Seniorzy

Seniorzy ULKS Korzenna zakończyli sezon z przytupem! W swoim ostatnim meczu tej jesieni pokonaliśmy Victorie Witowice Dolne 6:0, był to bez wątpienia najłatwiejszy mecz rundy, który przy odrobinie lepszej skuteczności powinniśmy wygrać jeszcze wyżej. Kończymy sezon na 1 miejscu z dużą przewagą nad pozostałymi rywalami, w sumie 15 meczy bez porażki – niech ta seria trwa i na wiosnę! Cieszy nie tylko ogromna ilość zdobytych goli przez naszych seniorów w tym aż 23 bramki Konrada Kuzery, ale przede wszystkim bardzo mała ilość straconych bramek – których straciliśmy 8! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do odniesionego dobrego wyniku w tej rundzie!

Więcej…

Lider z Korzennej zwycięża w meczu na szczycie nad drugim jak dotąd w tabeli Amatorem Paszyn. Pewne, przekonywujące zwycięstwo okraszone pięknymi golami. Dziś w Paszynie była pełna dominacja drużyny z Korzennej. To był nasz dzień, nasza runda – jesteśmy dumni, jesteśmy mistrzami jesieni! W niedziele już ostatni mecz tej rundy, a potem będziemy wyczekiwać wiosny! Jednak jeszcze misja Witowice. Brawa dla wszystkich! 

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna drugi raz w tym sezonie tracą punkty, jednak nadal jesteśmy jedyną drużyną bez porażki! Dziś świetnie na naszym boisku zaprezentował się Nawoj, który zasłużył na zdobyty punkt! Co ciekawe mimo tego remisu powiększyliśmy przewagę w tabeli nad drugim Amatorem, z którym już w czwartek zagramy bardzo ważny pojedynek! Brawo dla wszystkich za walkę, regenerujemy siły i walczymy w czwartek!

Więcej…

Liderzy z Korzennej notują kolejne zwycięstwo! Tym razem na własnym boisku ograliśmy niebezpieczną Grybovię, która przyjechała do Korzennej podtrzymać znakomitą serie meczów bez porażki. Zagraliśmy niezły mecz, chociaż w drugiej połowie za dużo daliśmy do powiedzenia gościom z Grybowa. Bardzo dziękujemy OSP Korzenna za pomoc w „obstawie” tego meczu, dziękujemy również Policji. Za tydzień kolejny mecz w Korzennej, naszym rywalem będzie Nawoj Nawojowa! 

Więcej…

Lider się nie zatrzymuje! Kolejny raz zwyciężamy w tym sezonie! Mimo problemów kadrowych i słabszych momentów w tym meczu udało się pokonać kolejnego nieprzyjemnego rywala, który warto dodać kończył mecz w 9-tkę. Mimo to, bardzo dobrze i ambitnie się bronił. Najlepszych właśnie poznaje się po tym, że mimo cięższych chwil potrafią z meczu wyjść zwycięsko. Brawo za kolejne punkty! 

Więcej…

W meczu na szczycie sądeckiej klasy A pokonujemy po bardzo trudnym, emocjonującym meczu Dąbrovie Wielogłowy 1:2! Bohaterem tego meczu Kamil Baczyński, który zdobył w tym spotkaniu obydwa gole! Po słabej pierwszej części gry, w drugiej połowie totalnie zdominowaliśmy rywala i odwróciliśmy losy tego meczu. Dopisujemy kolejne bardzo ważne 3 punkty i powiększamy jako lider przewagę nad niektórymi drużynami! Brawo dla całej ekipy!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1