Seniorzy

Wracamy z trudnego wyjazdu z 3 punktami! Wygrywamy na Helenie, wydzieramy zwycięstwo mimo iż nie graliśmy dziś najlepszego meczu. Najważniejsze, że nie dajemy sobie w końcówce meczu wbić gola wyrównującego i do Korzennej wracamy bardzo zadowoleni. Zasługa dobrze grającej defensywy oraz kilka kapitalnych interwencji naszego bramkarza Jakuba Bobaka - szczególnie ta w ostatniej akcji meczu! Brawo dla całej ekipy za walkę, piękne bramki i grę do końca. Oby tak dalej!

Więcej…

Wielki Mecz Dla Gabi - za nami Korzenna - Skalnik 0:0, wyrównane spotkanie, obydwie bramki jak zaczarowane plus dobra postawa bramkarzy i liczne zgromadzona publiczność - mimo kiepskiej pogody nie zobaczyła dziś bramek! Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia jak i każdemu kto przyszedł i wsparł naszą zbiórkę dla Gabrysi. Dziękujemy strażakom OSP Korzenna - KSRG za pomoc w zabezpieczeniu i organizacji meczu. Kołom Gospodyń Wiejskich za włączenie się w bogaty kiermasz, również Łukaszowi Michalikowi Janczosad S.C.  Dziękujemy też Brygadzie Operacyjno- Szturmowej, Stowarzyszeniu Rekonstrukcji Historycznej Witeź oraz ZAZ Stróże - za ciekawe urozmaicenie tego wydarzenia. Słowa uznania dla Urząd Gminy Korzenna za całościową organizację oraz dla wszystkich członków klubu ULKS Korzenna - dla tych małych jak i tych dużych bez których to wydarzenie nie odbyło by się! RAZEM ZEBRALIŚMY KWOTĘ 5737 zł, która została już przekazana mamie potrzebującej Gabrysi! DZIĘKUJEMY! 

Więcej…

Zadanie wykonane! Biała Brunary pokonana, chociaż styl w jakim to zrobiliśmy nie jest zbyt zadawalający. Kilkanaście zmarnowanych dogodnych okazji w tym spotkaniu, jest przerażającym osiągnięciem. Dawno nie było takiego meczu, w którym mieliśmy taką lekkość do kreowania sytuacji i następnie ich marnowania. Mecz do szybkiego zapomnienia. Czas zresetować umysły - przed nami 10 dni odpoczynku. Na boisku widzimy się w środę 14.09 w Korzennej na meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski z Kolejarzem Stróże.

Więcej…

Piąty mecz w lidze okręgowej i zdobywamy 5 punkt! Niestety nie jest to zbyt dobry początek w wykonaniu naszych seniorów. Mecz z Sokołem nie był łatwy, ale spokojnie mogliśmy się pokusić o 3 punktową zdobycz. Tracimy gola w końcówce tego meczu, niewykorzystane sytuacje się zemściły i z boiska schodziliśmy z ogromnym niedosytem.  Walczymy dalej! Już w niedziele pojedynek w Uściu Gorlickim z Białą Brunary.

Więcej…

Przegrywamy mecz w Paszynie z Amatorem. Był to bardzo kiepski mecz w naszym wykonaniu, na który złożyło się wiele negatywnych czynników. Trzeba jak najszybciej o nim zapomnieć, pozbierać się, ponieważ już w środę kolejka kolejka ligowa. Gratulujemy lepszemu rywalowi zwycięstwa. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia naszemu koledze z drużyny Adrianowi, który z poważną kontuzją zszedł z boiska. W Środę Sokół Stary Sącz. 

Więcej…

Ależ to był mecz! Korzenna pokonuje Kobylankę po nie łatwym meczu, w którym mimo wszystko mieliśmy dużą przewagę. O komplet punktów drżeliśmy do końca, zwycięstwo wydarliśmy dopiero w samej końcówce meczu. Decydującą bramkę strzelił ten na którego zawsze można liczyć w trudnym momencie czyli Konrad Kuzera! Warto podkreślić świetną postawę Patryka Wielgusa autora dwóch bramek. Ozdobą meczu było kapitalne trafienie dobrze znanego w Gminie Korzenna Rafała Gadziny. Brawa za walkę do końca dla całej ekipy! Zasłużone 3 punkty zostają w Korzennej! Jedziemy dalej! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1