Seniorzy

Seniorzy ULKS Korzenna grają dalej w Pucharze Polski! Dzięki zwycięstwu nad Budowlanymi Jazowsko za kilka tygodni zmierzymy się w IV rundzie PP z IV ligową drużyną Poprad Muszyna. Dziś w Jazowsku, poza tym że się odbył mecz, który z łatwością wygraliśmy cieszy fakt, że w drużynie seniorów zadebiutowali kolejni młodzi gracze!

Więcej…

To już piąty raz z rzędu kiedy to seniorzy ULKS Korzenna wygrywają swój mecz bez straconego gola! Na specyficznym, wąskim boisku w Powroźniku nie łatwo jest grać na "zero z tył" nam to jednak się udało co jest dużym sukcesem. W końcu przełamał się Daniel Szeliga, który zdobył w tym spotkaniu hat-tricka! Po 5 meczach piastujemy pozycję lidera z 29 bramkami strzelonymi i 0 straconymi! Brawo dla całej drużyny, za kapitalny początek sezonu! 

Więcej…

W meczu na szczycie sądeckiej klasy A - Korzenna pokonała drużynę Orła Ptaszkowa! Waleczna drużyna naszego rywala przyjechała do Korzennej po kolejny komplet punktów, lecz szybko została sprowadzona na ziemię. Z tym faktem niektórzy z szeregów Orła nie mogli się pogodzić - stąd czerwone kartki i momentami brzydki mecz i pewno będą spore konsekwencje. Niestety Jasiek Kantor okupił to poważną kontuzją! Janek trzymaj się! Daliśmy rade, znowu bez straconej bramki co jest naszym sporym sukcesem! Jedziemy dalej! Aktualnie jesteśmy samotnym liderem - oby tak do końca! 

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna podtrzymują zwycięską passe z czystym kontem! Tym razem pokonaliśmy w taki sposób Ogniwo Piwniczną. Mecz bez większej historii,  w której zdecydowanie dominował jeden zespół. Wynik powinien być zdecydowanie wyższy, ale szwanowała skuteczność. Za tydzień starcie lidera Korzennej z viceliderem tabeli Orłem Ptaszkowa! Zapraszamy!

Więcej…

Drugi mecz i drugi raz bez straty gola! Nasi seniorzy nabierają rozpędu! Tym razem pokonaliśmy Zamczysko Marcinkowice, czyli jeden z lepszych zespołów z ubiegłego sezonu w tej lidze. Kolejny raz graliśmy dobrze i bardzo skutecznie co przełożyło się na końcowy wynik. Za tydzień wyjazd do Piwnicznej mecz z Ogniwem!

Więcej…

Korzenna wciąż w grze w Pucharze Polski! Nasi seniorzy pokonali rywala z wyższej ligi - był nim bardzo ambitnie grający Zyndram Łącko! Bardzo ciekawy, zacięty mecz zakończył się wynikiem 1:1. W serii rzutów karnych górą Korzenna, dzięki fantastycznymi obronami naszego bramkarz i kapitana Arka Kulpy! Brawo za walkę i zwycięstwo! Kolejnym rywalem w Pucharze Polski będą Budowlani Jazowsko.

Więcej…

Początek
Poprzednia
1