalem będzie Biegoniczanka.

Więcej…

Bez niespodzianki w Pucharze Polski. Korzenna pokonuje pewnie Orla Ptaszkową. Mecz bez większej historii, gdzie dominowaliśmy w każdym aspekcie od początku do końca. Przed nami za tydzień kolejna runda Pucharu Polski, naszym rywalem będzie Hart Tęgoborze, ekipa z którą kilka tygodni już rywalizowaliśmy w sparingu. Hart pokonał w meczu pucharowym Nawoj, spotkanie w następną niedziele o 11:00 w Tęgoborzy. 

Więcej…

Awansujemy dalej w rozgrywkach Pucharu Polski! W pierwszej rundzie, pokonujemy w pięknym stylu Grybovię Grybów. Cztery gole w tym spotkaniu zdobył niezawodny Konrad Kuzera, któremu trzy razy asystował Patryk Stawiarski. Był to nasz drugi mecz przed startem ligowych zmagań. Za tydzień w kolejnej rundzie PP zmierzymy się na boisku w Cieniawie z miejscowym Orłem Ptaszkowa.  Mecz w niedziele o godzinie 11:00.

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna rozegrali swój pierwszy sparing przygotowujący nas do nowego sezonu w lidze okręgowej.  Skorzystaliśmy z zaproszenia drużyny z Tęgoborzy gdzie na ich stadionie rywalizowaliśmy. Mecz odbywał się w środku tygodnia przez co mieliśmy spore braki kadrowe. Mimo to zaprezentowaliśmy się z dobrej strony zaprezentowaliśmy się całkiem nieźle! W Niedziele mecz Pucharu Polski w Grybowie.

Więcej…

Mamy awans! Po całym wyczerpującym sezonie 2021/2022, po 30 rozegranych meczach, gdzie od początku do końca piastowaliśmy fotel lidera, w ostatniej kolejce ligowej przypieczętowaliśmy pięknym zwycięstwem awans do ligi okręgowej! Na ten sukces pracowało mnóstwo osób i wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować. Wielkie brawa należą się oczywiście zarządowi, całemu sztabowi szkoleniowemu, wszystkim zawodnikom i kibicom. Wspólnie stworzyliśmy ZESPÓŁ seniorów, który jest naszą klubową wizytówką, który przyciągał, który wziął na siebie największe obciążenia i trudy tego sezonu. Obciążenia, które dzięki cierpliwej, regularnej i dobrze wykonywanej pracy pozwalały realizować na boisku marzenia nas wszystkich. Udało się! Szacunek Panowie!

Więcej…

Mecz sezonu za nami! Rekordowo licznie zgromadzona widownia na stadionie w Korzennej nie mogła narzekać na brak emocji w tym spotkaniu! Niestety dla nas, lepszą drużyną w tym pojedynku okazał się Amator Paszyn, który po 47 minutach prowadził już 3:0. Korzenna się nie poddawała i ambitnie walczyła, efektem tego były dwa gole, stworzyliśmy wiele okazji, niestety czasu zabrakło na kolejne… Triumfu z awansu nie udało się przypieczętować dziś przed tak liczną publiką, przed tymi wszystkimi wspaniałymi dziećmi, które kibicowały i towarzyszyły nam od pierwszej do ostatniej minuty! Dziękujemy za obecność! Taki jest sport, taka jest piłka, trzeba cieszyć się kiedy się wygrywa, ale też trzeba umieć przełknąć gorycz porażki. Gratulujemy rywalom. Radość z awansu przekładamy o tydzień, w Witowicach miejmy nadzieję postawimy tą wmarzoną „kropkę nad i”!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1